Nevermore live in Greece 27-28/5/2010

Ξεκινησα μπροστα αλλα στο 3ο τραγουδι εφυγα.Πολυ στριμωξιδι,το γνωστο ενοχλητικο πιτ κ δν μπορουσα να ανασανω.

Μετα πηγα στο πρωτο υψωμα προς τη μερια του μπαρ και την απολαυσα περισσοτερο τη συναυλια.
Το σετλιστ ειχε κπ εκπληξεις(δν ειχα δει Σαλονικας),λειπαν κπ τραγουδια αλλα δν μπορουσαν να τα παιξουν κι ολα.
Warrel αρκετα εκνευριστικος με το μπερδεμα τραγουδιων.Δεν ξερω αν το εκανε επιτηδες η εχει χαζεψει αλλα ηταν αρκετα εκνευριστικο.Μια φορα οκ αλλα το εκανε 3…

πραγματικα πολυ στριμωγμα αλλα δεν ηθελα να φυγω…ημουν κατω απο γουορελ και τζεφ…
ε κι οσο για το μπερδεμα του γουορελ ισως την πρωτη φορα να ταν κατα λαθος…μετα πιστευω πως το κανε επιτηδες…


Εφεραν το λεωφορειο απο μπροστα και εμεις περιμεναμε απο πισω αλλα τους τσακωσα :smiley:

Μπερτον ειναι γαμω τη μπαναγια μου, δειτε το for whom the bell tolls το βιντεο απο το cliff em all.
Λεει ο χετφιλντιδης:"…Κλιφ Μπερτον οβερ χιαρ, εβριουαν σεη, χαη κλιφ χαου αρ γιου ντουινγκ"

Μπούρτων.

ανεβαστε οσοι εχετε κανα βιντεακι απο σαλονικα…

Παντως ρε μαλακα αλλαξε και συ το αβαταρ σου, θα μου μεινει ψυχολογικο καθε φορα που θα βλεπω την φωτο αντι για ο κλιφ θα λεω ο κρισπ

Εσύ με αυτή την οπτική γωνία, ή ήσουν πολύ κοντά μας ή έχεις πολύ καλό ζουμ :stuck_out_tongue:

οι φωτο ειναι τραβηγμενες διπλα απο το μπαρ, αλλα εγω ημουν στο πιτ :stuck_out_tongue:

φωτο απο το κινητο του warrel στη σαλονικα