Αστειες photo συγκροτηματων

HIM


Όποιος ψάχνει βρίσκει, λέει ο λαός.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν ισχύει όμως :roll:

ειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!η 2η τι έχει?μια χαρά είναι!:smiley:

:lol: :roll: Σόρρυ αλλά με τέτοιο μουστάκι άνετα πέρναγε ως ο Ντα Λι της μουσικής

όσο αφορά το μουστάκι:p

H επόμενη είναι XXX. :smiley:

Με τους Μάνοβαρ καλύφθηκα πλήρως και ολοκληρωτικώς. :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Στην ΧΧΧ, το κοριτσάκι στην μέση είναι πολύ πολύ ΟΚ. 8) 8)

Παραείναι οκ, αλλά το ολο θέαμα γενικά είναι γελοίο. :lol:

Γουότ δε φάκ,ποιο συγκρότημα είναι αυτό?#-o

:lol: :lol: :lol: :lol: #-o

:lol3: Εντάξει παιδιά, έχω ρίξει τρελό γέλιο μ’ αυτά που βλέπω εδώ…! Και το αστείο με τους μπλακμεταλλάδες των φωτό ειδικά είναι οτι προσπαθούν να το παίξουν τρομακτικοί, ή κάτι τέτοιο.

Όσο αφορά το ΧΧΧ του zafrock… Χμμμμμ… Not Bad…

Λίγα για τους θεούς!

Μερικές φωτογραφίες και από μένα:


και μετά προσπαθούν να πείσουν ότι μόνο ο Halford είναι αδερφή…


oι άρχοντες της γελοιότητας

και μία κλασσική…


:lol: :stuck_out_tongue: το περιμενα οτι μετα απο τοσες photo black σχηματων δεν θα αντεχες…αμα το παρουμε ετσι ολοι οι hard rock/heavy metal καλλιτεχνες που ακολουθουσαν αυτη τη μοδα στα 80’s ειναι λουγκρες, ολοι απ’τον Dio μεχρι τους Van Halen#-o anyway, το’χουμε ξαναθιξει το θεμα…

Και από που συμπέρανες ότι μιλάω για το ντύσιμο τους? Ρίξε μια ματιά στο… λάγνο ύφος των μελών.

Η διαφορά η δικιά μου με εσένα είναι ότι εγώ αναγνωρίζω ότι οι περισσότερες black metal φωτογραφίσεις είναι για γέλια, δεν φοράω παρωπίδες. Εσύ πάλι βρίσκεις το ντύσιμο των Priest σοβαρό και φυσιολογικό… οκ…

καθολου φυσιολογικο δεν το βρισκω, ισα ισα που το βρισκω γελοιο, αλλα οχι μονο των Priest, ολων των συγκροτηματων της εποχης που ακολουθουσαν παρομοιο στυλ. πρεπει ισως να καταλαβεις οτι η διαφορα μεταξυ αυτων των φωτωγραφιων ειναι οτι αντιπροσωπευουν ενα στυλ μια δεκαετιας μονο και οχι τις μπαντες καθ’αυτες. απ’εναντιας οι blackαδες παντα ετσι ηταν…τωρα αν διακρινεις εσυ κατι το ξεχωριστο στο βλεμμα των συγκεκριμενων ok.

TI NA MAS PEITE METALLADES KAI BLACKMETALLADES :stuck_out_tongue:

VILLAGE PEOPLE REE!

:lol: :lol: ειναι οτι πιο τραγικο εχω δει με διαφορα! :lol: :lol:

Εδώ ταιριάζουν πιστεύω και μερικές εικόνες της μοναδικής The Great Kat, της θεάς που απο λάθος του Μεγάλου Συμπαντικού Σχεδίου προσγειώθηκε στη Γη. Προσκυνούμε.



Ειδικά αυτή η τελευταία βρίσκω οτι είναι η πιο αστεία απ’ όλες… :stuck_out_tongue:

Η φωτο των Προφανατικα τα σπαει. Κλασσικη και Μπρουταλ. :lol:

Υπαρχει και σε παραλλαγη :!: