Nba

Παντελη… ελα, δωσε λιγη τροφη ακομα, τάισε τον…

Σιγουρα οι παικτες των 80ς που δεν ηξεραν να ντριπλαρουν, να σουταρουν και να παιζουν αμυνα θα διεσυραν τους τωρινους :joy:

Γιατί να μη του δώσω ρε, με αποζημιώνει με τα διαμάντια που μας δίνει.

Δεν ειμαι σιγουρος για ποια ταπα λες? Το νουμερο 1 στο προχθεσινο τοπ 10 το πηρε ενα καρφωμα της σειρας απο τον υπερεκτιμημενο. Περα απο το καρφωμα του Giannis που ηταν κλασεις ανωτερο, υπηρχαν πολλες ανωτερες φασεις στο τοπ 10.

Βεβαια προχθες ειδα και το τοπ 100 των φασεων για το 2016. Εκει κι αν γελασα με την ψυχη μου με το marketing και τους ξεπουλημενους του ΝΒΑ. Επρεπε να μπουνε και 4-5 φασεις του υπερεκτιμημενου γιατι ειναι το προιον τους που πουλαει περισσοτερο απο οποιονδηποτε αλλον, τη στιγμη που οι φασεις του Kyrie Irving ηταν πολυ καλυτερες και πολυ πιο κρισιμες οσον αφορα τους τελικους.

3/7σε τελικους, με τα 2 πληρως κερασμενα απο Gregg Popovich, Ray Allen, Draymond Green και Kyrie Irving :confused:

Σχεδον δακρυσα γαμω τη μπαναγια :heart:

Νομίζω ότι ο Αντετοκούμπο πρέπει να κάνει και μερικά τατουάζ για να βελτιωθεί.

O κουιντομ οταν ειδε τον LeBetterThanJordan στο νο1 του τοπ 10

Ο Ρορ όταν βλέπει τον Lebron σαν καλύτερο παίχτη όλων των εποχών:

http://a5.files.biography.com/image/upload/c_fill,cs_srgb,dpr_1.0,g_face,h_300,q_80,w_300/MTE1ODA0OTcxODI5MzMxNDY5.jpg

4 Likes

Επειδή διαβάζω διάφορες αρλούμπες εδώ μέσα: O Lebron ΔΕΝ είναι ο κορυφαίος παίχτης όλων των εποχών. O Lebron ΔΕΝ είναι υπερεκτιμημένος παίχτης. Δεν είναι δυνατόν μέχρι και στο ΝΒΑ να τα βλέπουμε όλα οπαδικά και να γράφουμε με βάση τις προσωπικές μας συμπάθειες και αντιπάθειες.

Είναι ο καλύτερος παίχτης των τελευταίων ετών.

Αυτό!

Των τελευταίων 70 ετών.

Ούτε των τελευταίων 7.

γιατι οχι των τελευταιων 116 ετων?
υπηρχε καποιος καλυτερος απο το 1891 μεχρι το 1947???

καιρο ειχαμε να δουμε στο ροκιν φορουμ τετοιο avant garde τρολ σαν τον ror.

πολλα μπραβο σε ολους τους ψυχραιμους.

και για να ειμαι ον τοπικ, διαβαζω στα ελληνικα το βιβλιο “ζωη” για MJ που τρέχει νερό. νομίζω θα αρέσει σε πολλούς από εσάς

Ντροπη σου ως moderator να στιγματιζεις αναιτια τον μονο σοβαρο χρηστη του τοπικ, απλα επειδη διαφωνεις με αυτα που λεει (100% αληθειες και τεκμηριωμενες αποψεις, παρα τις προκλησεις των τρολς)
Με τετοιους μοντς δεν ειναι να απορει κανεις για την ερημωση του φορουμ.

Κάνω headbang από τα γέλια…

1 Like

Λυπαμαι που θα σε στεναχωρησω, αλλα οταν εχουν συμβει ως τωρα τα εξης:

  1. Συνεχης διαφημιση και ατελειωτο promotion του υπερεκτιμημενου ως “ο νεος Τζορνταν” πριν καν τελειωσει το Λυκειο
  2. Αναφορα στο προσωπο του ως “ο καλυτερος παικτης των τελευταιων 20 ετων” πριν καν παρει τον πρωτο του τιτλο
  3. Οταν υπαρχουν ανθρωποι που ΤΟΛΜΑΝΕ να τον βαζουν ως υποψηφιο για GOAT πολυ πριν ολοκληρωσει την καριερα του
  4. Οταν υπαρχουν πειραγμενοι που οχι μονο τον βαζουν στην κουβεντα αλλα λενε οτι ειναι καλυτερος του MJ
  5. Οταν υπαρχουν δεκαδες παιχταραδες στο ΝΒΑ που κανουν απιστευτες φασεις απο καρφωματα μεχρι ankle-breaking τριπλες μεχρι οτι θελεις, και το ΝΒΑ επιμενει να βαζει φασεις του Lebron στο τοπ 10 ακομα κι αν ειναι της σειρας (και το ιδιο εκανε τα τελευταια 2 χρονια με τον Curry και πριν με τον Durant, MURICA = SHOW + MARKETING)

Τοτε οχι απλα ειναι υπερεκτιμημενος, αλλα και πολυ. Βλεπουμε τα αποτελεσματα της πλυσης εγκεφαλου καθημερινα εδω μεσα αλλωστε. Ο LeFlop ειναι ενας πολυ καλος παικτης, που βασιζεται στα αθλητικα του προσοντα παρα πολυ, και ειναι πιθανοτατα ο καλυτερος παικτης των τελευταιων 10 χρονων. Σιγουρα οχι ο μεγαλυτερος, αφου υπαρχει ο Tim Duncan για αυτη τη θεση. Εγω σιγουρα θα ηθελα να δω τι θα ελεγε ο κοσμος για Durant και Westbrook αν ειχαν φαει το ανεξελεγκτο προμοσιον που εχει φαει ο υπερεκτιμημενος και αν ειχαν φερει τους super friends στην ομαδα τους για να εχουν παρει κι αυτοι 2-3 πρωταθληματα.

Αν τελειωσει την καριερα του και κανει τρελα πραγματα απο τωρα μεχρι εκεινο το σημειο, τοτε μπορει να αρχισουμε να συζηταμε για το αν ειναι στην τοπ δεκαδα ή στην κουβεντα για GOAT. Μεχρι τοτε, λυπαμαι, αλλα τα τρολλς και οι 25χρονοι που δεν εχουν δει καν τον Jordan να παιζει (ουτε καν λογος για Magic, Larry Bird και δε συμμαζευεται), τον καθιστουν αναμφισβητητα υπερεκτιμημενο.

1 Like

[quote=“Ror, post:5586, topic:2853, full:true”]Ντροπη σου ως moderator να στιγματιζεις αναιτια τον μονο σοβαρο χρηστη του τοπικ, απλα επειδη διαφωνεις με αυτα που λεει (100% αληθειες και τεκμηριωμενες αποψεις, παρα τις προκλησεις των τρολς)
Με τετοιους μοντς δεν ειναι να απορει κανεις για την ερημωση του φορουμ.[/quote]

Άσε που διαφημίζει και το Public.

2 Likes