Συνεσταλμενη καλησπερα. :p

Νυν μαλακιζων.:stuck_out_tongue: Παιζεις κανα οργανο?

Oh yeahhh.

Ηλεκτρικη… :bow2:

Rocket Queen πως σε λένε, σε ποιό γυμνάσιο πας και πες μου αν πηγαίνεις και Liquid.

Καλως μας ηρθες,καλη διαμονη και καλα να περασεις.Κeep on rocking…

καλως ηρθες!

Άντε μωρέ που θα λεει “κύριε Μάνο” τον τζιτζιφιόγκο!

Παπαρδέλα μη νομίζεις ότι σ’ έχω ξεχάσει καθίκι, θυμάμαι όλα όσα πέρασε η κακομοίρα η γιαγιά σου εκείνο το απόγευμα από σένα, δεν θα σε αφήσω να κάνεις τα ίδια σ’ενα αθωο μικρό κορίτσι, σταμάτα το πέσιμο γιατί θα σου λιώσω τα πλευρά και θα σου τρυπήσω το κεφάλι με τα οστά από τα δάχτυλα σου.

papardela σπασε ρε παιδεραστη απ’ αυτο το θρεντ. σου τα εχουμε κρατημενα απο παλαιοτερες χυδεοτητες. για υπνο τωρα, μη σου σφηνωσουμε προκες στη ραχοκοκαλια.

χαχαχαχαχαχαΧαΧαχΑχΑχΑχΑχΑΧαΧχαχαχα
του το γαμησανε το welcome thread!!!#-o
καλωσηρθες και απο μενα μικρη…
εγω ειμαι ιντερνασιοναλ

το εισαγωγικο ποστ που λεει οτι το ονομα της ειναι αλεξανδρα,δεν το εχετε δει?τουλαχιστον τρια ατομα την εχουν αποκαλεσει ‘‘μικρε’’ και ‘‘μπιτσιρικο’’:stuck_out_tongue:

Τι εννοεις

πες τα ρε

μπισμπιρίκο λέει ρε σιχαμένο, φτύσαμε αίμα για τα μούτρα σας.

γεια σου ειμαι εχμμμ κοντα στην ηλικια σου , πολυ ομορφος με τρελες γνωσεις στο μεταλ και πολλες γνωριμιες … αρα πιθανοτητα να παιξω σε μπαντα οταν μεγαλωσω … θεσ να βγουμε για ενα καφε κατα τις 12 το βραδακι στο σπιτι μου ? :smiley:

Παπαρδελα το χασες το κορμι … και μαλλον και την σπονδυλικη σου στηλη αν κρινω απο διαθεσεις του μεγιστου θεου BAN …

α βελκαμ γκιρλ … :wink:

θρεντ με σφαγές και δε μιλάτε ρε?
Εγώ είμαι έτοιμος!

Α και καλωσήρθες κοπελιά.

καλα οποιος εσβησες τα ποστς εισαι τελειως για το μπουτσο ε … εχει καποιο συγκεκριμενο θεμα το τοπικ κ σπαμαραμε ? η θεσ απλα να μπαινει ο καθενας να λεει “γεια” . ασε το κοριτσι να χωθει στη συζητηση και να κανει γνωριμιες … πωωωω φλωροι πια.

χαχαχαχα, πως τον αφηνετε να λεει τετοια πράγματα, ρίχτε του κανα πόντο να το βουλώνει άλλη φορά.

γελάω, για τον πουτσο ακομα μια φορα.

τι διαολο εχει αυτοματο σβησιμο ? η μηπως καποιος δεν εχει ζωη και κανει μονο ριφρες ολη την ωρα τη σελιδα ?

Εμένα πώς θα με λες?