Προβλημα με online αγορα/απορίες

κάτσε, μη τα μπερδεύεις τώρα. άλλο πράγμα η prepaid και άλλο η κάρτα ανάληψης.

εντάξει, κάρτα αναλήψεων έχω.πρέπει να βγάλω ειδική, και απαραιτήτως από την πειραιώς?:-k

edit:
με μπερδεύετε!:stuck_out_tongue:

Εγώ αναφέρω την Πειραιώς γιατί αυτήν χρησιμοποιώ, δεν ξέρω τι παίζει με τις υπόλοιπες τράπεζες.

Α τωρα ειδα που λεγατε για αναληψης ρε.Ε εγω prepaid εχω(επισης απο τη Πειραιως που προτιμαται γενικως),αμα γινεται η δουλεια και με την αλλη,παιξε μπαλα με αυτην ναι.

Ω καλα γραψτε λαθος,απο Κυπρου ειναι η δικια μου,δε ξερω πως μου κατσε τωρα ετσι:p

όταν πρόκειται να παίξω μπάλα λοιπόν, ίσως να επανέλθω.και αυτό θα γίνει σύντομα.8)
ευχαριστώ για το ίνφο μέχρι στιγμής.

Ρε παιδιά, έχει κανένας άλλος πρόβλημα με το Rapidshare;; Κάνει κάτι περίεργα όλη μέρα σήμερα…

εδώ μιλάμε για αγορές, όχι για “αγορές” :afro:

Και γω ειχα.Αν εισαι premium user μπες στο καινουριο-ανανεωμενο σαητ,κανε ξανα log-in και ενεργοποιησε τα direct links απ τα settings.Σε μενα ηταν κλειστα και δεν κατεβαινε τιποτα οταν τα βαζα στον download manager.

Ωραίος!
Εγώ όταν πήγαινα να κατεβάσω κάτι, έπρεπε να κάνω log in, μετά να κάνω ανανέωση και τελικά μου κατέβαζε από τον download manager των windows. Δεν μπορούσα ούτε από cryptload να κατεβάσω, ούτε από το IDM.
Τώρα όλα κομπλέ. Θενκς!

Πολύ σημαντικό:

Κόλπο γκρόσο από το Amazon.co.uk το οποίο συμπεριλαμβάνει 17 χώρες στους προορισμούς που μπορεί να αποσταλεί δωρεάν ένα πακέτο. Μέσα σε αυτούς είναι και η Ελλάδα. Έως τώρα δωρεάν αποστολές έκανε μόνο μέσα στην Αγγλία και στην Ιρλανδία (από πέρσι).

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?p=491720

πολυ καλη φαση , ειδικα για τα βιβλια…

nice(borat voice)

χαα και εγώ το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν τα βιβλία. Τέλεια.Αναπάντεχα καλό νέο, θέλω να πάρω καμιά 10αριά βιβλία, θα μειώσει αρκετά τα έξοδα.

και μιλάμε για 29 ευρο πάνω κάτω…μια χαρά…

Oh!That’s good!!

Κατι δεν κανω καλα μαλλον,επιλεγω 3 βινυλια για παραδειγμα που πηγαινουν στις 33 λιρες αλλα μου βαζει κανονικα και shipping.
Ειναι μονο για βιβλια?

εδώ λέει “Select Super Saver Delivery as your delivery method.”

Σου βγάζει τέτοια επιλογή?

edit: το δοκίμασα και όντως σε μένα βγάζει επιλογή FREE Super Saver Delivery (3-10 business days) στο βήμα “Choose your delivery options”

What about Super Saver Delivery?

Super Saver Delivery is now available for orders delivered to the following Europe 1 destinations: Belgium, Denmark, Luxembourg and Netherlands. Super Saver Delivery will take one day longer than Standard Delivery.

If your order is eligible for free Super Saver Delivery, there’s no delivery charge–your order is delivered free. But you must remember to select Super Saver Delivery as your delivery option when you place the order. Find out more about selecting Super Saver Delivery here.

Πρέπει να είναι αυτό από ότι διάβασα.

Α οκ το βρηκα,ευχαριστω για την βοηθεια :slight_smile:

Θα αναστενάξει το amazon :lol: