Nba

κανετε το nba ελληνικο προιον ρε σεις,. ξεκολλατε λιγο. πιο πολυ θα ασχοληθει ο ελληνας με τη διαιτησια παρα οι ξενοι. δηλαδη οκ. εχουμε την τυχη να βλεπουμε τελικους με break απανωτα και να οδευουν σε 7ο ματς και καθεστε κι ασχολιεστε πιο πολυ με σφυριγματα που τα θεωρουν φυσιολογικα οι αλλοι ή απλα δεν τους κανει κουκου.

4 Likes

Συμφωνουμε

Εχει γινει ψιλοχαμος για την διαιτησια στο συγκεκριμενο ματς σε ολα τα social media και απο αμετρητους Αμερικανους, αλλα οπως νομιζει ο καθενας. Δεν εχει μεγαλη σημασια αφου κερδισαν οι Warriors ουτως ή αλλως. Απλα ηταν γελοιο το θεαμα, that’s all, δεν εγινε και τιποτα. Τα σφυριγματα αραγε τα θεωρει φυσιολογικα κι ο Draymond Green που του σφυριχτηκε φαουλ σε καθαρη ταπα και μετα πηρε τεχνικη ποινη για διαμαρτυρια ή ολη η αμυνα των Warriors που σταματησε να παιζει στα βηματα του Leonard (στη μια περιπτωση απο τις 4-5 που εκανε βηματα εννοω)?

Τωρα οκ για τις προσωπικες obsessions του καθενος δε μπορω να κανω κατι δυστυχως, μακαρι να γινοταν να τις αποφυγω. Διαβασε 3 ποστς και τα μετρησε ως 10, συμβαινουν κι αυτα, μαλλον γι αυτο δεν ειδε τα διαιτητικα λαθη, δεν ξερει να μετραει καλα. Η εμπαθεια κανει καποιους να λενε οτι παικτες προσποιηθηκαν τραυματισμο σε αχιλλειο τενοντα :sweat_smile:

Μεγαλο κριμα για Ντουραντ παντως, ελπιζω να επιστρεψει υγιης, σε οποια ομαδα και να παιζει του χρονου.

Ειναι Η obsession; Γραψε το ολο ρε στα Αγγλικα (και κανε και κανα εντιτ)

Επισης το να με λενε εμπαθη φανατικοι των Golden State απ τα Σεπολια, με ξεπερνα. Απλα με διασκεδαζει η butthurt των fanboys.

Στο Μπρνο της Τσεχιας ειμαι

Εστω, καταλαβες τι εννοω.

Αλλα ε, οχι κι εμπαθης εγω οταν εχετε βαφτισει ομαδες “the good guys” και “the villains” και φανατιζεστε για διαιτησιες. Αυτα ειναι πραγματικα ελληνικα καρμοιρικα φαινομενα. Ευχαριστηθείτε τη ζωη σας λιγο :stuck_out_tongue:

Οξω ρε που θα μου κανεις και μαθημα τι θα λεω και τι θα γραφω για ασχετα με σενα θεματα, κωλομπατσε. Κανενας δεν φανατιζεται, χαβαλε κανουμε στο τοπικ και αμα σε ενοχλει μη μπαινεις. Ουτως ή αλλως ασχετος με το θεμα εισαι, και απλα οπου βλεπεις το αβαταρ μου χωνεσαι να μπεις να πεταξεις την σποντα σου, για να δημιουργησεις τζερτζελε και να προκαλεσεις.

Οπως δεν ασχοληθηκα μαζι σου, τραβα απο κει που ηρθες, οπως σου εχω πει πολλες φορες ξερω πολυ καλα ποιος εισαι και το γεγονος οτι εχεις γραψει αηδιαστικες αναφορες στην προσωπικη μου ζωη σε κανει πραγματικα απαραδεκτο.

!?!?!?!

Πραγματικα εχω διαβασει πολλα σουρεαλ πραγματα εδω μεσα, αυτο τα γαμησε ολα.

Προφανως εχεις καποια σοβαρα θεματα και ψαχνεσαι για να ξεσπασεις. Δε φταιω εγω.

Οσο για το “αβαταρ”, τυγχανει να γραφεις εσυ με αλλους 3 εδω μεσα παρα πολυ συχνα, προφανως θα πεσω σε συζητησεις σας αν θελω να σχολιασω κατι, δεν καταλαβαινω γιατι μου απαγορευεται να γραφω στο ΝΒΑ η στους Μεταλλικα (οπως γραφω και αλλου) και γιατι να βριζεις τοσο χυδαια επειδη σε ειπα φανατισμενο με τη διαιτησια.

Προφανως σε ενοχλει και σου χαλαει τη μερα παρα πολυ το φορουμ, μπορεις να το σταματησεις για λιγο.

ΥΓ. Υποψιαζομαι πολυ σοβαρα πως με εχεις μπερδεψει με αλλον. Στην αρχη ειχε πλακα, τωρα κουρασες.

Ναι, μόνο αυτός.

Τι το παραπανω εριστικο ειχαν τα σχολια μου για τον αγωνα ρε παιδια σε συγκριση με τον τροπο ομιλιας του φορουμ, που δε συναδει και σας ενοχλει;

Δηλαδη η θα βριζω τον κοσμο επειδη εχασε η ομαδα μου η θα ειμαι τρολλ; Οσοι δεν αντεχετε τα νευρα σας, ξεκουραση.

“Ε μας διαλυσε η ΝΔ, αλλα μας διαλυσε κι ο ΣΥΡΙΖΑ” :wink:

Δεν είπε κάποιος ότι έχει νεύρα. Η συντριπτικη πλειοψηφία των posts σου είναι “εποικοδομητικός” “διάλογος” με τον @QuintomScenario. 100% ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ όσο με αφορά προσωπικά. Αντί να τον κυνηγάς σε όλα τα topics, πες του τα ιδιωτικά, να γλιτώσουμε λίγη ΚΟΥΡΑΣΗ.

4 Likes

Το αστειο ξερεις ποιο ειναι;

Οτι βλεπω το ιδιο κυνηγι προς εμενα, δε θυμαμαι να εχω ποσταρει κατι καπου που γραφετε εσεις και να μη δω χυδαια σχολια (κωλομπατσος, ασχετος) η “χαχα, εισαι ο Unholy αρα οτι γραφεις ειναι ακυρο και θα σε βρισουμε”. Το οτι δεν ειμαι, κανει τα σχολια σας τρομακτικα. Και ναι, οσο εσεις το διασκεδαζετε, οι γυρω κουραζομαστε.

Το να ειναι καποιος μεγαλομανης και να νομιζει οτι εχει ενα στρατο obsessed χρηστων που τον κυνηγανε παντου δεν ειναι ακριβως δικο μου προβλημα, και σιγουρα οχι δικη μου αρμοδιοτητα (γιατι ας ειμαστε ειλικρινεις, δεν ειμαι μονο εγω κι ενα φορουμ παλευει να βοηθησει τον Quintom και τον Pantelis να ξεσκεπασουν “εχθρους”). Παω να γραψω για κανα game, ελπιζοντας ν αποφυγω τοπικ που επιβλεπετε :wink:

Καλη συνεχεια με το witch hunt. Απλα μοιαζει με πρακτικες της χρυσης αυγης.

Όπως νομίζεις. Οι άνθρωποι δεν αλλάζουν εύκολα γνώμη, έτσι κι αλλιώς.

Δεν εχω να αλλαξω γνωμη σε κατι. Δε μπορει να εχετε οι μισοι δικαιωμα για “καζουρα” και “ξυδακι” κι οι αλλοι να τρωνε μπαν. Τελος παντων, ολα οκ :slight_smile:

Σε ποιους μισούς αναφέρεσαι; Με έναν μιλάς :stuck_out_tongue:.

Εναν εκ των ρυθμιστων μωρε καμαρι μου.

Τελος παντων, θα προσπαθησω να μη γραφω τιποτα στο Μεταλλικα κι εδω γιατι ειμαι κι ασχετος και δε μου επιτρεπεται. Τον διωξατε τον κωλομπατσο, οξω οξω! :wink:

ΥΓ. Το οτι εχω εισιτηριο για Μεταλλικα και μαυρους κυκλους απο ενα ακομα ξενυχτι για να δω ΝΒΑ προφανως δε σημαινουν τιποτα αν δεν ειμαι family η Warriors fanboy.

Σε on topic θέματα…

Διαφωνώ ότι είναι κρίμα. Πρωτάθλημα θες να πάρεις, έχεις 3 ευκαιρίες να το κάνεις. Αν τα σκατώσεις, η ευθύνη είναι δική σου και σιγά μη σε λυπηθούμε κιόλας. Κι εγώ προτιμώ να το πάρει το Τορόντο για να υπάρξει μια αλλαγή στην κορυφή, αλλά αν το χάσει, θα είναι άξιο της μοίρας του και οι Warriors θα είναι άξιοι θαυμασμού. Αν έχει τα άντερα, ας το πάρει. 3-2 μπροστά είναι.

6 Likes

Χθες είχαμε 50 ποστ “διαφωνία” στο τοπικ των Metallica και μια χαρά κουβέντα έγινε χωρίς προσωπικές αναφορές. Φορουμ είναι, δε γνωρίζεις τον άλλο, μπορείς να μείνεις στην ανταλλαγή απόψεων -αυτό είναι γενικό και όχι προσωπικό σχόλιο.

Σήμερα πχ μπήκες και σχολίασες κατευθείαν 5 ποστ που έγιναν κατά τη διάρκεια του ματς από 2 χρήστες. Ποια η ουσία. Ούτε εγώ βρίσκω νόημα να μιλάω για διαιτησία στο ΝΒΑ και απλά πάω παρακάτω.

Και το ίδιο θα έγραφα για οποιονδήποτε χρήστη, σαν αφορμή πιάνομαι.

2 Likes