Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

XαχαχαχαχαχαχαχΧΑΧΑΑΧΑΧχαχαχαΧΑΧΑΑΧχαχαχα οχι ρε μαλακα!ΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑαχχαχαΑΧΑΧΑΧΑΧ!
Κατσε θα σου πω εγω πρωτα πατατοπιτες και τυροψωμα και μετα πιτογυροσουβλακορετσινα απο τα κλασσικα ξερεις εσυ χααχχααχαχχαχαχα!:D:D

εξκιουζεμααουα για το νταμπλ ποστ αλλα αφιερωμενο στην παξ!το χες δει αυτο ρε?:stuck_out_tongue:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=600624#post600624

Αρβανιτες κοψτε τις παπαριτσες στις εξομολογησεις:!::!:

ΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧ!!!Λιτσα πανκ!!!ΡΕΕΕΕΕ…δεν γινεται…δεν το ειδα…τι γιατι…απλο ειναι το γιατι!!!..δεν υπαρχει!!!:lol3::lol3::lol3: το καλο ειναι οτι πετυχα κ το μαγαζι εξακτλι!!!χααχχααχχααχαχ
Η πορτα εχει ενα πομολο που σχεδον πρεπει να γονατησεις λεει!!!ποσο τρου ολα!!χχχααχχααχχαχαχα

Δεν την παλευω. 3 ωρες υπνος κι αυτος απαισιος.

AOYA!

ποτγκολντιζεις επικυνδυνα:!:

ον τοπικ:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ναι αλλα εδωσα το κατιτις δικο μου, νο;

nicely sed imo

Ρίχνω και επιπρόσθετη καληνύχτα από τις παράωρες… για να θυμόμαστε τα παλιά. Στέι στρονγκ γκάις εντ γκερλς. Ματς λοβ.

Σε 3 ώρες σηκώνομαι να πάω σχολή σχολή, πάμε μωρή ΓΕΩΛΟΓΙΚΑΡΑ #-o

Απολυθηκα.
Αβεβαιο το αυριο.

:lol::lol::lol:
πειτε τιποτα ρεεεε να περασει η ωρα

Λήθη.

η κορη της Έριδας?
:-k

σκατα στη ναταλια γερμανου κ στο πανελ της αποψε στο chart show στον alpha , οπου ο καθε λαλακης φλωρος σκυλας μιλαγε με υφος γνωστη τι ειναι ‘ροκ’

σκατα σε ολους σας μαιμουδες της κακιας ωρας πατε ακουστε κανα νικο βερτη που ειναι κ το στοιχειο σας

καποια μερα θα κατεβει ο θεος(η ο διαολος) κ θα αρχισει να πεταει στη θαλασσα ολους τους ‘δηθεν’ κ ολους τους ‘καλπικους’ ανθρωπους γυρω μας

εως τοτε , υπομονη.παντα θα κουβαλαμε μεσα μας λιγη μουσικη

pearl jam - long road/corduroy

eddie thank you for the memories.it was quite a decade.

legalize it !

έχω καεί τελείως με αυτό

άλλη μια μέρα που δεν με παίρνει ο ύπνος και έχω γαμηθεί στο βήχα -.-

Πφφ και δεν ξέρω τι να κάνω και με τα γκομενικά πάλι θα μπλέξω τα μπούτια μου φοβάμαι…πάω να παίξω κανένα resident evil να ξεδώσω:p

:D:(:D:(

Ε!

Λέγε ό,τι θες για το μέταλ, για τους Maiden, για το Aenima κτλ.

Αλλα ΛΙΓΑ με την Ναταλία μην έχουμε τίποτα ιστορίες!!!

να 'μαι κ εγώ εδώ . είμαι νυχτοπούλι γενικώς , αλλά σπάνια την βγάζω τέτοια ώρα μπροστά από το πισι .

ναι καλά καταλάβατε τέτοια ώρα μαγεύω τα γκομενάκια στα κωλοχτυπάδικα:lol::lol: