Το ΥΠΕΡΤΑΤΟ poll

Ενταξει φλωροι…Αντι να ψηφισετε το τρουιλικι του Κιμωνα…με τις ανωθευτες απο καθε ειδος μοδας συνθεσεις του πατε και μου ψηφιζετε τις γκομενες[-X…Death to the false onessss

τα κομμεντς τα σπανε!

α,και ρε!εισαστε αντρου!αλλα τα καντυ τα σπαγανε!

Είστε άδικοι,ψηφίζετε mazoo επειδή γουστάρετε αλλά που ξέρετε πως είναι τώρα οι candy girls,μετά από τόσα χρόνια?

μην τους βαζεις ιδεες μαν!

Που να δεις πως θα χουν γινει αυτες απο την πρωτη γενια των ζουζουνιων, που τραγουδαγαν για δεκα ινδιανους κι εννια μελισσες…#-o

οριστε τι εγραψα ο τυφλος… -----> JIVES ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΛΛ? [-X

οκ, δεν τους ειδα… χεχεχε…ουπς
οπως και να χει Κιμων! ο πρωτος στο επαγγελμα…

Έχει jives μαν,2η επιλογή στο poll.

love potion number niiiiiiine

Ρε μόνο εγώ ψήφισα Jives??

Πω μαλάκα που το θυμάσαι.

Νομίζω ο kimon έχει κάνει guest εμφάνιση σε κλιπ των Jives.

Ο Ντάνι ο Βίνι και ο Τόνι…ήταν άντρακλες…vote for jives

Ξεχνιούνται τέτοια πράματα?

Για guest εμφάνιση kimon δε ξέρω πάντως σε ένα video clip των jives,σε μια πισίνα αν θυμάστε πρέπει να είχε guest μέλη των candy girls.

Ετσι μπράβο να πληθαίνουμε…:stuck_out_tongue:

Έγκυρες πληροφορίες θέλουν τους jives στην Αμερική να ετοιμάζουν συνεργασία με Ντίνο Σαλάτα.Αυτό φυσικά είναι σπουδαίο νέο και για όσος δεν είναι φανς των jives καθώς η επιστροφή του θρυλικού Κιούπη αχνοφαίνεται στον ορίζοντα.

OMG ! Μολις ειδα πρωτη φορα βιντεο mazoo and the zoo … ! 8O8O
Χαλαρα εφυγε ψηφος !

Jives γιατι τους ειχα στο ιδιο τμημα στη Β Γυμνασιου και ειχαν τρελη φαση(ειδικα ο Βινι-Σπυρος):lol:

Ρεεε… Ηταν kimon and his gang οχι kimon and his band … :stuck_out_tongue:

ζουζουνια:p τους αλλους πρωτη φορα τους ακουω η ανιδεη:p:lol:

Φυσικα Mazoo!

Αχ, η ξανθια… :bow2:

Προσκαλώ τις Μαζού (και τις 2) για ιδιαίτερα (και αχαλίνωτα) μαθήματα σχετικά με τις προοπτικές τους στη σύγχρονη μουσική σκηνή. Τώρα! 8)8)8)8)8)8)8)8)

mazoo and the zoo.
μιλαμε για ποιοτητα.8)

πάντα για την ποιότητα…είναι και οι 2 8O:bow2::bow2:=P~


Now playing: Edguy - How Many Miles
via FoxyTunes