Premier League

Μετά από χρόνια δεν γίναμε σάκος του μποξ στο Ετιχαντ. Θα δεχτώ την λευκή ισοπαλία και προχωράμε.

1 Like

67 Λιβερπουλάρα πρωτιά :trophy:

Same here :grinning:

1 Like

Ρε τι τους έκανε η Τσέλσι…

H ειρωνια γενικα με την τσελσι ειναι oτι τα ακριβα παλτα της δεν βγηκαν για διαφoρoυς λoγoυς αλλα μια απ τις πιo φθηνες μεταγραφες τoυς ειναι oλη η oμαδα. Παιχταρα o Παλμερ

Βλέποντας τα πλάνα, μπορει να ειναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που λυπήθηκα τη Γιουναιτεντ.

Τι πασα έχει κανει ο Άντονι στο 2-3…

Ναι τρελό σοκ δεν έχει ξαναγίνει

Στο ημίχρονο η Manchester United είχε 0 (ΜΗΔΕΝ) σουτ απέναντι στην Λίβερπουλ, ενώ η Λίβερπουλ είχε 15 (κι ας ήταν μόνο τα 5 από αυτά προς την εστία). Και κάπως έτσι βάζεις ξανά την αντίπαλη ομάδα στο παιχνίδι. ΤΡΑΓΙΚΟ το λάθος του αμυντικού, όπως επίσης απολύτως ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος για τον τερματοφύλακα να είναι εκεί που είναι. Και ο Φερνάντες έχει τεράστια κλάση, εννοείται πως θα την έβαζε αυτήν την γκολάρα. Και τώρα το παιχνίδι έχει γυρίσει τουμπα, εκεί που θα πόνταρε κανείς σε 0-4 τελικό σκορ στο ημίχρονο. Βέβαια Man Utd είσαι , άνετα γίνεται 2-3 με δύο γκολ στις καθυστερήσεις

1 Like

Εσένα σκεφτόμουν τώρα. :stuck_out_tongue:

Αχ Κουιντομ, εσύ θα χαρείς - το χάσαμε το πρωτάθλημα…

Τι έγινε ρε παιδιά; Ήμουν για μπασκετακι και στο ημίχρονο που κοίταξα ήταν 0-1 και με 0-14 φάσεις. Ωραία λέω πολλά με λίγα λγκ προχωράμε. Και το βλέπω 2-2 τελικό. Σιγάη μιλήσω για άδικο αποτέλεσμα θα δεχτώ το δώρο :laughing:

Έχει 8 αγώνες ακόμα ξέρω γω, πάρα πολύ γίνονται. Και αυτό ήταν ένα από τα δύσκολα ματς για την Λίβερπουλ, δεν το είχε και σιγουρακι το τρίποντο.

Δεν ξέρω κανέναν ουδέτερο πάντως που να μην θέλει την Άρσεναλ πρωταθλήτρια. Όπως κι εγώ.

Το πρώτο γκολ της mun utd ήταν ντροπή (για εμάς), αλήθεια.

Είμαστε κι εμείς who don’t give a fuck ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα.

Καλά εσύ ενδιαφέρεσαι μόνο για να αποδείξεις ότι η Ελλάδα δεν είναι τριτοκοσμική και γίνονται επεισόδια και σε Ελβετία και Γαλλία. Θα προτιμουσες να ακυρωθεί το πρωτάθλημα και να μαχαιρωνονται οι Άγγλοι μεταξύ τους

Ε πoυ να πρoλαβεις καλυπτεις μεχρι και πoτε χεζει o dpg (im sorry).

Με χαβαλετζιδικη διαθεση ετσι :upside_down_face:

1 Like

Ένας φίλος μου λέει ότι δεν έφταιγε ο τερματοφύλακας αλλά μόνο ο αμυντικός.

50-50 για μένα ευθύνη. Τραγικοί και οι δύο.

Είμαι σίγουρος ότι ο @martian θα συμφωνεί

1 Like

Συμφωνώ κι εγώ.

Το ρίχνω λίγο παραπάνω στον αμυντικό, αλλά σίγουρα φέρει κάποια ευθύνη και ο τερματοφύλακας.

Πάμε μωρή Αρσεναλάρα να τρελαθούμε εντελώς.

2 Likes

Κλοπ και Αρτέτα δουλεύουν για το σουγκαρ νταντυ σεΐχη. ΕΛΕΟΣ

1 Like