Powerslave HATE CLUB

Γι’ αυτό ο kourou δεν συμμετέχει στα hate clubs… Έχει κάνει την καβάτζα του… ΧΜΜΜΜΜ

Τουλαχιστον ας συμετεχει στα Fan Clubs , αντε να μην τα παρω … :x

Τουλαχιστον ας συμετεχει στα Fan Clubs , αντε να μην τα παρω … :x[/quote]

Ο kourou σαν σωστός administrator πρέπει να κρατάει ουδέτερη στάση ή … να δέχεται καλύτερες προσφορές!!! Δεν μπορείτε να τον δελεάσετε με προσφορές που κάνετε για τα απλά κοινά θνητά μέλη!!! :lol:

Τουλαχιστον ας συμετεχει στα Fan Clubs , αντε να μην τα παρω … :x[/quote]

Ο kourou σαν σωστός administrator πρέπει να κρατάει ουδέτερη στάση ή … να δέχεται καλύτερες προσφορές!!! Δεν μπορείτε να τον δελεάσετε με προσφορές που κάνετε για τα απλά κοινά θνητά μέλη!!! :lol:[/quote]

Μα μονο και μονο την τιμη που του κανω να τον δεχτω στο fun club μου , ειναι το μεγαλυτερο και συγκλονιστηκοτερο που του εχει συμβει … :lol:

Εδώ είναι Powerslave hate club… Γιατί προσπαθείς να του κλέψεις τη δόξα;

Προσεχε Τελη γιατι απο το πολυθ γλυψιμο θα μαλιασει η γλωσσα σου :wink:

Προσεχε Τελη γιατι απο το πολυθ γλυψιμο θα μαλιασει η γλωσσα σου :wink:[/quote]

Δεν θυνηθίδω να γλείφω κολλητέ…lol

Powerάκο τι σ’έπιασε και θες να κάνεις γκάλοπ για το πόσοι σε μισούνε;; Αφού ξέρεις ότι δεν μπορεί να σε μισήσει κανείς όσο είμαι εγώ εδώ και καθαρίζω! :stuck_out_tongue: 8)

Πόσες ΑΚΟΜΑ φορές πρέπει να σου πω να μην είσαι ανασφαλής??? Αφού ξέρεις πως σε ότι λέω έχω πάντα δίκιο! :stuck_out_tongue:

Έτσι έτσι έτσι… Σπάσε κόσμο!

Ειδικό δώρο ένα MESA BOOGIE Triple Rectifier

Αυτό εδώ το πράγμα πρέπει να κλείσει… Υπάρχει άνθρωπος σ’ αυτό τον μάταιο κόσμο της μουσικής που να μισεί το ταλέντο που λέγεται POWESLAVE :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

telisvas… μια Paul Reed Smith χειροποίητη!

Αν αυτή έρθει στα χέρια μου η μουσική θα…

…χάσει μια υπέροχη κιθάρα…

Ηρεμισέ! Θα σου δώσω και ένα 100άρη Carvin… Steve Vai signature series…

Επιμένεις υπόσκυλο να “χαραμίζεις” τόσο χρήσιμα πράγματα…

Δεν χαραμίζω… επενδύω, τρελό αγόρι!

Join Now and win a one-year subscription to Angel_In_Black & telisvas Fan Clubs for free!

:lol: :lol: :lol: :lol: Τελικα εισαι μουρλος για δεσιμο :lol: :lol: :lol:

Το telisvas fan club δεν ανοιξε ακομα αλλα που θα παει καποιος θα το ανοιξει και αυτο το μαγαζι…

Aυτό το μαγαζί αγόρι μου δεν χρειάζεται ν’ ανοίξει…
Είναι κρυφό, πολυπληθές και ελέγχει τα πάντα…
Κάτι σαν ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΣΤΟΑ!!!

Το avatar είναι οφθαλμαπάτη