Ozzy

Άσε που έχει βγει σε τόσα περιοδικά, που ποτέ κανείς δεν θα αναρωτηθεί “Ozzy, Ozzy… Γιατί δεν μπορώ να συνδέσω αυτό το όνομα με συγκεκριμένη φάτσα…”

1 Like

Περιοδεία ήθελα να γράψω,μου το χάλασε το αυτόματο πληκτρολόγιο.:drooling_face:

Ήταν προφανές, όπως και ότι δεν γινόταν να πάει χαμένη η ευκαιρία

Ο ελέφαντας στο δωμάτιο που αποφεύγω να κοιτάω είναι η σκέψη πόσα από τα φωνητικά στο Patient Number 9 δεν είναι πειραγμένα.

Έλα μη γράφετε άλλα, βλέπει το unread count ο @toxikos και γίνεται triggered :smiley:

4 Likes

Λοιπόν, για να τελειώνουμε

Όταν γίνει, σ’ αυτό, όχι εδώ

3 Likes

Καλη ιδεα, θα ποσταρω και στο RIP topic και στο Ozzy topic κατι ασχετο καθε μηνα περιπου για να ψαρωνουν ολοι αν βλεπουν νεα μηνυματα και στα δυο

2 Likes

Ήδη το έκανες εδώ. Ουπς, μόλις το έκανα κι εγώ :sweat_smile:

2 Likes

Γελάμε γελάμε, αλλά θα έχουμε όλοι γίνει φύκια άμμος και σκουλήκια και ο Όζζαρος θα γελάει με τους μαλάκες που περίμεναν να πεθάνει…

7 Likes

Ρε σεις, ξεχάσαμε τα γενέθλια του Ozz χθες!
Όχι τίποτε άλλο, αλλά είναι σε μια ηλικία (75 έτη συμπληρωμένα πια, χώρια το “έντονο” παρελθόν του) που δεν πρέπει να χάνουμε ευκαιρία να γιορτάζουμε το γεγονός!

9 Likes

Βρε, τι ειπαμε? Πρωι πρωι…

Εμένα πάντως με τρελαινει το άλλο, η μόδα με τα happy birthday σε μουσικους που εχουν φύγει, κάποιοι ήδη από τα 70s. Το θεωρω χαζο.

5 Likes

(προσθετω ενα ακομη ποστ χωρις λογο σε ενα νημα οπου αρκει μονο ενα για να προκαλεσει πανικο)

Ναι, ειναι αστειο, αλλα πια το εχω συνηθισει. Χωρις να το γνωριζω 100%, νομιζω οτι στο εξωτερικο δεν εχουν τετοιους ενδοιασμους και το εχω παρατηρησει απο χρονια. Βασικα, ακομη και μεγαλα media ή σπουδαιες προσωπικοτητες ευχονται… χρονια πολλα σε νεκρους.

1 Like

Νομίζω έχει να κάνει με το ότι το “happy birthday” έχει ελαφρώς διαφορετικό νόημα από το “χρόνια πολλά”.

ΟΥΠΣ

Yeah don’t worry people, he’s still alive

2 Likes

Μπορεί να έχει ό,τι νόημα θέλει, αλλά το “happy” σε νεκρό είναι άκυρο σε όποια γλώσσα κι αν το ευχηθείς :smiley:

συνεισφέρω με ένα ακόμη ποστ

4 Likes

Agreed. Είπαμε, “ελαφρώς”.

Seriously, we gotta stop

1 Like

Ε ναι ρε, σταματήστε. Θα δει κανείς 500 μηνύματα και θα νομίζει ότι πέθανε η Οζζάκλα.

3 Likes

Ναι, αλλά θα του λέμε happy birthday ακόμη.

Σταματάω, αλλά να ξέρετε, ο @Ian_Metalhead φταίει.

1 Like

Είναι καιρός!

Θεός σχωρέστον λοιπόν…
Κι ας μας θάψει όλους

1 Like

Δεν παθαίνει τίποτα ο θείος. Πολύχρονος