Online Game- The Swedish Armed Forces-The team test

5:14 πρεπει να καναμε ρεκορ ε :stuck_out_tongue:

Α και κατι αλλο. Εκει που βγαινουν ολοι οι αριθμοι και πρεπει ο καθενας να πατησει το δικο του, αν καποιος παταει συνεχεια εναν αριθμο και δεν ειναι η σειρα του, η παταει αλλουνου αριθμο, ο χρονος πεφτει.
Οσο πιο πολυ πεσμενος ειναι ο χρονος σε αυτο το σημειο, με τοσο πιο λιγο χρονο θα ξεκινησουμε στις επομενες ασκησεις οποτε πατατε μονο το χρωμα σας και οταν ειναι η σειρα σας

Ποιος ηταν ο noobas ο πρασινος? :stuck_out_tongue:

Yπ’οψιν, σε αυτο το παιχνιδι δε φταιει αυτος που χανει. Φταει αυτος που ειναι πριν απο αυτον που χανει γιατι δε του εδωσε χρονο :wink:

Μπειτε παλι. Ιδιο link

ρε έλεος πάτησα ρικονεκτ κ με πέταξε #-o

Ναι ρε Alucard το ξερω… παλι ο πρασινος εκανε μαλακια και δεν μου εδωσε χρονο παντως!

Α ok ειχα την εντυπωση οτι ο πρασσινος εφυγε πρωτος γι’αυτο το ειπα. Εγω βγηκα btw γιατι πλακωσε δουλεια στο μαγαζι

σημερα μου βγαζει συνεχεια “the server is full”, τι γινεται???

και μενα…πρωτα καποιοι μην πω ονοματα μας κολλανε με το παιχνιδι και μετα παθαινουμε συνδρομο στερησης:evil:!!!τι θα γινει σημερα!!![-X

mpeite :stuck_out_tongue:

Γιατι παλι σε μενα ρε γμτ! Α ρε μπλε! :stuck_out_tongue:

δεν μπορω να μπω… τι γινεται? :frowning:

Trwei polla skalwmata afto to piaxnidi kai leei oti einai full. Kanw allo.
Sorry gia ta greeklish. exei provlima to pc.

τι σκατα μονος μου ειμαι?

Ε αμα μπαινεις 2 ωρες μετα… λογικο ειναι. :roll:

Καποιοι ειπαν οτι βαριουνται, λοιπον καντε παιχνιδι εδω να παιξουμε γιατι κι εγω βαριεμαι…

ρε έχω μπεί και περιμένω
τι παιχνίδι είναι αυτό;

Που μπηκες; Πρεπει να ξεκινησουμε καινουρια παρτιδα. Λοιπον, μπες εδω: http://team.forsvarsmakten.se/english/#/private/GCkFjhh5jP
Αντε, θελουμε αλλα 2 ατομα, βουρ.
εντιτ: Μπειτε και θα το καταλαβετε στην πορεια.