Τύποι προσωπικότητας [κατά Myers-Briggs(MBTI)]

Mάλλον δεν είναι πολύ καλά δομημένο το ερωτηματολόγιο. Κάποια concept επαναλαμβάνονταν.

Ισχύει, ή και με μικρές διαφορές όμως. Αυτό γίνεται συχνά για να καταλαβαίνουν αν λες αλήθεια ή ψέματα μάλλον, αν αλλάζεις απόψεις, αν δεν είσαι σίγουρος,

Mε το 100% νομίζω ότι είμαι καλυμμένος στο θέμα της σταθερότητας απόψεων.

εισαι σταθερος στο να αλλαζεις αποψεις δηλαδη; :stuck_out_tongue:

ISTP
Introvert(67%) Sensing(12%) Thinking(12%) Perceiving(11)%

You have distinctive preference of Introversion over Extraversion (67%)
You have slight preference of Sensing over Intuition (12%)
You have slight preference of Thinking over Feeling (12%)
You have slight preference of Perceiving over Judging (11%)

Aυτό είναι καλό τώρα; Οι απαντήσεις που έδωσα δεν ανταποκρίνονται 100% στην πραγματικότητα, ανάθεμα τα Αγγλικά μου! Με μπέρδεψαν και απάντησα βιαστικά, πχ εύκολα παρασύρομαι από το συναίσθημα και αυτό έχει επίπτωση και στην καθημερινότητά μου και στις πράξεις μου.:stuck_out_tongue: Τέλος πάντων, τί σημαίνει αυτό;;;

translate.google.com και παμ’πάλι

Καλημέρα. Το γκουγκλ τρανσλέιτ το σκέφτηκα πριν από σένα, άλλο ρωτούσα τέλος πάντων. Το τεστ το έκανα, το 67% εσωστρέφεια που μου έβγαλε είναι καλό τώρα; :stuck_out_tongue:

Για να γίνω πιο σαφής, Αιώνιε, “μοιράζομαι” στη λογική και στο συναίσθημα, προσπαθώ να μην παρασύρομαι από το δεύτερο, άλλοτε επιτυχώς και άλλοτε όχι. Σε γενικές γραμμές, τα υπόλοιπα ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Δε με λες σε καμία περίπτωση party animal. :stuck_out_tongue:

Η εσωστρέφεια δεν είναι κακό. Μπορείς να είσαι το ίδιο χαρούμενη με έναν εξωστρεφή, απλά κάνοντας διαφορετικά πράγματα. Σε κουράζει η πολλή συναναστροφή ενώ αυτόν τον κουράζει το να μένει μόνος του.

Your Type
INTJ
Introvert(67%) iNtuitive(12%) Thinking(12%) Judging(1%)

You have distinctive preference of Introversion over Extraversion (67%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (12%)
You have slight preference of Thinking over Feeling (12%)
You have marginal or no preference of Judging over Perceiving (1%)

βάζω να δω και την ανάλυση και βλέπω φάτσα φόρα τον Πούτιν !!!
http://www.16personalities.com/intj-personality

Πάντως από το κείμενο σε μερικά το έχει πετύχει πάρα πολύ …:p:p
ειδικά προς το τέλος !

(καλά στην λίστα με famous στο τέλος τα είδα όλα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ):lol::lol:

Τι να πω κι εγώ που για φάτσα με βγάλε[SPOILER] πράκτορα Σκάλι[/SPOILER]Πάλι καλά που δε με βγάλε[SPOILER]γιαγιά Πιεδάδ[/SPOILER]
Έχει δίκιο πάντως ως προς τη ψυχρότητα που φαίνεται προς τα έξω.

Δικός μας ο Βλαδίμηρος!!!
Μόλις είδα τη λίστα και έφριξα κι εγώ… μόνο αυτός αξίζει:

[SPOILER]Gregory House from ?House, M.D.?[/SPOILER]

όπα μισό, δηλ. ο [SPOILER]Γκάνταλφ ο Αννίβας, ο Χάνιμπαλ και ο Σβαιτζενεικερ [/SPOILER]τπτ ??? :lol::lol::lol:

Νομίζω ο House είναι ENTP, οι λίστες ποτέ δεν είναι απόλυτες. Θα έπρεπε να κάνει το test ο δημιουργός του χαρακτήρα για να ξέρουμε στα σίγουρα.

Ενω ειμουν λιγο cba να το κανω, τα αποτελεσματα δν ειναι ασχημα. Καλο τεστακι!

ENFP: The Champion

-Fun & Optimistic
-Read others well
-Communication

x Trouble with conflict
x Can be manipulative
x Easily bored

INFJ
Introvert(11%) iNtuitive(62%) Feeling(38%) Judging(11%)

οι περισσοτεροι γνωστοι ειναι φιλοσοφοι,επιστημονες ή δικτατορες :expressionless:

Eίμαι ISFJ

Tώρα τι σκατά είναι αυτό, ο Θεός κι η ψυχή του…:stuck_out_tongue:

Καπου κανεις λαθος, γερο-μπισμπικη. Μαλλον ISFW εισαι, I Saw Fates Warning

Μπορεί να είναι όμως I Saw Flotsam and Jetsam

Χαχα, είστε απίστευτοι…
Έχω δει και τους δύο…

INFJ
Καταπληκτικό πόσο μέσα έπεσε

INFJs are distinguished by both their complexity of character and the unusual range and depth of their talents