Motörhead

Και μόνο αυτήν την δισκάρα να είχαν βγάλει, και πάλι θα αξίζαν άπειρα respect:

[CENTER][/CENTER]

No class!

Δεν τους ξέρω, είναι καλοί;;

Νταξ μορε ξέρουν 2-3 νότες …:roll:

ε δεν χανεις και τιποτα! :lol: :stuck_out_tongue:

είναι θέουλες, θέλω λαηβ εδώ και τώρα, ρεσπεκτ

Lemmy=Moρφή.

Απλά :respect:

Η αλητεία και το χυμαδιό σε όλο τους το μεγαλείο.:slight_smile: :slight_smile: :smiley:

Ας τους φέρει κάποιος αύριο ή μεθαύριο. Πιο πολύ δεν περιμένω.

:!:

είναι δηλαδη αληθεια; εμπλεκεται η (γνωστη) κοινότητα του πειραια; :!: :-s

και έλα στο κορμί της μάμμυ

είναι και φρόντισε να τους μάθεις το συντομότερο δυνατόν θα σου χρειαστούν

Aκομα σου κραταω κακια γιαυτο που μου ειπες στο μιτινγκ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

βρέ παλιο… μόλις πρόσεξα οτι τους έχεις avatar:( :frowning: :frowning:

τώρα τι να σου πω???

αλλά τι περιμένεις δημοσιογράφος δεν είσαι???:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

το πιο βρωμικο συγκροτημα που πατησε στον πλανητη και οταν λεω βρωμικο το λεω με ολη τη σημασια της λεξης. Παντως οσοι ξερουν motorhead ξερουν rock n roll. Ξερει κανεις ποτε θα ξαναρθουν???

τα ειπες ωραια, μακαρι να ξαναρθουν οσο το συντομοτερο γινεται!

στον υπνο μου παντως θα ερθουν για support κατω απο AC/DC STO ROCKWAVE !:!: :!: :!:
(σε παρακαλω φανταστικε θεουλη θα το κανεις αυτο το θαυμα ε?? :please: :papas: :papas: )

Γκρουπάρα,με τρομερά κομμάτια και πολύ βρωμιά στον ήχο…το πόσο σπουδαίοι ήτανε φαίνεται απ’ το ότι επηρεάσανε μπάντες εντελώς διαφορετικού τύπου…αγαπημένο κομμάτι:Orgasmatron

Motorhead: respect !

Σκατοφωνη, βρωμιαρικες κιθαρες , αλλα γουσταρεις !!

Αγαπημενο τραγουδι το Born To Raise Hell .

Motorhead ρε φίλε.ΝΑΙ. Είχα ακούσει το ace of spades στην έκτη δημοτικού από το tony hawks 3 και είχα πορωθεί… Έτσι βρωμίλα και τα μυαλά στα κάγκελα! :bow2: :metal:

μια από τα ίδια κι εγώ … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν εχω ακουσει παρα πολλα,παλιοτερα ειχα παρει και ειχα λιωσει το Overkill και αργοτερα ακουσα Ace Of Spades,Orgasmatron και το καινουριο,το Kiss Of Death,τα οποια ναι μεν μου αρεσαν,αλλα δεν ξετρελαθηκα κιολας.
Α,εχω και ενα best of.

Παντως παιζουν εδω με Overkill τον Δεκεμβριο και σκεφτομαι να παω.