Oι firehouse στην aθήνα!

Πρεπει να γινει μποϋκοταζ σε αυτην την κλικα , μαυρο στους Firehouse :evil: :evil: :evil:

Αντε ρε παιδιά… Κανα νέο με τους Firehouse?

nai… me pire tilefono xtes vrady o Bill, giati tou eleipa…einai kala, ola ta agoria kai sas stelnoun xairetismous… 8O

1-Ο Harnell έφυγε από τους TNT όμως αντικαταστάτης είναι ο Mills από τους SHY !!! Δηλαδή ξανά μανά φωνάρα !!!
2-Οι DANGER DANGER δεν είχαν ακριβό εισητήριο διότι πριν απ’αυτούς είδες με τα ίδια λεφτά και REDRUM με Μ.Bormann (ex-JADED HEART κτλ.) και BLUE TEARS και είδες και μιά από τις κορυφαίες φωνές στον κόσμο με την μπάντα του! Για να μην πω και έναν από τους κορυφαίους drummer!!! HOUSE OF LORDS, J.Christian (vocals) & K.Mary (drums) !!! Ε δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος να στραβώνει κανείς με το αντίτιμο του συγκεκριμένου εισητηρίου… Έλεος !
3-Οι THUNDER ήταν να’ρθουν αλλά αργήσανε οι υπεύθυνοι. Ζητάνε λίγα!
4-Για όποιον δεν το ξέρει οι SHARK ISLAND έβγαλαν καινούργιο album και είναι δυνατότεροι από ποτέ!
5-Οι EUROPE πράγματι ζητάνε πολλά αλλά πιστεύετε πως ειδικά στην Ελλάδα την χώρα που έκανε ύμνο το “Final Countdown” (βλ. Εurobasket '87) δεν θα βγουν και με παραπάνω τα λεφτά;;; Κι η κουτσή Μαρία θα πάει !!!
6-Α! Μην ξεχνάμε ότι η ίδια εταιρεία θα φέρει μάλλον Σεπτέμβρη PRETTY MAIDS-KINGDOM COME !!! Άντε να ακούσουμε L.Wolf και να χαζέψουμε K.Hammer !!!

malista…kai to onomataki sou kyria mou i kyrie mou??? gia na kseroume kai poios mas fernei tis plirofories…

Σορυ αλλά δεν υπάρχει σύγκριση του Harnell με οποιονδήποτε αντικαταστάτη του…
Τραγουδιστής και κιθαρίστας είναι όλη η ταυτότητα μιας μπάντας…
Όσο για Europe δε νομίζω ότι το μεταλ κύκλωμα θα τους τιμήσει…
Το Start from the dark ήρθε στην Ελλάδα δυό μήνες μετά την κυκλοφορία του, τη στιγμή φέρνουν τα cd κάθε πικραμένου μεταλλά σχεδόν στην ώρα τους…
Μόνο η φανφάρα του τινινιτι σε αθλητικά μέσα μπορεί να μαζέψει λίγο παραπάνω κόσμο…
Και να φανταστείς ότι το The final Countdown είχε γίνει πλατινένιο στην Ελλάδα!!!

re telis…siga to group vre mana mou… paizoun dyo akornta kai pente rifs kai kati trexei sta gyftika… allakse komosi o joey kai pigan oi poliseis patos… de ftaiei to oti argisan na feroun to cd stin ellada…giati kai stin ora tou na to efernan, pali mono esy tha to agorazes… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Xριστίνα αγάπη μου δεν σου χαλάω χατήρι ότι κι αν λες…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

oute ki ego sou xalao xatiri… panta tha tous ypostirizo stous “ap ekso”… kai se kati fyllades… hahahahahahaha…

Μεταξύ μσε όλ’ αυτά όμως…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ξέρεις τι έχω να δηλώσω για την συναυλία των FIREHOUSE;

Ποιος μαμεί “ψηλά καπελα”

Τέλη δεν ξέρω τι λές εσύ αλλά το Sunset And Vine βγάζει άνετα νοκ άουτ το All The Way To The Sun :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(Μιλώντας για ίδιας χρονικής στιγμής πάνω κάτω κυκλοφορίες)

Τέλη δεν ξέρω τι λές εσύ αλλά το Sunset And Vine βγάζει άνετα νοκ άουτ το All The Way To The Sun :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(Μιλώντας για ίδιας χρονικής στιγμής πάνω κάτω κυκλοφορίες)[/quote]

Κι εμένα το All The Way To The Sun δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, αλλά το My Religion είναι τρομερό

Μαύρο στη μούρη σου ρε μάο τσε τούνγκ… FIREHOUSE RULEZ!

it oughta be a law for a gay like youuuuuu…

Τέλη δεν ξέρω τι λές εσύ αλλά το Sunset And Vine βγάζει άνετα νοκ άουτ το All The Way To The Sun :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(Μιλώντας για ίδιας χρονικής στιγμής πάνω κάτω κυκλοφορίες)[/quote]

Πραγματι το sunset… ηταν πολυ καλυτερο απο αντιστοιχο των ΤΝΤ. Οπως επισης οι shy ειναι γενικως μπανταρα και ο Mills με τα δεδομενα οπως διαμορφωθηκαν ηταν η καλυτερη επιλογη. η αληθεια ειναι οτι πριν απο αυτον εκαναν μια προσπαθεια να παρουν τον Bormann που ενω ειναι καλος τραγουδιστης δεν νομιζω πως “κολλουσε” στους ΤΝΤ.
Παντως επειδη (παρολο που δεν το χωνευω) ο Harnell είναι κατι το ιδαιτερο, πραγματικο ταλεντο, σκυλι στα live κλπ περιμενω να ακουσω κατι με τον Mills για να διαμορφωσω τελικη αποψη

Σορυ αλλά δεν υπάρχει σύγκριση του Harnell με οποιονδήποτε αντικαταστάτη του…
Τραγουδιστής και κιθαρίστας είναι όλη η ταυτότητα μιας μπάντας…
Όσο για Europe δε νομίζω ότι το μεταλ κύκλωμα θα τους τιμήσει…
Το Start from the dark ήρθε στην Ελλάδα δυό μήνες μετά την κυκλοφορία του, τη στιγμή φέρνουν τα cd κάθε πικραμένου μεταλλά σχεδόν στην ώρα τους…
Μόνο η φανφάρα του τινινιτι σε αθλητικά μέσα μπορεί να μαζέψει λίγο παραπάνω κόσμο…
Και να φανταστείς ότι το The final Countdown είχε γίνει πλατινένιο στην Ελλάδα!!![/quote]
αυτο μακροχρονια τους εβλαψε , ακριβως σαν τους Survivor , και καποια αλλα ,
που μια super επιτυχια τους ζημιωσε σε διαρκεια, εμπορικα παντα , γιατι και οι EUROPE ειναι γκρουπαρα και οι Survivor ηταν και θα ειναι . Βεβαια σημερα οι Europe ειναι πιο αποδεκτοι στο metal κοινο απο οτι τοτε , γιατι καποια καστρα επεσαν .

Δεν χρειάζεται να σου πω πόσο σε συμπαθώ…

Πάντως έρθουν δεν έρθουν εγώ θα πάω Σουηδία να τους δω…

ΚΟΛΑΣΗ

simasia exei i parea me tin opoia tha pas… EGO… pes ta ola glyke mou… ki ego kai oi Europe… o teleios syndyasmos…

simasia exei i parea me tin opoia tha pas… EGO… pes ta ola glyke mou… ki ego kai oi Europe… o teleios syndyasmos…[/quote]

Φυσικά αγάπη μου… Θα προσκυνήσουμε παρέα στα στενά σοκάκια της Στοκχόλμης…

ama einai na skypsoume…proskynontas… :lol: :lol:

Σκύψε εσύ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: