Nevermore live in Greece 27-28/5/2010

Fixed

5 χρόνια μετά…
A KAI 2o KΙΘΑΡΙΣΤΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

Αυτα ειναι!! Λιγες μερες πριν απο lamb of god!! Ας ελπισουμε οτι το εισητηριο δεν θα ειναι πολυ ακριβο!

ΟΠΟΙΟΣ (ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ/ΠΑΤΡΑ) ΨΗΝΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΥΝΗΜΑ. :!:

Εγω αυτο το 5ημερο πανω κατω θα ειμαι λογω BOLT THROWER & NEVERMORE :slight_smile:

Πω ρε φιλε, ειμαι απο θεσσαλονικη και γραφω το τελευταιο μαθημα 28… :(:(:frowning: Θα τους δω μονο σε περιπτωση που γαμησω ή γαμηθω στα υπολοιπα :p:p

:(:(:(.δυστυχησμενη θα γραψω προγρραμματισμο…

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!Θα διαλυθεί ο σβέρκος μας αλλά θα το χαρούμε φούλ!:yahoo:

Άσε να μαντέψω γράφεις στις 29?

Τα εισιτήρια για το live της Αθήνας θα κοστίζουν 30 ευρώ και η τιμή του εισιτηρίου για το live της Θεσσαλονίκης θα ανακοινωθεί σύντομα. Αυτό τουλάχιστον γράφει εδώ

:roll::roll::roll:
Θέλω να τους ξαναδώ!!!

Δεν τους εχω δει και ψηνομαι τρελα, η ημερομηνια με χαλαει γιατι ειχα κανονισμενο κατι, αλλα θα δουμε… Μακαρι να μπορεσω…

Δεν είσαι ο μόνος…πιστεψέ με:):!:

Προσπαθω να μαι εκει…το οτι ειναι Πεμπτη ειναι θετικοτατο.

εδιτ:
Παρασκευη Αθηνα…ακομα καλυτερα!

Mαζί με Annihilator θα ηταν το τελειο line up…παρολα αυτα θελω και εγω να τους ξαναδω…(μιας και εχει γινει της μοδας να παιζουν μπαντες ολοκληρα album τους θα ηταν χαρμα οφθαλμου και αυτιών να επαιζαν το politics of ecstasy…:!:slight_smile:

fixed :wink:

μπλιαξ. εγώ βολεύομαι και με ένα ιν μέμορυ. αλλά μάλλον δεν θα ρθω, οπότε ας παίξουν και τη μουφίτσα το ντεντ χαρτ.

Eγώ θέλω Poison Godmachine,All Play Dead και No More Will!Kαι 42147 βέβαια αλλά σιγά…

διαβαζω καλα η με γελουν τα γερακισια ματια μου? οι θεοι ερχονται για live?απλα οφειλουμε να παρευρεθουμε και να μεταλαβουμε τη θεια μουσικη του κολοσσιαιου αυτου συγκροτηματος! η μερα λογικα βολευει,το φαζ μια χαρα κλαμπακι ειναι, το εισιτηριο ειναι σε σχετικα λογικη τιμη(αν αναλογιστουμε και την μεγαθηριακη αξια αυτης της μπανταραααααααααααας),το μονο που μενει ειναι να ψηθει αλλα κυριως να μπορει και ο μητσαρος :bow2:

μάστα, μας σβερκώθηκε και το 30άρι σαν “λογική τιμή”.

φιλε dude και εγω θα προτιμουσα η τιμη του εισιτηριου να ειναι χαμηλοτερη πιστεψε με αλλα τι να κανουμε τωρα?ξενο συγκροτημα μεγαλου βεληνεκους δυσκολα θα απολαυσεις με κατω, αντε των 25 σου λεω εγω ευρω! ασε που οπως προλαλησα nevermore-θεοθεοι ειναι αυτοι οποτε και παλι καλα που θα εχει 30 ευρωπουλα το εισιτηριο!

καλά, μη φτάσουμε στο σημείο να λέμε και ευχαριστώ που δεν έχει κανα 45άρι το εισιτήριο. Θα τα σκάσουμε όπως και να’χει, αλλά μην είμαστε και κοροκορόιδα.