Om @Αθήνα [3/2/2011] και Θεσσαλονίκη [2/2/2010]

Όταν κλείνεις gagarin περιμένεις και ένα ν αριθμό ατόμων( όπου ν>800 στη χειρότερη) και προσωπικά δεν πιστεύω ότι με 15 ευρώ δεν θα μάζευε ακόμα περισσότερο κόσμο. Νταξ σκέψεις που κάνω εντελώς υποκειμενικές πάντα. Τώρα αν είναι support αθήνα μόνο τότε εντάξει πιστεύω.

Ρε οι Agnes Vein είναι μόνο για Σαλόνικα;;;

Θα γουσταρα και δω κατω Agnes, αλλα λογικα θα παιξει καποια τοπικη μπαντα.

Και γαμώ το πακέτο, τους ΟΜ τους έχασα πέρσυ γιατί ήταν μια βδομάδα αργότερα(κάτι τέτοιο) από Saint Vitus και δεν με έπαιρνε, και οι Agnes απλά σπέρνουν. Σίγουρα θα τιμήσουμε 8)

Όχι ρε γαμώτο, εξεταστική στη μέση και Αθήνα.:frowning: Κρίμα, ήθελα να τους ακούσω και live.

Οι Universe217 ανοίγουν τελικά τη συναυλία στην Αθήνα. Καλή φάση αλλά προτιμούσα Agnes Vein.
Όπως και να 'χει, γαμώ θα περάσουμε…

Ο Θεός Lichens είναι μόνιμο μέλος; Θα έρθει μαζί με Om στο live? Σαν δικό τους μέλος εννοώ, όχι με δικό του set απο προσωπικές δουλειές.

πηγε κανεις να παρει εισιτηριο, να μας πει αν εχουν και καμια αφισα=P~=P~?

Ξερουμε πως παει η προπωληση για Αθηνα?? :-k
εγω λεω να παρω απ το ταμειο εισητηριο την ημερα του live…

Αν κρίνουμε από την διαδικτυακή προπώληση, τα πράματα πάνε καλά για Αθήνα αφού τώρα βλέπω πως έχει μείνει μόλις 1 ηλεκτρονικό εισιτήριο (το οποίο μάλλον θα φύγει μετά το ποστ αυτό…).
Από την άλλη οι Θεσσαλονικείς δεν φαίνεται να εκτιμούν τη φθηνότερη γι’ αυτούς τιμή αφού υπάρχουν ακόμα αρκετά ηλεκτρονικά εισητήρια.

Άλλη μια συναυλία που θα χάσω. Βαρέθηκα να το λέω πιια.
Πόσο γκαντέμης πρέπει να είσαι για να γράφεις το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής την επόμενη μέρα? :x

εγω το πηρα το ηλεκτρονικο μου, τωρα πως παει η προπωληση δεν ξερω, αλλα δυστυχως δεν περιμενω και καμια ανταποκριση στο live. μακαρι δηλαδη να γεμισει και ετσι, μπας και δουμε και αλλα τετοια.
τοσο πολυ θελω να τους δω και να στηριξω το λαιβ που δεν το σκεφτηκα καν δηλαδη, ενω δινω το πιο δυσκολο μαθημα της εξεταστικης και μαθημα που εχω αφιερωσει απειρο χρονο επομενη μερα.

Αυτό που είπε ο χαλισέκο για εδώ.Και γω ηλεκτρονικό έχω.
Αν και πιστεύω πως πολλοί θα πάρουν απ’την είσοδο.

Από την είσοδο τελικά. Ελπίζω να είναι τόσο γαμάτοι όσο φαντάζομαι ότι είναι στα live. ελπίζω.

^ Δεν χρειάζεται να ελπίζεις. Είναι σίγουρο! Απλά πράματα.
Μόνο να είσαι ψυχολογικά προετοιμασμένος γι’αυτό που θα βιώσεις… :slight_smile:

όταν εννοείς ψυχολογικά? Ανάλυσε για να ξέρω…

Δεν χρειάζεται να αναλύσω/αποκαλύψω τίποτα νομίζω.
Απλά είναι μια πολύ έντονη και προσωπική εμπειρία για κάθε οπαδό τους.
Από τις συναυλίες που σου αφήνουν μια γλυκιά ανάμνηση.
Αυτό, δεν εννοούσα τίποτα περισσότερο.
Μπάσο και drums αρκούν για να σε στείλουν!

Απλά σε ψυχολογικό επίπεδο είμαι πιο κάτω και από τον Γενικό Δείκτη Τιμών…Οπότε καλά θα περάσουμε.

Ναι ρε, θα σου έρθει γάντι τότε.
Λογικά οι συνθήκες και ο ήχος θα είναι πιο ο.κ οπότε θα είναι ακόμη καλύτερα από την προηγούμενη φορά στο An φαντάζομαι.

Βασικά αυτό που με χαλάει είναι οι Universe…Πρέπει να είναι η δεύτερη μπάντα που έχω δεις τις περισσότερες φορές live και δεν τους μπορώ καν…

Επίτηδες το είπες τώρα αυτό?

http://www.youtube.com/watch?v=c4wPtOuwi9A&t=00m04s

Απαξιώ να σου μιλήσω άλλο…

edit: χαχαχα, σωστός και ο Bleedin από κάτω…