Municipal Waste + TBA, 7 ιουλιου, KYTTARO

LIVE-APA!τα support απλα γαμησαν!
μετα MW νταξει απλως ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ!!το μονο αρνητικο ητανε ο κοσμος!λιγος (100-150 ατομα υπολογιζω περιπου) αλλα εγινε χαμος!τσιμπησα και σετλιστ και πενα!αντε με το καλο να τους ξαναδουμε! :smiley:

μπορεις να μας ποσταρεις το setlist?

Εφτασεεεεεεέ…

(ό,τι φαίνεται δλδ)

Kαλό live γενικά…εγω υπολογίζω 200-250 άτομα. Σίγουρα πάντως δε γέμισε.

Faithreat κ γαμώ :smiley: Πρώτη φορά τους είδα, ωραίοι τύποι.
Μεγάλα χιτ αυτά για steven cigal, baywatch:lol:

Released Anger νταξει τους έχω ξαναδει, καποια ωραία ριφς αλλά δε με τρελένουν κ πάρα πολύ. Με επιφύλαξη μεταφέρω, ο τραγουδιστής τους πρεπει να έπαθε ζημιά στο πόδι μετά το τέλος της εμφάνισης τους…περαστικά

Municipal Waste κ γαμώ. Σαματάς, μπύρα, χαβαλές

επειδη εμενα δεν μου βγαζει το σετλιστ πιθανως κι ο φιλος που το ζητησε να μην το βλεπει οποταν το γραφω μαζι με τα εξτρα τραγουδια που παιξανε :stuck_out_tongue:

  1. Intro/Unleash the bastards
  2. Mind eraser
  3. You’re cut off
  4. Wolves of Chernobyl
  5. The thrashin’ of the Christ
  6. Beer pressure
  7. Black president
  8. Terror shark
  9. Wrong answer
  10. Intro/The fatal feast
  11. Toxic revolution
  12. Bangover
  13. Sweet attack
  14. Headbanger face rip
  15. Covered in Sick/The Barfer
  16. Sadistic magician
  17. Boner city
  18. Born to party
  19. Pre-game
  20. The art of partying

δυστυχως το’χασα…

τις αρπαξανε μετα η οχι;

μπα! :stuck_out_tongue:
παντως γενικα ηταν πολυ ορεξατοι και φανηκε να χαρηκαν που ξαναρθανε ελλαδα…και που μιλησα με ολους μου φανηκαν ολοι πολυ προσγειωμενοι παντως. :stuck_out_tongue:

Καλησπερούδια Thrashάδικα μου αγγελούδια! Για να δούμε το χθεσινό πολύ καλό live:

[B]Faithreat:[/B] Πρώτη φορά τους είδα, μπόλικο χιούμορ, ακόμα περισσότερη ΚΑΥΛΑ, τα γαμήσανε όλα κι ας μη κάναμε pit στα κομμάτια τους επειδή δε τους ξέραμε. Εγώ μετά το χθεσινό δηλώνω οπαδός τους έχοντας πάρει κι τις 2 κυκλοφορίες :wink:. Γαμηστερή εισαγωγή η riffάρα μεγατόνων του Be All, End All (Anthrax) κι η διασκευή στο Cyco Vision των Suicidal Tendencies! :smiley:

[B]Released Anger:[/B] Τα πρώτα pit ανοίξανε σε αυτούς. 4η φορά που τους είδα, κι πάλι ισοπεδωτικοί. Mentally Disordered, Voice Of Conscience, ένα καινούριο πολύ ωραίο, War (διασκευή Thanatos), Faces Of Fate, Murder, Fake Existence, Selfish Bastard κι Monarch In Life κάνανε πολλούς σβέρκους να κοπανηθούν :smiley:

[B]Municipal Waste:[/B] Οι headliners της βραδιάς βγήκαν έξω για μια ώρα με το ζόρι κι ευτυχώς για κείνους σπείρανε το πανικό! Unleash The Bastards για εισαγωγή κι το pit παίρνει φωτιά. Ακολουθούν σε τυχαία σειρά Sadistic Magician, Boner City, Mind Eraser, Terror Shark, Bang Over (τι riffάρα!!), Beer Pressure, Wolves Of Chernobyl (έκανα κι crowd surfing), Wrong Answer, Toxic Revolution, The Thrashin’ Of The Christ, Headbanger Face Rip κι κλείσιμο με το απίστευτο The Art Of Partying! Το νέο άλμπουμ εκπροσωπήθηκε επάξια από τα The Fatal Feast, Covered In Sick κι You’re Cut Off.

O μόνος λόγος που δεν γράφω γαμάτο live είναι η διάρκεια των Municipal Waste. Όποιος πεί για χλιαρό κοινό θα χει δίκιο για τις αντιδράσεις στις πρώτες μπάντες που πραγματικά ήταν ψόφια τα πράγματα!

άσπρη μπλούζα exodus φορουσες ?

Ναι Bonded By Blood! :slight_smile: Γιατί ρωτάς?