Poll: Moral - "Σαν πεταλούδα χάσου" vs Κώστας Κούντος - "Αίματα"

Immoral :S

http://4.bp.blogspot.com/___ttnildUKE/S7op3wPoodI/AAAAAAAAGL8/0ZpyGKGqhE4/s1600/screw016-1.jpg

Κώστας Κούντος γιατί είναι τρελό αγόρι και μοιάζει με ροκά πισωγλέντη σε πρώην μέταλ συγκρότημα(xm…μάντεψτε για ποιόν λέω)!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Κούντος κι από μένα για το φοβερό σάλτο που είχε δώσει τότε που έφυγε από το φεημ στόρυ (ναι έβλεπα κι από τούτο δυστυχώς σαν μικρό παιδί), μα κυρίως επηδή ο τραγουδιστής και οι στίχοι των μόραλ είναι 3 φορές πιο γκέι από τον Κούντο (ο οποιός νομίζω το χε δηλώσει κιόλας)

Κραα κρααα

8O

κούντος μακράν αν και το αίματα δεν λέει πολλά. Κάμια σχέση με το πρώτο επ που έβγαλε αμέσως μόλις βγήκε απο φεημ στόρυ (όποιος ενδιαφέρεται έχω λίνκ για βινυλ ριπ)

τωρά σοβαρά που σκατά το βρήκατε ρε τρελοι έχω λιώσει μιλάμε

Δεν έχω ψηφήσει ακόμα, αλλά τελικά η ψήφος θα πάει σε Κούντο\m/ για δύο λόγους:
α. Η ομοιότητα στο ρεφραίν με τον απόλυτο ύμνο του απόλυτου έλληνα σταρ (κλικ)
β. Η τροπή που παίρνει το κομμάτι από το 3:00 και μετά

Καλα, μονο Κουντος ρε. 4 φορες σερι το κομματι και τα μυαλα στο μπλεντερ.

τωρα…σοβαρα…ΓΙΑΤΙ?:-s

EPIC!!!

νια νια νια-νια-νιαααα
νια νια νια-νια-νιααα-νιααααα

:lol::lol::lol:

:bow2::bow2::bow2:

αυτό τα ισοπεδώνει και τα δυο:

:p:lol:

Να να να να να :lol:
Πεθαίνω :lol::lol:

believe it or not τους έχω δει λαιβ νομίζω τους έφερε κάποια παράταξη στο πολυτεχνείο ιδέα δεν έχω πια ήμουν λιώμα και ακολούθησα δεν κατάλαβα και πολλά :stuck_out_tongue:

true and sad stories of my life…

Ουτε καν. Δεν ειναι ουτε κηλιδα αιματος. Καλουτσικο ειναι παντως :stuck_out_tongue:

οτι διπλα σου ηταν χαρμοσυνο
τωρα μοιαζει με μαυρο μνημοσηνο:lol::lol::lol::lol:

αυτοι που κανουν comments απο κατω “τα σπαει!!!” “τελειο κομματι!” “ωραιος ρυθμος”
ουτε ενα ριφ δεν εχουν γμτ.

[SIZE=“7”]WTF?[/SIZE]

Γαμώτο πρέπει να χάνω επικές στιγμές αλλά δεν έχω youtube στη δουλειά. :frowning:

να πω την αληθεια,οταν ειδα πρωτη φορα τους moral και το “σα πεταλουδα χασου”(στο mtv φυσικα χαχα) εσκασα στα γελια.αν και το κλιπακι ηταν καλο(λιγακι κλαψομουνικο,αλλα καλο) γενικα οι τυποι μου φανηκαν γελοιοι!ολα αυτα μεχρι τη στιγμη που μπηκε το σολο!πραγματικα δε το περιμενα!μου ρθε να παω στο κιθαριστα και να του φωναξω στη μουρη : ρε φιιιιλεεε,σηκω φυγε απ τους αθλιους ποζεραδες!

καλα και αυτο ελεγχομενο ειναι…

Στο who’s online βλέπω ότι το χαζεύει κάποιος guest. Οπότε ξέθαμα τιμής ένεκεν. Είμαι άμπαλος που δεν το χα δει το υπέρτατο πολ.

Χαλαρά Moral λοιπόν!

Ξέρουμε τι κάνουν τα παληκάρια?