Πιστεύετε ότι πρέπει να γίνει εκπομπή στην Ελληνική τηλεόραση σαν το Pimp My Ride?

  • 100000

Ως Μηχανολόγος που έχει πάρει όλα τα μαθήματα σχετικά με κινητήρες, μπορώ να σου πω ότι όποιος πάει και αγοράζει κάτι με πάνω από 180 άλογα, έχει αγοράσει κάτι που του είναι άχρηστο γιατί δε θα χρησιμοποιήσει κατά τη διάρκεια ζωής του κινητήρα του ούτε το 30% της ισχύος που έχει αγοράσει. Αν σου την πει ποτέ κανένας που δε τα γουστάρεις τα αυτοκίνητα και δε νομίζεις όπως αυτοί ότι αυξάνουν το πέος, να του τη λες με αυτά που σου είπα… :wink:

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Σε ευχαριστω μηχανολογε μου!!!:wink:

Τι μαθαίνει κανείς από ένα μηχανολόγο!8O 8O 8O 8O

:stuck_out_tongue:

Και εσύ από Μηχανολόγο θα τα μάθεις… 3ο έτος σου έρχεται ο Ρακόπουλος!!!:lol: :lol:

Μωρέ αυτός έρχεται, εγώ θα πάω??:stuck_out_tongue:

Επειδή ασχολούμαι χρόνια και με την εμπειρία
που έχω, επέτρεψέ μου να σου πω πως κάνεις λάθος!!:wink:
Με ποια εργοστασιακά αμορτισέρ στρίβεις καλύτερα;
Με ποια εργοστασιακά φρένα φρενάρεις καλύτερα;
Φίλτρα αέρος, ελαστικά, ζάντες και πολλά άλλα…:wink:

Φιλαράκοοο, τρελό αμαξίδιο μιλάμεε!!!
Φοβερά ζαντόνια δικέ μου!! Υοοοοο!!!:lol:

Έλεος!! ΓΤΠ μεταγλώτιση!! Δεν θα έπρεπε να ακούγονται οι διάφοροι
ήχοιι που γίνονται στο backround;;;

1)Επειδή έχω αρκετούς φίλους “καμμένους” (με την καλή έννοια) μπορεί να τα κάνουν όλα αυτά αλλά κάθε 15 μέρες είναι συνεργείο λόγω προβλμάτων που τους παρουσιάζουν…

2)Αλλά και πέραν τούτων, το αυτοκίνητο το έχω απλά για να πηγαίνω εκεί που θέλω… ¶λλοι το θέλουν για άλλες χρήσεις ή γιατί απλά πορώνονται με αυτό…

3)Αν τα λεφτά που θα δώσεις για να τα κάνεις όλα αυτά, τα δώσεις εξαρχής για ένα καινούριο, μπορεί να έχεις ένα πιο αργό, με λιγότερα κρατήματα, αλλά σίγουρα πιο αξιόπιστο αμάξι… ¶σε που έχει και άλλο πρεστίζ:wink:

Αυτοι που παιρνουν αμαξι για φιγουρα μου ερχεται να τους το καψω!!!:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αν το αμαξι χωραει κιθαρα,ενισχυτη,2 κασες μπυρες και εχει ευρυχωρο…πισω καθισμα δε χρειαζεται κατι αλλο!:smiley:

Αυτο το ποστ το περιμενα απο τον Bluezlick!:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

πολυ σωστο! :wink: 8) :stuck_out_tongue:

ναι αλλα εγω δεν οδηγαω κ μαλλον δεν προκειτε…

Δεν έχεις και άδικο8) :thumbup: :thumbup:

Και ο Απολλων ο σινταλκα να κατεβει το δικο μου αυτοκινητο δε θα μπορεσει να το συμμαζεψει . και -

κανουν θαυματα!