Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

σκατα
ποναει τα αυτι μου, και γενικα ολη η δεξια πλευρα του προσωπου μου

Επιτελους σπιτακι μου και σε λιγο ωρα για υπνο:)

Το φόρουμ αναστενάζει στα Visitor Messages.

Σκατα ολουθε :slight_smile:
Μαζι με σμιρνοφ και κατι που δεν θυμαμαι. Εσβησα πανω απο 10 φορες για να μην καμω λαθος τις λεξεις. Νομιζω τα εχω ολα σωστα, χικ χοκ.

Μιλαμε για τρελη νυστα αντε 2 ωρες ακομα για να τελειωσει το μαρτυριο και να παω σπιτακι μου

:slight_smile:

Μας τα έχουν πρήξει διάφοροι για την συναυλία των φλωρών Bon Jovi εντάξει την δεκαετία 80 έλεγε να ακούς Bon Jovi τότε είχε πέρασει και το κατσαρό μαλλί…τώρα ποια γκόμενα θα πήγαινε σε λαιβ για τον 50χρονο John Bon Jovi…χίλιες φορές ο Πλιάτσικας ποιό ποιοτικός είναι :smiley:

Έλα καλέ… καλοί οι Bon Jovi, αν και γενικά δεν έχω πολυασχοληθεί με την πάρτη τους και δεν γνωρίζω πολλά πράγματα. Το runaway, πάντως, είναι και γαμώ τα τραγουδάκια (μεγάλο σουξέ τους8)). Πώς είναι δυνατό να μην το έπαιξαν; 8O Πάντως., η κίνηση με τα γαρύφαλα/τριαντάφυλλα ε…μεγάλη στιγμή:!:

(διάβασα τα σχόλια…)

Ελα μωρέ Silent Winter ποιοί Bon Jovi το ίδιο λέγαν κάποιοι πέρυσι με τους Aerosmith μπάντες που κάνουν συναυλίες ΚΑΘΑΡΑ για αρπαχτή…τουλάχιστον υπάρχουν κάποιοι που στα 69 τους ακόμα παίζουν ΜΟΥΣΙΚΗ και Show μαζί (βλέπε Waters)

67…:p:)

Και τους δύο αυτούς ο Ντέμης δεν τους έφερε;

(τους Aerosmith και Bon Jovi εννοώ)

Δυομιση σειρες ποστ και εχεις κανει 3 ορθογραφικα λαθη…#-o
Να μην μιλησω για το ανυπαρκτο συντακτικο…[-X

Σε ο,τι αφορα το περιεχομενο, ενταξει τι να πω, λες φλωρους τους bon jovi και την ιδια στιγμη ακους την ‘‘δισκαρα προσκυνω’’ των ANATHEMA… :roll:

Α ΡΕ ΡΟΜΑΝΤΙΚ, ΜΟΝΟ ΕΣΥ !!! :lol:

Δεν ακούς ANATHEMA ωρέ;;;

Συγγνώμη Nightsky έχουμε πιεί και 5 μπυρόνια
Επίσης φίλε μου μην συγκρίνεις την λούτσα με την βούρτσα
Καμια σχέση οι Anathema που παίζουν ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ με τους John Bon Jovi και με τις λοιπές Αμερικανιές τους…
Συγγνώμη για το ορθογραφικό πάντως…θα με βάλεις τιμωρία έτσι?
sign-:oops:

Εχω αυθεντικο το Judgement.
Καλοι ειναι σε αυτο που κανουν, τους ακουω αραια και που, σε πολυ συγκεκριμενες ωρες και στιγμες ομως…
:wink:

Δεν ειχα σκοπο να κανω συγκριση μεταξυ των δυο.
Αλλωστε πιο συχνα ακουω Anathema (ελαχιστα) παρα Bon Jovi (ποτε).
Απλα ηθελα να σε flameάρω λιγο. :smiley:

Τζερτζελές ναι…:p:lol:

Ε, ναι οι Ανάθεμα δεν είναι για όλες τις ώρες, παρ’όλα αυτά όμως είναι ΛΑΤΡΕΙΕΣ:!::slight_smile:

Καλημερα φορουμ ωρα για δουλεια

:frowning:

Καληνύχτα φόρουμ ώρα για ύπνο :P:P:P

Κουράγιο ΚΕΝ…!!

Αφιερωμένο στους ξενύχτηδες (και σε μένα) http://www.youtube.com/watch?v=-hFaH7Ey0oQ <333

19 χρονών
είχε τρέλα με τα φυτά και αυτό τον πρόδωσε…
είναι άδικη η ζωή…

Ευτυχώς που αύριο δεν υπάρχει δουλειά, και έτσι θα μπορέσω να αναπληρώσω τις αϋπνίες της εβδομάδας…:slight_smile:
Άρα, ότι πρέπει για λίγο Draconian, ώρα που ναι…

αϋπνία πάλι ακούγοντας gojira και candlemass.
πρέπει να αλλάξω συνήθειες με τον ύπνο γιατί το καλοκαίρι φεύγει σαν καπνός…

Έχει κανείς αυτά;

http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Peripherals/Speakers-Headsets-Microphones/Speakers/Logitech-Speakers-Z313-(2dot1)-980-000413.htm

για πείτε γνώμες, θέλω να πάω να πάρω ηχεία αύριο, και το θυμήθηκα σήμερα.
χώστε και καμιά πρόταση μέχρι 60 ευρώ.