Το πιο σημαντικο μελος των power rangers

Ο μαύρος :afro: ranger που ήταν και ο χορευταράς της υπόθεσης!!!
:o ρε vaggeli βάλε κανένα spoiler!
Ευχέλαιο θέλει αυτή η αηδία για να φύγει από πάνω μας!:stuck_out_tongue: :lol: #-o

O Tommy αλλα με την ασπρη στολη, οχι την πρασινη. Η ασπρη γαμουσε, η καλυτερη στολη 8O

Πωωωω μου την έδιναν απίστευτα οι Power Rangers!Πάντα με τις αδερφές μου τους κοροιδεύαμε

green σαν το μπεργκερ των γκουντις .

εγω θυμαμαι ημουνα παντα ο μπλε…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chuck ρε. Εκτός του ότι θυμίζει τον δικό μας chuck, άμα κάνει ντου στους φλώρους θα τους διαλύσει (εκτός από τη ρόζ που θα την “διαλύσει”):stuck_out_tongue:

ψηφιζω τσακ!!!ειναι ο μονος τρου ρεηντζερ!!κα;ι δε χρειαζεται megazord!!!

Σωστός ο θεός! Τον megazord μια κλανιά τον έχει!

Eίμαι ο μόνος που δεν ασχολούμουν με pwer rangers??:-k

γιατί?:-k
και καλά ματατζήδες που πλάκωναν τερατάκια-αριστερούς?:-k

:lol:

Ούτε έγω έβλεπα Power Rangers, για την ακρίβεια από το πρώτο επεισόδιο που είχα δει, μου είχε φανεί πολύ άσχημο παιδικό για να το βλέπω και για πολύ μικρότερα παιδάκια από εμένα. Εννοείται ότι στα αποκριάτικα πάρτυ, όποιος συνομίληκος ντύθηκε Power Ranger, έφαγε φατούρο :stuck_out_tongue:

Όχι, απλά υπερβολικά βαρετοί.:wink:

__Karvou=RESPECT! 8)

__Λυπάμαι γιατί πολλοί είστε και φίλοι μου (Witch, το έσωσες). Ντροπή σας… Φυσικά ψηφίζω για την τιμή των όπλων Chuck και ντρέπομαι για λογαριασμό σας! Προσυπογράφω το κείμενο του Karvou.

__Μιλάμε για φτηνοαντιγραφή και πολύ ξενέρωτο παιδικό. ΑΛΛΩΣΤΕ όποιος έχει δει Choudenshi Bioman (και μάλιστα ΠΡΙΝ τους Power Rangers -μα τι ξενέρωτο όνομα), ξέρει ποιό είναι το real thing και ποιοι οι αντιγραφές!! 8) :lol:

[CENTER][/CENTER]

__Αντιγραφή ε? Και που να δείτε και τους εχθρούς:

[CENTER][/CENTER]

__Μιλάμε τώρα για ‘84! Ηταν πολύ καλή σειρά, όπως και με το “Τζουμαρού” (Plawres Sunshiro), h σειρά ήρθε σε βιντεοκασσέτες στην Ελλάδα, αλλά ΟΧΙ ολόκληρη… Πολύ καλή στο είδος της, μάλιστα είχε και δράμα εκτός απο δράση και την είχαν φτιάξει αρκετά ενήλικη αν λάβουμε υπ’ όψην μας το κοινό στο οποίο απευθυνόταν… Μάλιστα, δεν ήταν η πρώτη του είδους, γενικά οι Ιάπωνες έχουν μία τρέλα με τέτοια θεματολογία.

[CENTER]

MORE - INTRO (VIDEO) - WIKI[/CENTER]

…Power Rangers My Ass!!! [-X :lol: :lol: :lol: