O μουσικός που δίχασε πιο πολύ τους οπαδούς

σωστος
και machine head

Βάλε και Primal Scream μέσα,όλο αλλάζανε στυλάκι.Το ίδιο και ο Moby,ειδικά αφότου έβγαλε το Play.Επίσης,νομίζω ότι πολλές διαφωνίες ακούστηκαν και για το Digimortal των Fear Factory όταν αυτό κυκλοφόρησε,άδικα κατ’ εμέ,αφού είναι πολύ καλός δίσκος.

Και οι Sabbath όταν πήραν το Dio.

επισης halford με την δηλωση του

ότι είναι γκέι?:-k

οχι

οταν δηλωσε οτι γουσταρει rotting christ (τοτε που σκασε στο λαιβ με μπλουζακι τους!!!) :lol: :lol:

BLACKMORE! :wink:

O Kiske σίγουρα!:yes:

[ul]
[li]O Dylan όταν ¨ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό"
[/li][li]Οι Zeppelin όταν έβγαλαν το III
[/li][li]O Miles Davis σχεδόν σε κάθε “στροφή” του ήχου του
[/li][li]Ο John Coltrane στο Ascension
[/li][li]Oi Μetallica στο Load
[/li][li]Oι Black Sabbath στο Born Again
[/li][li]Η κόντρα Blackmore-Gillan (πάνω από 30 χρόνια τώρα…)
[/li][/ul]

Δε θα το 'λεγα…:-k

mustaine με metallica…
tarja μe nightwish…

Kακως…:wink:

Δεν νομιζω οτι ειναι και τοσοι πολλοι οι λατρεις των Blackmore’s night(σε σχεση με αυτους των Purple εννοω παντα…),ουτε επικροτησαν ολοι τις εκαστοτε επιλογες του μεγαλου…

Μακράν στην κορυφή Dave Mustaine…Το εχει στο αίμα του ο ανθρωπος τελικά…:lol:

Ένας από αυτούς που με έχουν διχάσει, είναι ο Johnny Ramone.

Πρώτον, για το γεγονός ότι δεν μιλιόταν με τον Joey από το 84, λόγω του ότι του έφαγε την γκόμενά του, δεύτερον γιατί δεν πήγε ούτε στη κηδεία του, τρίτον γιατί στην τελετή που έγινε προς τιμήν τους όταν μπήκαν στο Rock N Roll Hall Of Fame το 99 ( ένα χρόνο πριν πεθάνει και ο ίδιος ) αν θυμάμαι καλά, ο Johnny δήλωσε “god bless america and president bush”. Είναι τουλάχιστον λυπηρό.

Οι Pink Floyd οταν βγαλανε το The Wall…

Από χθες Jon Schaffer

Έδιτ: εμένα τουλάχιστον

Anathema,Katatonia,Tiamat

Για μένα πιο πολλούς δίχασε ο Gillan… Πάντως ναι, δεν είχα υπολογίσει τους Blackmore’s Night…

O Halford. Τους χώρισε σε στενόμυαλους και όχι.

Σίγουρα το έχω διαπιστώσει με τον Ozzy. Συμφωνώ με αρκετούς, να προσθέσω τον Peter Garrett των Midnigth Oil, για τον οποίο διάβαζα πρόσφατα. Υπήρξε πολύ πολιτικοποιημένος και με ανθρωπιστικές-οικολογικές ανησυχίες που εκδήλωνε με το συγκρότημα, αλλά όταν τελικά σαχολήθηκε με την πολιτική σοβαρά, ως βουλευτής και μετά ως υπουργός περιβάλλοντος, απογοήτευσε τελείως τους οπαδούς του…