Poll: Ποιος προπονητής θα μπορούσε να είναι και ιδιοκτήτης ταβέρνας

Αβίαστα όμως! :stuck_out_tongue:

εννοείται οτι ο ταβερνιάρης είναι ο ντελ μπόσκε

Llorenço Serra Ferrer
Δεν υπάρχει το παλικάρι…όχι μόνο τον έφερε ο Ντέμης στην ΑΕΚ αλλά ακόμα τον πληρώνει…

Θα ψήφιζα φερέρ επειδή άνοιγε την ταβέρνα της αεκ για καιρό και τον αγαπούσα, αλλά ο ντελ μπόσκε είναι παιδική αναμνηση ταβερνιάρη, οπότε πάει εκεί.
Αφήστε που ο φερέρ μοιάζει και λιγάκι με τον τυπά απ τη μονόπολη, οπότε είναι και διπλοθεσίτης.

Κλειδώστε το τοπικ.

Καλύτερη φωτο δεν καταφερα να βρω, αλλα ο τύπος ήταν και θα είναι ο απόλυτος ταβερνιάρης, κρασοκάπελας, τσιπουράς που εμφανίστηκε στο χώρο του αθλητισμού.
Εφερνε σε Ιτζακ Σουμ χρόνια πριν απο αυτόν.

And the winner is…

Λαζαρος Λεσιτς
http://archive.sport.gr/cafe/duplicate/2003/06/030603.asp

Εμένα, αυτός περισσότερο μου κάνει για ιδιοκτήτης καφετέριας που θέλει να ανοίξει κυριλέ εστιατόριο (με πιάνο) στον Κορυδαλλό και όλη μέρα βρίζεται με την οικογένεια του

Από τον μέγα Μάκαρο. Τον κρεατέμπορα που προμηθεύει όλους τους ταβερνιάρηδες!

Γκουχ γκουχ
Σπιρτόκουτο?

Τι είπε ο άρχοντας?! :lol::bow2::lol3::respect:

Μιλάμε για τον τύπο που έσκαγε στις προπονήσις με μπλε σαγιονάρα σαν του Ε.Σ. άσπρη καλτσούλα και μύτη μονίμως κόκκινη…

Οτσαλαν Παρασχο για να ενισχυσω τις τοπικες επιχειρησεις :p:p

ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΡΦΗ…
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ…

Ιδιοκτήτης Σουβλακερίς και να κόβει γύροοοοοοοοο

Ίσως ο πιο άμπαλος Έλληνας προπονητής

Στηρίζω τόπικ, αλλά θα χώσω μπασκετάνθρωπο, ο οποίος βέβαια δεν ήταν άμπαλος αλλά εχει την απόλυτη ταβερνόφατσα.

Επειδή η καλή ταβέρνα είναι η παλιά ταβέρνα της γειτονιάς με το βαρελίσιο το κρασί, blast from the past:

πολύ απλά, η μεγαλύτερη μορφή που πέρασε από τους ελληνικούς μπασκετοπάγκους.

Μεγιστος ταβερνιαρης ολων ο Παρασχος…

Που ο αγαπημένος Βλάντο όποτε πήγαινε κάτι στραβά φώναζε: ΠΙΤΣΚΟΥΜΑΤΕΡΙ :lol:

Ντελ Μποσκε εννοειται. Θυμαμαι αυτη τη φατσα απο πολυ μικρος, οταν ηταν στην Ρεαλ. Πρωτα σκεφτομουν πως θα δειχνει παρα πολυ αστειος, αν τον εβλεπα αρρωστο οπως παρουσιαζονται οι αρρωστοι στα κομιξ (ξερετε, σακουλες στα ματια, θερμομετρο στο στο στομα, κοκκινα ματια, χαμενο/απλανες/ταλαιπωρημενο υφος. Απλα σκεφτειτε το!) και σε δευτερη φαση μου εκανε χαλαρα για επαγγελματιας ψηστης:p

Τώρα είδα το poll και διάβαζα τα ποσταρίσματα μέχρι να βρω τον άνθρωπό μου…

Κυρ-Σταύρος κύριοι, ιδιοκτήτης ιστορικής (και όχι nu-ψησταριάς) χασαποταβέρνας στη Χασσσά…

bump:!:

ε ναι τα εχουμε πει αυτα!:lol::stuck_out_tongue:

EXΩ ΚΛΑΨΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ:lol::lol::lol:
ενοειται ντελ μποσκε μεγαλη ταβερνοφατσα.μαλλον θα ψηφισω λορεντζο φερερ,ο αλλος εχει πολλες ψηφους.

btw ελιωσα με τον καρπουζα απο το εστοριλ:lol:

Vicente del Bosque!!!