P a p a r d e l a s

ρε δεν ξερω…αν μ σκασει κανα μπουκετο?

Αφου σε γουστάρει δεν είπαμε??

ειχε πει οτι θα κανε κατι μαζι μ…αλλα απο τοτε παει 1,5 μηνας…δεν ξερω τι ισχυει τωρα…:-s:(

[CENTER]Σε ειχα για πιο τρου, φιλος.

[/CENTER]

Εκανε κατι…

Σ’εκλασε.:stuck_out_tongue:

Τη πιάνεις, της μιλάς και ξεκαθαρίζονται τα πάντα.

Clean n clear και καθάρισες που λέει και το σποτάκι:P

χαχαχαχα…κακε…ρε whatsis…15 ειμαι…αλλο θαρρος εχω εγω…κ αλλο εσεις…

Είσαι μέγας!:lol:

βρε ας γινει τπτ με αυτην και ας μην αξιωθω να τελειωσω την ποιητικη μου συλλογη…

Τί ακούς τώρα, Παπαρδέλα;

:expressionless:

papardelrocking.gr

Κούρασε.

Μα, ποιός ειναι αυτος ο παπαρδέλας ;;

ο “The next big thing”:stuck_out_tongue:

Λολ, ποιός θα περίμενε ότι σε τέτοιο τοπικ θα είχαμε τέτοια υπερ-ποστ.

Μπράβο ρε σαντοουκάστερ!

Πιστευω οτι πρεπει να χτιστει ενα αγαλμα του parardela. Eιναι το λιγοτερο που θα μπορουσε να κανει καποιος για αυτο το παιδι - θαυμα. Συνεχισε ετσι φιλε, ΕΜΕΙΣ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ Σ’ ΑΚΟΥΜΕ. ( η στην προκειμενη περιπτωση, για να σε διαβαζουμε, αλλα τεσπα )

:respect::bow::bow::bow:

ναι οντως!..πρεπει να ναι απτα πιο φιλοσοφημενα ατομα εδω μεσα…!:respect:

λοιπον παιδια…τα 8 τηλεφωνα μου χθες φαινεται επιασαν τοπο…μπαινω το πρωι στο site των ΕΛΤΑ ταχυμεταφορες και κανω ακομα ενα track & trace…βλεπω οτι εχει ανανεωθει η σελιδα του πακετου μου και η κιθαρα βρισκεται απο προχθες στο κεντρο διαλογης Θεσσαλονικης σε κατασταση αποστολης!!!

Γουάου.Πήγες κόντρα στο σύστημα και νίκησες:p

χαχα ναι…κερδισα μια charvel,καμια σχεση οπως μου την περιεγραψε ο τυπος με ραγισμα στην ακρη του μανικιου και με ενα κομματι να λειπει απο την ακρη του μανικιου…επισης κερδισα και την απωλεια ενος παξιμαδιου απτο 1 απτα 3 locking nuts του τρεμολο και μια μαχη με τα κουρδιστιρια…κατα τα αλλα καλα μωρε…

εμ αφου πηρες κιθαρα που δεν την ειχες δει πριν τι περιμενες…