Αστειες photo συγκροτηματων

Την εχω ξαναβαλει στο φορουμ αλλα… ειναι κορυφαια!

Oι θεοι του γελιου Maniac Butcher.Oχι τοσο για την φωτο οσο για το bonus βιντεακι.


Απλα δειτε τα πρωτα 3 λεπτα του βιντεο.Δεν χρειαζεται να δειτε αλλο.

Προσκυνω ταπεινα.

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!επική φωτογραφία!!!

Μα τι γλυκουλης!:lol: :lol: Βρε τον ερμο, ουτε ενα μπανιο δεν μπορει να κανει χωρις να τον σχολιασουμε! (τι κουτσομποληδες!!:stuck_out_tongue: )
Αδιαφορω για τα παραπανω κιλακια, την μπυροκοιλιά (η μπυρα ζει αυτη μας οδηγει…:drunk: που λεει ο λογος…) και το -αθλιο κατ’εμε- μουσι.
Οσο ζει και αναπνεει αυτος ο ανθρωπος, εγω θα ειμαι ευτυχισμενη!:bow: :lol:

James ελα στο λαό σου!:lol:

Και είδες ποιός τη πόσταρε ε?:stuck_out_tongue: Μη βάλεις αυτή για άβαταρ όμως :har:

χαχαχα…καλή ιδεα!!!Παω να τη κανω ενα resize:p

Στον Άλιμο είχε παει για μπάνιο?

:lol:

Κι έλεγα τι μου θυμίζει αυτό το τραγόμουσο:p

Mη μου λες τετοια ρε γαμωτο!:lol: Φτου! Και εγω δεν ημουν εκει!:stuck_out_tongue: Να δωσω ενα χερι βοηθείας στον ανθρωπο να βγει απ’τη θαλασσα!:har:

Tα μπρατσακια που ειναι οεο? Οχι τπτ αλλο μην πνιγει κατα λαθος και δεν βγει το αλμπουμ…:stuck_out_tongue: #-o

Πνιγεται ρε ο βραχος?:stuck_out_tongue:

Τσεκάρετε αυτό το link

Είναι ένα top 10 από τις πιο άθλιες φωτογραφίες με black metal μπάντες. Όλα τα λεφτά είναι αυτή με τον Vrangsinn (Carpathian Forest) !!!

#-o #-o :lol: :lol: Τι ειν τουτο ωρε?:-s

χαχα θεικο!!! οντως η 5η δεν παιζεται … :lol: στην 1η φοτο ο τυπος φερνει λιγο σε Λαζοπουλο… :stuck_out_tongue:

ελεος!!8O
Τι αλλο θα κανουν για να τραβηξουν την προσοχη!#-o
Η 5η φωτο ασχολιαστη…μπλιαχ και παλι μπλιαχ!Μετα απ’αυτο, κανεις δεν θα ξαναφαει κρεας:thumbdown: :stuck_out_tongue:

Σήμερα τις ξέθαψα…
Οι Metallica στην Ιαπωνία:

:lol: xaxa!To σκασμένο το γιαπωνεζάκι:lol: !!

(Ο Κirk με ισιο μαλλί…χμμ, not bad:roll: )
quiz: τι είδε ο Lars kαι αλληθωρησε?

φοβερές φωτό!!

O James πρέπει να κατέβαλλες πολλές προσπάθειες για να κοιτάει το φακό και όχι τη διπλανή του.