Om στο αν 7/2/2010

Ματωμένε ιστορία, καλείσαι να εμφανιστείς με μπλουζάκι οέμ (=Olympique de Marseille)…

δυστιχως την επομενη μερα μπαινω στρατο…αρα δεν θα μπορεσω να παω στο live…:frowning:

Πραγματικά συμπονώ όσους δεν θα μπορέσουν να έρθουν στη συναυλία, αλλά από την άλλη θα είμαστε πιο άνετα όσοι θα πάμε… :stuck_out_tongue: (εντάξει, πλάκα κάνω!)

Σαν πιστοί χριστιανοί , όλοι θα πάμε “εκκλησία” εκείνη την Κυριακή… :papas:
Θα έχει απίστευτη ατμόσφαιρα αυτό το live! (και δεν εννοώ μόνο τις περίεργες μυρωδιές που θα αιωρούνται στο club…)

Υ.Γ.: Έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα είναι αυτοί οι Lichens. Μυστήρια-όμορφη η μουσική τους.

Υ.Γ. 2 : Αν δεν μου δώσουν αληθινό/χάρτινο εισητήριο με την επίδειξη του ηλεκτρονικού θα τους ξεχέσω!

δυο βδομαδες και δυο μερες… :papas:

Και Isis και Scott Kelly που αγόρασα απο τα ιντρενετς τα εισητήρια, μου έδωσαν κανονικά το χρυσό χαρτάκι στην είσοδο…

Totally off topic: Και τώρα συνειδητοποιώ ότι μετά τη συναυλία έχει superbowl :-s:-k:? Δεν θα μπορώ να ξεχωρίσω τις ομάδες από τους Who που παίζουν στο half-time show…:wink:

έλα πάμε λίγο , 4 μέρες

δυο μερες για το λαιβ της χρονιας…

ΑΥΡΙΟ ΜΟΥΝΑΚΙΑ!

Όλα δείχνουν πως ο πρόγραμμα θα τηρηθεί, οπότε οι ΣΩΣΤΟΙ θα είναι στην μπάρα στις 21.20 και θα τα σπάνε με Sun of Nothing. 8)

περναω φαση super sloth(=σαπιλα) αλλα ψηνομαι να σκασω απλα και μονο για να δω ενα ΑΝ τιγκα στις καμμενες φατσες

bleeding
red rum
shaman
no misteraki
dude

κ οσους αλλους ξεχναω απο δω

ασε που θα σκασουν ολοι οι καμμενοι φιλοι μου

δλδ θα ειναι all star game πανω στη σκηνη

κ

διαγωνισμος για την καλυτερη ‘λαμπαδα’ κατω

Θα χει τελειωσει το γλεντι μεχρι τις 12;

respect :lol:

Εεε σορρζ, απο δω περνα το καραβανι για τη Μεκκα;

Παμε ολοι για λαικο προσκυνημα. Τα λεμε αποψε. Φιλουμπες!

μιας και το ανεφερες… κατι παει να γινει με ρωσικους κυκλους…!!!

:-s

“έγινε” ήδη.

Τελείωσε ο διαλογισμός.πάμε…οοΟοΟΟοΟοΟοΟοΟοΟοΟΟMmMmMmMMmMmm

ασδαφδασφασδσαδσφφ!!!

Σε γενικές γραμμές Α_Π_Ε_Ρ_Ι_Γ_Ρ_Α_Π_Τ_Ο λάιβ!
Είχε απ’όλα. Πραγματικά.

Αναλυτικά από αύριο.

Μια εικόνα μόνο:

ναι αλλά στην giza δεν φτάσαμε…:frowning:

Το καλύτερο live report που έχω διαβάσει :lol:

EΠΟΣ!!!

ΕΠΟΣ!!!

ΕΠΟΣ!!!

ΕΠΟΣ!!!

Θα ήθελα μία διευκρίνηση:

[SIZE=“7”]ΠΟΣΟ ΓΑΜΗΣΑΝ;[/SIZE] [SIZE=“6”]ΠΟΣΟ;[/SIZE]

[SIZE=“5”]Om my God (Is good)[/SIZE]

Το Αν ένας ωραιότατος τεκές, ο Αλ με περισσότερο όγκο κι από το Στόουνχετζ, ποιός είδε τον θεό και δεν τον φοβήθηκε στη φάση με το μόνιτορ, ενισχυτές στο 11… Ποοοοοοοοοοοοοοοοοο ζημιά πάθαμε…

Και τους είχα δει και πέρισυ στο Roadburn…

[SIZE=“5”][SIZE=“7”]ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ[/SIZE][/SIZE]

Ναι… Παραμιλώ…

Και πότε θα έρθουν κι εδώ για ένα πεντάωρο αλά Live in Jerusalem φάση;