Ozzy 25 Σεπτεμβρίου, Μαλακάσα, ΝΑΙ!

Έλα ρε γερο-ραμολή! :metal:

Καλή φάση! Μπορεί και να πάω… Θα το σκεφτώ σοβαρά όμως.
Δεν θέλω να ψυχοπλακωθώ με την τωρινή του κατάσταση.

[SIZE=“3”]Μπράβο ξανά στον Gus G !!! [/SIZE]

Σίγουρα θα έπρηξε τα π@π@ρια του Ozzy για να έρθει στην πατρίδα! :stuck_out_tongue:

ΙΜΟ, δεν υπάρχει live μετά από αυτό των πατέρων το '05…

YEAH!!

ελπιζω να παιξει ολες τους τις κομματαρες
και κατι παραπανω! :Ρ

είδατε η κρίση πως “φτιάχνει” τις τιμές των εισιτηρίων???

[SIZE=“6”]all aboard…hahahahahahahahaaaaaaaa[/SIZE]

:drunk::drunk:=D>:dance:

Αυτο.

Αλλα και παλι δε νομιζω να μην παω στη μοναδικη μου μαλλον ευκαιρια να δω τον Οζζυ απο κοντα. :slight_smile:

Εστω και χωρις τους αλλους 3. :frowning:

Oxι ρε μια χαρα η τιμη…ΜΕΣΑ λεμεεε

8O8O8O Eκεί θα είμαι!:D:D

Γαμω την didi και το terra vibe φετος. :x

Κατι λεγανε και για Θεσσαλονικη μερια. Τι εγινε ρε παιδια? Ξερει κανεις? Παλι Αθηνα θα τρεχουμε γαμω τα λεφτα μας. Ευτυχως ειναι Σαββατο. Αυτο ειναι καλο.

8O8O:yahoo:Aυτά είναι!!!Μακάρι να κάτσει να κατέβω!!![-o<

διακεκριμένη θέση από την πρώτη μέρα προπώλησης:D,μαζι με Jethro Tull και Dylan ήδη είμαστε εκτός στα οικονομικά αλλά δε μασαμε!!

[SIZE=“5”]OZZY ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΥΜΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!![/SIZE]

Νταξει μωρέ… τον είδαμε το 2005 με τους υπόλοιπους Black Sabbath. Ε, δεν τα ξανασκάμε πάλι, σιγά… Άσε που δεν θα μπορεί να κουνηθεί στην σκηνή.

Ετσι να δουμε οτι προλαβαινουμε γιατι στη μετα ΔΝΤ εποχη μας βλεπω να γυρναμε σε εποχες χουντας που συναυλια ακουγανε μονο απο το ραδιο κι αυτη κατα λαθος.

μακαρι να αναβαλλει.:stuck_out_tongue:

εχω Γαμο εκεινη την ημερα…#-o

ασε τα γαμο για τα πουρναρια!!!:D:D

ειναι παιδικος φιλος ρε…
ΔΕΝ ΜΠΑΙΖΕΙ…

π@@στη θεε,εισαι μεγαλος ειρωνας.

Μια χαρά εκεί θα είμαστε 8)8)8)

--------------------------OZZY gamiseta ola kai voulwse stomata--------------------------

καλα ναι…κατα 70%δεν θα μπορει να κουνηθει…αλλα ρε συ…τι παει να πει “τον ειδαμε”!!!και στις δικες του κομματαρες ειναι το θεμα να τον ακουσουμε…