O Ip(pot)is του Camelot, 29.01.10

Νομιζεις…απο το Σαββατο και μετα το μαγαζι εχει θεσει υψηλα στανταρς!

πολυ καλο vic vega!!!
τα λεμε παρασκευη
ιπποτη
απλα θα αργησω λιγο γιατι θα ερθω
με το αλογο8)

:lol::lol: Εγώ έμαθα ότι το Σάββατο δεν πρόλαβαν όλοι να φάνε γιατί κάποιος τα εξαφάνησε όλα σε κλάσματα νανοδευτερολέπτου

Λογικά θα καταφέρω να έρθω με το αίσθημα μια βόλτα. Ελπίζω τουλάχιστον, είναι και ευκαιρία να έρθω και στο μαγαζί, τόσο καιρό δεν έχω αξιωθεί.


Now playing: Dark Tranquillity - The Fatalist
via FoxyTunes

Μπορεί να έρθω κι εγώ!
Χωρίς αίσθημα, γιατί δε μου κάθεται καμία

θα ζητησουμε απο το αφεντικο να μεριμνησει και γι’αυτο το θεμα…8)

φιξντ

φαιναλ φιξ

Ο Ιφριτ που εχει παπαρια ομως και θα ερθει την Παρασκευη και θα πει τις εξυπναδες του απο κοντα!

Ή μηπως απο κοντα χαμογελαμε αβολα?

Έλα μαζέψου τώρα γιατί δε σε παίρνει βλάκα
Αν συνεχίσεις έτσι το τελευταίο που θα περιμένεις από κοντά είναι λόγια
Γι’ αυτό βούλωνε

Α καλα εχει ξεφυγει το θεμα.

Καλά ποιος απίθανος έσβησε όλα τα ποστ και άφησε αυτό που ξεκίνησε τον καβγά?

sorry man, αλλά ο καβγάς δεν ξεκίνησε από το ποστ…άλλος τον ξεκίνησε.

Θα σβηστούν και τα 2 σε λίγο.

Το ποστ πηγαινε για αστειο σε αλλον γιουσερ, ο ιφριτ παρεξηγηθηκε, τα βρηκαμε με πμς και το θεμα λυθηκε.

Θα σου ρθω τρελοΙρλανδε, αλλα κατα τις 12, κανονισε μην παιξεις τιποτα Primordial ή Fields of Athenry νωριτερα θα… σου πιω το Ουίσκι!!!8O:p:drunk:

Τολκαρε, επειδη θα σκασω κατευθειαν απο το Προπονητικο Κεντρο της Ιπποτικης Τεχνης του Σφαζειν και Αποκεφαλιζειν (Π-ΚΙΤΣΑ), θα ειμαι αναγκαστηκα με φορμιτσα αλλα η υποσχεση παραμενει για την επομενη φορα.:metal:

Ειναι θεμα Σκωτικης τιμης!:stuck_out_tongue:

Αλητεια mode on:

http://www.youtube.com/watch?v=iT1muWE8RzA

OXI!

ΕΔΩ είσαι:
http://www.youtube.com/watch?v=LVC55JjxRYg :twisted:

[QUOTE][/QUOTE]warrior soul άπιστοι :metal: περιμένω να ακούσω τουλάχιστον ένα κομμάτι τους (downtown, the losers, love destruction, the fallen, we cry out κλπ.)

έχω ερώτηση…από λεωφόρο αθηνών που πρέπει να στρίψω; σε ποια φανάρια; και μετά ποια οδό πρέπει να βρω; :anyone:

Στο ρευμα προς Κορινθο,περνας την Θηβων απο κατω και στο καπακι στο φαναρι κανεις αριστερα,μετα στο πρωτο στενο δεξια και αφου εχεις το ΤΕΙ στο αριστερο σου χερι στριβεις αριστερα (εχει ταμπελα που λεει Δυτικη Πυλη) και μετα απο 150 μετρα τσουπ εφτασες

σε ευχαριστώ Τόλκι. Το έχω :wink: