Planet of Zeus

Γαμεί και δέρνει

ωραια η μεταλλικη τζουρα απο το 2.13 εως το 3.14!

Που ν’ ακούστε με το καλό και το “The Beast Within”. Κάσατορ!

Εγω πολυ θα ηθελα να κρατησουν αυτο το πιο γκρουβατο στυλακι που ειχε το κομματι στην αρχη και αντι να ‘‘σκληρυνουν’’ να αποβαλλουν λιγο τις οποιες ‘‘metal’’ καταβολες τους. Επισης θεωρω οτι τα πιο ‘‘βρωμικα’’ φωνητικα στα ρεφραιν ειναι λιγο αχρειαστα πια. Αλλα αυτα ειναι προσωπικα γουστα. Ειμαι σιγουρος οτι γνωριζουν τι πρεπει να κανουν για να απογειωθουν και ποιοτικα και σαν brand name, οποτε παω πασο

Ναι ρε μπαντάρα


Το κυκλοφορησαν. Ακουσα τα τρια πρωτα εκτος απο αυτα που ειχαν δημοσιευσει τον προηγουμενο καιρο. Γαματες συνθεσεις (πολυ κλατς) αλλα δυστυχως κατ εμε τα ‘‘βαρια’’ φωνητικα στα ρεφραιν εχουν καταντησει πλεον ενα αναγκαιο(:wink: και εκνευριστικα ενοχλητικο κακο. Εμενα προσωπικα μου καταστρεφουν την συνολικη ακροαση. Αυθαιρετα νομιζω οτι ακουσια θελουν να ευχαριστησουν το ευρυ (πλεον) ‘‘μεταλλαδικο’’ κοινο της πιτσιρικαριας που (καλως) τους ακολουθει. Βεβαια, μπορει και να ειναι απλα αυθεντικη καλλιτεχνικη ανησυχια

2 φορές το άκουσα, δεν με ενθουσίασε καθόλου. φλωρέψανε κιετσι

Εμένα πάντως μια χαρά δισκάρα μου φαίνεται. Δεν βαρέθηκα ούτε δευτερόλεπτο. Και αυτό το The Beast Within, τι riff-αρα είναι αυτή που έχει! Άνετα από τα καλύτερα τραγούδια που έχουν γράψει.

Το Tornado είναι λίγο Lifer ε;

7 μαιου παρουσιαση καινουργιου δισκου

Η επερχόμενη συναυλία στο Gagarin 205 (12 Μαΐου) θα ηχογραφηθεί για την κυκλοφορία live album.

1 Like

36542610_10155954845703853_5609299521335984128_o

1 Like
2 Likes

Μια χαρά το παιδί στο κουπλε, κλασσική στονεραδικη ερμηνεία :joy:

Και πέρα απ την πλάκα ο Μπάμπης έχει τρομερό γρέζι σε τέτοια ρεφρέν όπως το stab me

1 Like

ήμουν την επόμενη μέρα 13/05 και ήταν απίστευτοι , απ ότι βλέπω και την πρώτη έδωσαν ρέστα

φαν φακτ εκείνο το βράδυ ( 12/05 ) έπαθα τον 2ο κολικό χολής αλλά δεν έπρεπε να χαθεί η 2η εμφάνιση και πήγα νηστικός για να μην με πειράξει

2 Likes

Βλέπω το βγάλανε και σε 2CD, ευτυχώς. Ελπίζω να το έχουν στο Academy.

Αν δεν το εχουν το βρισκεις και στα δισκαδικα παντως. Ωραια φαση που εβγαλαν ολη την συναυλια σε video. Τι εκπληκτικη βραδια…

Ελεγα οτι ειναι καλυτερα να το παρω απο πυς ιδιους. ΟΚ, θενκς, μπορει να κοιταξω και σε κανα δισκαδικο.