Nba

Θα χρειαστούν τον KD τώρα. Το Τορόντο δεν είναι Πορτλαντ με τραυματισμένο Λιλαρντ και έστειλαν το μήνυμα από την αρχή ότι θα πουλήσουν ακριβά το τομάρι τους.
Παραμενουν το φαβορι οι GS, πολυ καλο αποτελεσμα ομως για να αυξηθεί το ενδιαφέρον για τους τελικούς.

1 Like

Α δεν είναι καλύτεροι χωρίς KD τελικά;

2 Likes

Αν ρωτας εμενα, δεν έχω πει ότι είναι καλύτεροι χωρίς τον KD.

Δε ρωτάω εσένα :stuck_out_tongue_winking_eye:!

λολ!

θα την σφάξω τη μάνα μου. Τρίτη φορά που μου το κάνει.
Μπαίνω στο πατρικό και της λέω. Πάω να βάλω ριπλέι να δω τον τελικό.
—Ααα ναι το Τορόντο νίκησε.

Εεε είναι να μην την αποκληρώσω ή όχι;

6 Likes

Εσύ φταις που της λες τι θα κάνεις

1 Like

ΠΟΣΤ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

2 Likes

Παλι μεσα επεσες.

2 Likes

Θα δούμε τι θα γίνει ως το τέλος.

(Ο Τόνι Κούκοτς γύρισε Σερβία κ το ριξε στην προβατίνα κ το τσίπουρο)

3 Likes

πολυ καλο το βιντεο

Διαιτησία 70-30 Τορόντο στο πρώτο ημίχρονο

Αναμενόμενο το 1-1 για μένα. Είναι καλύτεροι οι Γουόριορς και πιο έμπειροι.

Και κάπου εδώ παίρνουν τέλος και οι φετεινοι τελικοί…

Αδύνατον να συμπαθήσεις αυτή την ομάδα των Warriors. Έχεις τραυματία Durant, τραυματίζεται ο Thompson και έτσι απλά μου βγάζεις έναν Cousins στη βασική. Εκεί που οι περισσότερες ομάδες σε τέτοιους αγώνες παίζουν με τους all-star παίκτες τους με ένα σωρό μικροπροβλήματα χωρίς περιθώριο να χάσουν ούτε καν 5 αγωνιστικά λεπτά, οι Warriors με τόσους τραυματίες και έχουν περιθώριο να αφήσουν μερικούς λίγο παραπάνω να ξεκουραστούν. Κανονικό cheat είναι αυτό. Όχι τίποτα άλλο αλλά θυμάμαι τους Cavs να παίζουν με τραυματίες Irving, Love σε τελικούς με τον Lebron να έχει πιο αξιόπιστο συμπαίκτη τον… Mozgov και τώρα ο Curry με τραυματίες Durant, Thompson να έχει συμπαίκτες Green, Cousins. Γελοία πράγματα.

Γελάω με το σχόλιο για διαιτησία πιο πάνω. Οι Βucks δεν έπαιρναν ούτε τα μισά από τα σφυρίγματα που πήραν οι Warriors με αυτή την άμυνα των Toronto.

1 Like

Τελος οι τελικοι για φετος, αντε και του χρονου.

Επρεπε να πουν οι Warriors “ξεκιναμε απο το 0-3 και με -20 ποντους το 4ο ματς για να εχει ενδιαφερον και να ειναι δικαια τα πραματα”

Μου φαίνεται ότι βιάζεστε, ειδικά αν δεν παίξουν Thompson και KD στο 3ο ματς. Ακόμα και χθες που είχε βρωμόχερο ο Thompson στο 1ο ημίχρονο, οι Raptors τους είχαν βραχυκυκλώσει, πάλι καλά να λένε που παίρνανε σφυρίγματα να βάζουν κανέναν πόντο από βολές. Και παρ’ ότι έκανε πάρτι το Golden State στην 3η, αν δεν το έβαζε αυτό το σουτ ο Iguodala στο τέλος, εύκολα θα μπορούσε να είχε πάει παράταση το ματς ή ακόμα και να το είχαν χάσει.