ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ NegativeCreep!

Χρονια πολλα μελλοντικη μοδερατορισσα (you know what i mean…)…Οτι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα…Keep sfeterizing the moderators…lol…!!!

και από εμένα χρόοοονια πολλάααα

18000000000000000000000000000000000 ευχές για τα γενέθλια σου χρόνια πολλά καλή σου πρόοδο και μια ζωή γεμάτη αγάπη

Βασιλάκη να την αγαπάς και την προσέχεις

και φυσικά ΄

keep porto leone univeristing

χρονια πολλα μητερα:p

να σε χαιρεται ο φρηδομ :slight_smile:

Xρονια Πολλα και απο μενα Μαρινα!!:smiley: Ευχομαι ο,τι καλυτερο και να βλεπεις στο εξης ΜΟΝΟ το ονειρα σου να γινονται πραγματικοτητα…
Να σε χαιρονται, να σε αγαπανε, να σε προσεχουν και να τους προσεχεις και συ!!!:smiley:

Many Cheers!!!:drunk: :drunk: :drunk:

Mαρινάκι χρόνια σου πολλάααααααααααααααααααααααα!!!Ό,τι επιθυμείς γλυκιά μου!!Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και όλα να σου πηγαίνουν όπως τα θες!!!Πάντα υγεία+αγάπη στη ζωή σου!:smiley:

Μαρίνα χρόνια πολλά.
Αργοπορημένος λόγω του ότι σήμερα ήταν η τελευταία μέρα του γνωστού βασανιστηρίου που απασχολεί όλους τους φοιτητές, αλλά έστω κι έτσι σου εύχομαι υγεία και ευτυχία σε όλους τους τομείς της ζωής σου. Να είσαι πάντα καλά, να προσέχεις και να σε προσέχουν.

[SIZE=“6”]HAPPY BIRTHDAY!!![/SIZE]

=D> =D> :drunk:

Χρονια καλά Μαρινα,υγεια,ευτυχια και καθε προσωπικη επιτυχία…:slight_smile:

Χρόνια πολλά NegativeCreep (…που απ’ ό,τι φαίνεται σε λένε Μαρίνα… :stuck_out_tongue: ) υγεία, ευτυχία και ό,τι άλλο επιθυμείς! Να τα 100ίσεις! :wink:

:lol: :lol: :lol: Με συγκινείς:p

Ε όχι και μητέρα ντε!Κατ αρχάς γιατί μάμμυ είναι μόνο μία σε αυτό το φόρουμ!Και επίσης…νταξ μωρε μια ενηλικίωση είναι δεν μας πήραν και τα χρόνια:p

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους,έυχομαι σε όλους τα καλύτερα:) I love youuu!!!:smiley:

χρονια σου πολλα καλα με υγεια! να αγαπας κ να αγαπιεσε!:smiley:

χρονια πολλά girl:wink:

Αυτο δε το χαμε δει. Χρονια πολλα κοπελια, μακαρι να σου πανε ολα κατ ευχην. Οτι επιθυμεις.:wink:

Χρόνια Πολλά και καλά:-)

Ευχαριστώ πολυ bluezlick,Lunatic,Γιάννη,corpsette! Και εσείς να είστε πάντα καλά:)

Χρόνια πολλά ρε Μαρινάκι! Χαρούμενα 19 γενέθλια με υγεία, ευτυχία, πολύ AOR και ότι άλλο επιθυμείς! Να’ σαι πάντα καλά!

Άκου το Seperate Ways για Happy Birthday από μένα, και έχεις και ευχές από τον παρακάτω κυριο:

Xρονια μας πολλα Negative!!!:D:D

χαχα!! Το ξέρω με πήρε και τηλέφωνο ο γλυκός μου…:stuck_out_tongue:

Xρόνια μας πολλά necromayhem να μας χαιρόμαστε!!:smiley:

Χρονια πολλα αγαπη!