Premier League

Τζέρτζελο λέει!

Ρε καλύτερα να μου κοπεί το χέρι παρά να γράψω, έστω και για πλάκα, ότι ο Φράνκι είναι προδότης που πρέπει να τον φάνε τα σκυλιά ή δεν ξέρω κι εγώ τι.

[SPOILER]Βέβαια αν τον πασάρανε σε καμιά γαμημένη Άρσεναλ ή Τότεναμ, εκεί θα άλλαζε το πράγμα :!:[/SPOILER]

Υ.Γ.: Σωστός ο Σάνκλης!

για να μην βαζω φώτο συνέχεια, οποίος θέλει να τσεκάρει αυτήν την σελίδα στο fb.
τρομερές παλιές φωτογραφίες απο αγγλικο ποδόσφαιρο(με μικρές αλλά ωραίες εξαιρέσεις.μέχρι και αλκαζαρ 1982 βρήκα!)

και ζωσιμάδες έχω λεγετε…

…εκπληκτικό απλά…

νέος στην ομάδα, έχει απορίες.

κατά τα άλλα σκατά στον μαγκατ που ώρες ώρες μοιάζει προπονητής της πλάκας. έβαλε βασικό τον hutchinson που είναι ξεκάθαρο οτι δεν το έχει και με 2 δικά του λάθη φάγαμε 2 μπαλάκια στην πρεμιέρα με ιπσουιτς

*σταφυλιδης. το παλικάρι εχει έπαρση τουλάχιστον μέσα στο γήπεδο

Αύριο κομιούνιτι σιλντ. Ακούω προβλέψεις…

Πάνω απ’ όλα το μίσος παιδιά

το πρώτο fuck off ειπώθηκε στο 1:25.(σελβι θεε)
καλή χρονιά να έχουμε

εντυπωσιακή αρχή για την μαντσεστερ, μπραβο!

…και για τον Φαν Γκαλ φυσικά…πάντως από πότε έγινε έτσι η Premier League και είναι καταδικασμένη μια ομάδα, ακόμα και η Μάντζεστερ Γιουνάιντεντ, να κερδίζει τα πάντα

[SPOILER]τώρα αν μιλάς για την Σίτυ, μάλλον ισχύει το ίδιο[/SPOILER]

:):!:

Όποιος δε βλέπει το Έβερτον - Τσέλσι, απλά χάνει το ματς της χρονιάς.-

Δεν υπάρχουν αυτά στο Έβερτον - Τσέλσι. Κάθε επίθεση και γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. 3-5 και έχει ένα τεταρτάκι ακόμα…

Εν τω μεταξύ ο Ντιέγκο Κόστα στα μέσα της βδομάδας ήτανε λέει για να χάσει 6 με 8 βδομάδες λόγω τραυματισμού :lol: :razz:

Βγάζει φωτιές η Chelsea. Μονο πούλμαν δεν θυμίζει.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Και εγω αυτο ειχα ακουσει ρε.Anyway η Τσελσι ειναι το φαβορι για φετος κατα την γνωμη μου

Αυτό λέω ρε ΚΕΝ, ότι όλοι αυτό “ακούσανε” με τις γαμωραδιοαρβύλες τους. Το χανε και σίγουρο τρομάρα τους. Πάρτε δυο ντιεγκοπάστελα τώρα απ’ το πρώτο κιόλας ματς που θα “έχανε”, προς γνώση και συμμόρφωση.

Πέρσυ ο Ζοσέ έλεγε ότι η ομάδα του δεν είναι φαβορί για τον τίτλο και κόντεψε να το πάρει… Φέτος έφερε όποιον ήθελε, έβαλε στα ταμεία 100 εκατομμύρια (αν δεν χανω και τίποτα) από αυτούς που ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ και γενικά έκανε πάρτυ στις μεταγραφές, οπότε η ομάδα του παίζει δυνατά για πρέμιερ και CL.Παίζει και μπαλάρα και χαίρεσαι να βλέπεις…

ΥΓ:
Μάλλον του χρόνου όμως θα είναι η χρονιά της Γιουνάιτεντ.

Που είσαι ρε Ανρί να μας δεις που καταντήσαμε…

Εχουμε ντερμπυ κορυφης την επομενη αγωνιστική οπότε!!!
Swansara!!!

Χαχαχα δεν υπάρχεις ρε…
ΟΚ λοιπόν άντε να μας έρθετε το άλλο Σάββατο, να δούμε ποιός θα το πάρει φέτος :!:

Εν τω μεταξύ πρώτη πούτσα για την “φορμαρισμένη” Τότεναμ σήμερα.
Νωρίς ξεκινήσανε φέτος…

τώρα το είδα αυτό. φορμαρισμένη my ass. μια νίκη που άνοιξε το σκορ, και ενα δώρο απο τον ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ αλαρνταις. σιγά την φόρμα.
ο λαμελα είναι βαρόμετρο, αλλά απο σοβαρότητα , 0 ώρες ώρες. πάντως ο ποκετινο είναι πολύ συμπαθής και το προσπαθεί .

This just in - ανακατάταξη στο top3 των στιγμών που σημαδεύουν έναν Τσελσά για πάντα.

  1. Ο Ντιντιέ ψαρώνει τον Νόιερ
  2. Ο Τζον τρώει τη σαβούρα
    3 (new entry). Αυτό που έγινε σήμερα στο Μάντσεστερ