One night and one more time, thanks for the memories! 3 c=

Δεν εχω κανει ποτε one night stand.Iσως γιατι τα τελευταια χρονια η μια σχεση ακολουθει την αλλη και γενικα ειμαι ερωτιαρα!:stuck_out_tongue: Φασουλες εκανα γυμνασιο αντε και αρχες Λυκειου.Βεβαια δεν ειμαι απολυτη… μπορει σε κανα δυο χρονια να αναθεωρησω και να αρχισω να γουσταρω!Αν και δεν μπορω να συγκρινω, πιστευω πως οταν εισαι ερωτευμενος και κανεις sex ειναι αλλη φαση!:roll:

+1000000000000

κάθε βράδυ και διαφορετική.
έχω βαρεθεί να…“δίνω αγάπη”
έλεος,θα πα να κάνω καμιά πλαστική να μην είμαι τόσο θεός

Βασικά βολεύει πολύ αν έχουν κ οι δύο σχέση

Aπλα δεν ενιωσα ποτε οτι ηθελα να κανω φαση, ή οτιδιποτε αλλο…

Έχω μία τέτοια εμπειρία με ένα κουτάβι.
Πέρα από την πλάκα, η γνώμη μου είναι αν και είμαι εντελώς άπειρος σε αυτό το θέμα και σε αντίθεση με τους περισσότερους άντρες ότι one night stand sucks.

:smiley: :smiley: :smiley: Σε πάω όλο και πιο πολύ

Ουάου. Ήξερα (κάπου βαθυά μέσα μου :P) πώς υπάρχουν αρσενικά με αυτό το σκεπτικό αλλά δεν το είχα συνειδητοποιήσει. 8O

Τι φλωροι που ειστε ρε!!!

Τα one night stands ειναι το αλατοτιπερο της ζωης…

καλά,άσ’τους να λένε…αν έρθει καμιά…συμπαθητική κοπελίτσα και σας πει να κάνετε απλά sex,εσείς πείτε όχι,ευχαριστώ.
live your life

Εσυ εισαι δικος μου ρε, τα εχουμε πει!!

Βασικα τα ONS δεν ειναι ουτε θεμα φλωριας, ουτε θεμα μαγκιας, ουτε θεμα απουσιας ρομαντισμου…

Ειναι κατι που μπορει να συμβει αναμεσα σε δυο ανθρωπους που ψαχνουν για κατι που δεν απαιτει δεσμευσεις σε μια συγκεκριμενη στιγμη. Απο την αλλη μπορει να ειναι και τελειως αυθορμητο. Μια ερωτικη ζωη βασισμενη αποκλειστικα σε ONS προφανως καταληγει να σε ευνουχιζει απο συναισθηματα. Απο την αλλη ομως το να το κανεις 1,2,10 φορες δεν σημαινει απαραιτητα οτι περιφρονεις τον ερωτα η οτι το μονο που σε νοιαζει το σεξ…

Αρκει, οπως προειπα, να εινα ξηγημενο κι απο τις δυο πλευρες. Αλλιως ο ενας καταληγει να εκμεταλλευεται τον αλλον…

Το one night stands είναι μαλακία.

Το one night stands απλώς προσφέρει μια ευχαρίστηση στα “πουλάκια” μερικών και τίποτε άλλο. Το μόνο που κάνεις στο one night stands είναι να κλέβεις στιγμές ιδονής απο τον πραγματικό έρωτα και Σεξ.

Ευχαριστώ αλλα εγώ δε θα πάρω…

ε,εντάξει,αυτό είπα κι εγώ αλλά πιο περιεκτικά:p

Δηλαδη αποκλειεις το γεγονος μια γυναικα να ευχαριστιεται ενα ONS? Πολλες γυναικες θα σε διαψευσουν παντως…

Ο νταρκ ειναι γενικοτερα κολλημενος… Αστον… Αν ηταν ελευθερος, στη Νορβηγια μια χαρα θα περνουσε…

Επιτέλους κάποιος τα είπε πιο λογικά!! :stuck_out_tongue:
Μην είμαστε και κάθετοι… Αν κάτσει έκατσε

Αναφέρω απο την πλευρά των ανδρών. Δυστηχώς εχω γνωρίσει πολλούς μαλάκες που κάνουν τέτοια. Οχι επειδή κάνουν τέτοια αλλα επειδη το κάνουν για να δείξουν οτι είναι “γαμιάδες” χωρίς να σέβονται το άλλο φύλλο. Ασφαλώς και σε πολλά κορίτσια αρέσει. Αλλα υπάρχουν και κορίτσια που το κάνουν επειδή “οφείλουν”. Επειδή πρέπει να είναι γκόμενες. Και δε μιλάω μόνο για το ONS. Ακόμα και σε σχέσεις γίνετε αυτό.

Συμφωνώ σ’αυτό που είπες για το αυθορμητο πάντως.

Επίσης διαφωνώ όταν το κάνει η γυναίκα για τους ίδους λόγους, δηλαδή, για πρόσκαιρη ευχαρίστηση

Στη Νορβηγία δε θα ήταν ONG

Thank you my dear! :wink:

Τι θα ηταν??