Ηorror\Cult\B-Movies

??The Wicker Man?? γαμει για το ??Βuio Omega’’ ειχα γραψει καποτε αποψη εδω…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=1397545

Ρε Μοοn,γραφε τα ιταλικα στο αντιστοιχο thread για να το κραταμε ζωντανο.

Ταινιάρα. Προτείνεται και από μένα, ανεπιφύλακτα…

Ανατριχιαζω και μονο που βλεπω το εξωφυλλο…Τι επος

Ωπ, δεν ηξερα το Wicker Man, ενδιαφερον!

προσεξε ομως γιατι νομιζω εχει βγει και ενα ρημεηκ με τον Νικολας Κεητζ…

Ναι, κατι πηρε το ματι μου, εννοειται ομως οτι ΕΙΔΙΚΑ οταν προκειται για 70ς ταινιες του ειδους αγνοουμε επιδεικτικα τα remakes (τα οποια ουτως ή αλλως δεν χωνευω ιδιαιτερα).

Σωστος εισαι… Αλλα το θεμα μας εδω δεν ειναι τοσο το remake οσο το

[SPOILER][/SPOILER]

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, τι φωτο ειναι αυτη ρε μαλακα δεν την ειχα δει :lol::lol::lol:

Αν και με τον Cage δεν εχω κανα τεραστιο προβλημα να σου πω. Δεν ειναι και ο αγαπημενος μου αλλα σιγουρα δεν με αποτρεπει απο το να δω ταινια που παιζει.

Yπαρχει και καλυτερη

[SPOILER]

OH YEAH BABY…[/SPOILER]

εγω παλι δε τον μπορω ρε,σε ολες τις ταινιες εχει την ιδια εκφραση,κουραζομαι…αυτον και τον Σιγκαλ οποτε τους βλεπω αλλαζω καναλι :stuck_out_tongue:

Συμφωνω για Nicholas Cage ,αλλα η φωτο που ποσταρες ειναι απο το ‘‘Raising Arizona’’ των αδερφων Coen και ειναι πολυ καλη ταινια.

…κάπως έτσι κιγώ:):!:

Οποιος αρεσκεται σε ταινιες τυπου Blair Witch Project, Paranormal Activity κτλ οπως η αφεντομουτσουναρα μου πρεπει να δει αυτα τα 2.

Blair Witch Project μου αρεσε (δεν εσκισα καλσον αλλα μου αρεσε), Paranormal το ενα εχω δει και το βρηκα ανουσιο/βαρετο. Το ολο κονσεπτ βεβαια ειναι ενδιαφερον, θα το εχω στα υποψη το παραπανω!

Σημερα εχει το μενου:

Και ειμαι αρκετα ψημμενος για αυτο!

…οπ θα τσεκάρω:):!:

βρε ,μήπως βάλθηκες να μου δώσεις έμπνευση για καινούργια εξώφυλλα;;; :lol:

αααααα [B]θα τσεκαριστεί παραυτά[/B]!!! 8)

Να δειτε το 1ο πριν ε… :stuck_out_tongue:

Εμένα μου άρεσε πολύ το νούμερο 1 πάντως. Αν και άκουσα πολλά αρνητικά σχόλια για την ταινία! Μετράει πάντως!

Λογικά σε αυτό το θρεντ είχε αναφερθεί, αλλά λέγατε για μια ταινία με έναν που ντύνεται Αγιος Βασιλης και σκοτώνει κόσμο. του 84’ ήταν. Τέλος του μήνα λοιπόν, βγαίνει αυτή

[B]Silent Night[/B]

και παίζει και ο Malcolm McDowell…

Μια δημοσιογράφος πάει με το συνεργείο της πηγαίνει στα τούνελ του Σίντεϊ για να ερευνήσει την ξαφνική χρήση των υπόγειων υδάτων από τη κυβέρνηση κάτω από το σιδηροδρομικό σταθμό του St James. Πάνε στα υπόγεια για να βρουν την είδηση αλλά η είδηση βρίσκει αυτούς…
Θα ελεγα πως προκειται για μια μιξη του Blair Witch Project και The Descent.
Tην προτεινω, αρκετα καλη και με αρκετη αγωνια.

ε, φέτος χριστούγεννα στο Ελλάντα τέτοιο αι-βασίλη θα’χουμε: [I]δεν θα μας δίνει (πλέον)δωράκια εμάς τους ταλαίπωρους, αλλά…θα “παίρνει κατιτις” [/I]


το Blair Witch Project δεν μ’ άρεσε τόσο, αλλά το [B]The Descent [/B]ήταν [U]και γαμώ τις ατμοσφαιρικές σπλαττεριές!!![/U]Αν γέρνει προς το δεύτερο περισσότερο ([I]παρά στο “μπλαιρ[/I]”), τοτε ναι: ψήνομαι να τη δω!!!