Pearl Jam!

Υπομονή. Μετά το ποστ άρχισαν να κατεβαίνουν ανά 50-100 οι θέσεις. Η ουρά είναι και για το Βερολίνο και για τη Φρανκφούρτη (οπότε σπάει) και σε αφήνει να αγοράσεις μέχρι 4 , οπότε με λίγη τύχη ίσως τα καταφέρεις.

1 Like

Έπεσε στους 8.000

Πιστεύω σε 30-40 λεπτά θα τα έχω τα εισιτήρια :crossed_fingers:

edit: Οκ τα κατάφερα, έχω μια ερώτηση μόνο (σαν άσχετος…γιατί συνήθως άλλοι αγόραζαν εισιτήρια για εμένα). Μου ήρθε το λινκ με τα εισιτήρια για να τα εκτυπώσω, τα εκτύπωσα αλλά επειδή το λαιβ είναι τον Ιούνιο και σε μια κόλλα Α4 μπορούν να συμβούν 1002 πράγματα, το ερώτημα είναι : το λινκ που μου ήρθε στο email θα παραμείνει ενεργό?

Πίστευα θα είναι αρχείο PDF ώστε να μπορώ να το αποθηκεύσω, αλλά κάθε φορά που προσπάθησα να το αποθηκεύσω, μου βγάζει error.

2 Likes

Αν πας στον λογαριασμό σου στο tickets.de, τα εισιτήριά σου βρίσκονται εκεί για να τα τυπώσεις όσες φορές θες. Πάντως PDF είναι, εγώ το έχω σώσει κανονικά.

1 Like

Δεν έχω λογαριασμό, έκανα γκεστ εμφάνιση :worried:

Οκ τώρα μου ήρθε η επιφώτηση :grin: να κλικάρω εκτύπωση και μετά να διαλέξω save as PDF (πριν εκανα κλικ στο download και έβγαζε ερορ συνέχεια).

4 Likes

Θα έχει και καναδά/αμερικη καμια 15αρια συναυλίες πριν την ευρωπη. Μαρτιο,
Απρίλιο. Και μετά Σεπτέμβρη ξανά αμερική για τις προεκλογικες συναυλίες. Φουλ προγραμμα.

Το θέμα ειναι να μαθουμε αν στην Ευρώπη τα live θα ειναι για παρουσίαση album ή οχι.

Το θέμα είναι πώς θα προλάβουμε αφίσες :stuck_out_tongue:!

3 Likes

3 Likes

Λογικά ανακοινωση για νεο δισκο?

Λογικα ναι! Εκτος κι αν ήθελαν να δωσουν μια καλη ιδέα για tattoo. :stuck_out_tongue:

Δευτερα ανακοινωνεται και η περιοδία για Καναδα/Αμερικη τον Μάρτιο.

1 Like

Δευτερα η ανακοίνωση του αλμπουμ με κυκλοφορία την άνοιξη (27 μαρτιου) και πιθανό τίτλο “Gigaton”

A Gigaton is a unit of mass measurement equivalent to a billion tons, in climatology it is used to estimate the amount of ice that is melting at the poles, an amount that has been drastically increasing throughout the last twenty years.

3 Likes

BOOM!

https://pearljam.com/

4 Likes

Εξωφυλλάρα

2 Likes

Booooooooooooooooom θες να πεις :stuck_out_tongue:!

3 Likes

Θα μας γαμησουν τις σετλιστ ρε :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

“dance of the clairvoyants“ το πρώτο single μέσα στις επόμενες μερες.

Τίτλο από τραγούδι των Iron Maiden θυμίζει!

Δεν έχω πλέον προσδοκίες, έτσι ίσως με εκπλήξει ευχάριστα.

Εννοείται βέβαια πως θα το αγοράσω σε ότι μορφή κυκλοφορήσει :stuck_out_tongue:

1 Like

Α, δεν αγορασες ηδη;

2 Likes

:stuck_out_tongue:

Αγορασα τα δυο limited βινυλια record day.
MTV και live at easy street.

Τα καινουργια θα εχουν καποια συλλεκτική εκδοση?

Πρόλαβες MTV ρε νιμού; Ελπίζω να το ξαναβγάλουν, εγώ δεν το πρόλαβα.

2 Likes

Μου ακυρωσαν το pre-order εμενα!
Σταθηκα επικα κωλοφαρδος και το αγορασα απο τυπο που του ηρθαν δυο!

1 Like