Χρονια καλύτερα panagiotis!

Xρόνια σου πολλά Panagiotis, οτι επιθυμεις man , να εισαι πάντα γερός και ευτυχισμένος!

χρονια πολλα και καλα φιλτατε panagiotis . να τα δεκαχιλιασεις … τα ποστ :stuck_out_tongue:

[FONT=“Comic Sans MS”]Χρόνια πολλά και καλά panagioti Παναγιώτη!!! :smiley:
Να τα εκατοστήσεις!! Με υγεία και ευτυχία!! Επιτυχίες και ότι άλλο ποθεί η καρδιά σου!![/FONT]

Ωπ, γιορτάζει ένα από τα πιο γαμάτα μέλη του φόρουμ!

[SIZE=“5”]Χρόνια πολλά μεγάλε σύγκαφρε, ότι ποθείς! [/SIZE] :smiley:


Τα καλύτερα πάντα και ότι επιθυμείς!:smiley:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Χρόνια γεμάτα υγεία χαρά ευτυχία πρόοδο και πολύ καλή μουσικήηηηηηηηηηηηηηηηη

GOTHOTHRASH HAPPY BIRTHDAY!!!:smiley: :smiley:

Ρε παιδιά σας ευχαριστώ όλους… Με συγκινήσατε όλοι σας! Δεν είμαι σε φάση να απαντάω σε καθέ έναν ξεχωριστά, μιας και έχω πιει και κάτι tequilas αυτή την στιγμή… :drunk: :drunk:

[SIZE=“4”]
Ελπίζω να σας δω όλους από κοντά την Παρασκευή στο πάρτυ του Rocking και να τα πιούμε όλοι μαζί υπό την συνοδεία κάφρικών και μη ήχων!!![SIZE=“1”]εκτός από κάποιους που ξέρω ότι δεν θα έρθουν λόγω απόστασης… [/SIZE]:-k [/SIZE]

Άσχετο: ρε τι electro goth , τι thrash και πάνκ. Αυτά είναι για σούπα. Mόλις ανακάλυψα το αγαπημένο μου κομμάτι και συγκρότημα:

:lol: :lol: :lol:

Χρόνια πολλά ρε αν και καθυστερημένα:oops:

Πολύχρονος και οτι επιθυμείς:)

και πάλι καθυστερημένα…χρόνια πολλάαααααααααα!ό,τι επιθυμείς,πάντα υγιής και ευτυχισμένος και όλα τα άλλα έρχονται!

Χρονια πολλα φιλαρακο!!! την παρασκευη κερασμα εεε???
Μην το ξεχνας…[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Χρόνια πολλά ρε παναγιώτη! Υγεία και καλή μουσική!

Χρόνια Πολλααααααααααααααα!!! Κράτα λίγο χώρο για Τεκίλες και την Παρασκευή!:stuck_out_tongue:

Χρονια πολλα μεγιστε μαθηματικε!
Ευχομαι να ζησεις την προσωπικη σου Violent Revolution και να Leave This World Behind!!

Χρόνια πολλά και καλά με πολλές μπύρες και γερμανικό thrash :smiley: :smiley: :drunk:

Xρόνια πολλά με οσα προαναφερθηκαν κ άλλα τόσα…:slight_smile:

Χρονια Πολλα κι απο μενα!Πολυχρονος με υγεια και ευτυχια!
Ο,τι καλυτερο!:smiley:

Χρόνια πολλά και καλά:)

Χρόνια πολλά και από μένα!

Φιλε Πανο χρονια σου καλα πρωτα και πολλα επειτα.
Ευχομαι να πετυχεις ολους σου τους στοχους και να εισαι παντα καλα.
Χθες γυρισα και ετσι δεν ειδα οτι υπηρχε τοπικ.Ευχομαι να σε γνωρισω το Μαιο στους Κreator.