Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Ποιες κοντρες εχουν αναψει ρε παλαβε;:lol:Χαλαρα ειμαστε,μην μασας,πλακιτσα μεταξυ μας κανουμε:)

Σιγά μην εμπιστευτούμε τα λόγια ενός ΜΠΑΟΥΓΚ :slight_smile:

χιόνια στο καμπαναριό ψόφησε όλο το χωριό:D

Σήμερα στην Αγγελάκη. Περπατάω γρήγορα γρήγορα και ανεβαίνω στη σχολή. Ακούω από πίσω μου κάτι βρισίδια από μια κοπελιά, δε δίνω σημασία, λέω σε κανα κινητό θα μιλάει.

Σε κάποια φάση με προσπερνάει η συγκεκριμένη κοπελιά, στέκεται μπροστά μου και μου λέει με περισσή ευγένεια:
-Άντε ρε κοπέλα μου, μας τα ‘πρηξες, μια απ’ τη μια, μια απ’ την άλλη. (Και καλά ότι αλώνιζα όλο το πεζοδρόμιο, ευθεία πήγαινα εν τω μεταξύ).
Τα παίρνω εγώ από το ξαφνικό χώσιμο, κατάλαβα και ότι οι διάβολοι και τα “καριόλα” πήγαιναν σε μένα και όχι στο κινητό και της λέω “Ρε δε με χέζεις λέω γω πρωί πρωί; Προσπέρασέ με και ξεφορτώσου με”.

Και μου λέει, γλυκά γλυκά:
-Άμα σε βάλλλω τα γυαλιά στο γκώλλλο, θα σε πω εγώ [-X

:καρδούλες:

Της λέω “έλα τρέχα τώρα και με τα βάζεις άλλη στιγμή”. Στα διάλα.

Οι Θεσσαλονικιές γκόμενες έχουν κάτι με τα γυαλιά μου, όλο στον κώλο θέλουν να μου τα βάλουν. Δεύτερη φορά που το ακούω αυτό. Η πρώτη ήταν όταν είπα σε μια κοπελιά να προσέχει να μη μας κάψει με το τσιγάρο, γιατί κάπνιζε στη Γιορτή Αγγέλων (όσοι έχουν πάει, κατάλαβαν τι εννοώ :|), που ήμασταν εντελώς σαρδελοποιημένοι και στανταρ θα μας έκαιγε. Της το είπα πολύ γλυκά κιόλας ε! :-s Και μου απάντησε “μη με πουλλλλάς τρέλλλλα γιατί θα σε σπάσω τα γυαλλλιά στη μούρη”.

Τέρμα, πρέπει να ξαναπαραγγείλω φακούς επαφής!

Πωπω…τι τραβας…(πουρ δεχτσα:p)
Μηπως εχουν περιεργο σχημα τα γυαλια σου?:p:p

Εμενα μου λες αγαπητη μου,ολα τα βληματα εδω πανω εχουν μαζευτει,που να βρεις μια καλη γκομενα στις μερες μας;:cry:

Όχι ρε Φενριζ να πούμε, ένα πολύ απλό ζευγάρι είναι :Ρ Α, σημειώνω ότι σήμερα ήταν γυαλιά ηλίου ενώ την άλλη φορά ήταν μυωπίας :Ρ Αρα μάλλον έχουν κάτι με τα οπτικά γενικότερα :Ρ

Ρεστλες τι να σε πω κι εγώ, δεν ξέρω. Δυο φορές μου έχει τύχει μόνο, αν μου ξανασυμβεί να θέλουν να με σοδομίσουν με γυαλιά, θα αρχίσω ν’ ανησυχώ :Ρ

οι σαλονικιες νγκομενες δεν παλευονται…με την καμια…:stuck_out_tongue:

Είναι ωραίες αλλά με τρομάζουν :-s
(αυτές που μου επιτέθηκαν με γυαλιά και λιπαντικό πάντως δεν ήταν και τπτ σπουδαίο, με τα γυαλιά μυωπίας ήταν μια νταρντάνα 15χρονη που μου έριχνε 2 κεφάλια και 20 κιλά, και με τα ηλίου μια 20αρα μπαζούλα)

Eχετε πολυ στενα πεζοδρομια κει πανω? :-s


Listening to: Bring Me The Horizon - The Comedown
via FoxyTunes

Κάποια είναι πολύ στενά αλλά το συγκεκριμένο ήταν μια χαρά. Άλλωστε γενικώς δε νομίζω ότι έχω και το μεγάλο εκτόπισμα :Ρ Ίσως σε μονοθέσια πεζοδρόμια να εμπόδιζα μόνο.

Η τύπισσα χαλαρά μπορούσε να με προσπεράσει απλά ήταν κακούλα.

Ε θα είχε περίοδο και δεν έβλεπε άλλη δίοδο.

Βασικα στην Αγγελακη και νταλικα περναει απο το πεζοδρομιο:pΕκτος αν ειναι απο την αλλη μερια,εκει ειναι οντως στενο

Πως ειναι δυνατον στο who’s online να εμφανιζει το sending msn message;:-s

για μένα τώρα γράφει: “λουφάρει” :stuck_out_tongue:

Γιαυτο εχει να ποσταρει τοση ωρα ο νεκροψυχος?Τον καημενο τον εχεις ταραξει φανταζομαι…:stuck_out_tongue:

ουστ ρε!
Εγώ είμαι υπόδειγμα!
(ο νεκρόψυχος δεν ποστάρει γιατί τον έστειλα περίπτερο να μου φέρει τσιγάρα…:p:p:p)

Τα νυχια σου τα λιμαρε η ακομα δεν μουλιασαν αρκετα;:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Συγνώμη παιδιά αλλά ο κύριος ψεύδετα ασύστολα δεν πήγα περίπτερο έτρωγα και μετά είχα μια έντονη διαμάχη με την λεκάνη για αυτό άργησα :lol::lol::lol::lol:ι