Primordial 22/11 Αθηνα, 23/11 Σαλονικα

Αν έφτιαχνα εγώ το σέτλιστ, να είσαι σίγουρος ότι θα υπήρχαν μέσα όλο το “Storm…”, οπωσδήποτε το [I]“Lain…”[/I], πιθανότατα και τα [I]“Dark Song”[/I], [I]“Gallows Hymn”[/I], συν κάμποσο “Imrama”.

Απλά προσπάθησα να βρω έστω ένα πρόσφατο που να είχε 1-2 κομμάτια που παίζουν σπάνια ([I]“And The Sun…”[/I], [I]“Cities…”[/I]), για να κρατήσω τις προσδοκίες μου κοντά στην πραγματικότητα.

Θα το δεχτώ αν και το Imrama είναι μάλλον ο λιγότερο αγαπημένος μου.

Ωραιο το σαπορτ.Θυμαμαι την μορφη τον τραγουδιστη τους στον πατσι στην προπωληση τα ειχαμε πει λιγο και στο λαιβ με την ‘‘καραμουζα’’ του εδωσε ρεσιταλ:)

Ιδανικό support ξανά οι mael mordha. Και λόγω σκηνικής παρουσίας όπως είχαμε δει και λόγω του τελευταίου δίσκου, ο οποίος, απ’ ό,τι άκουσα πριν στα πεταχτά, μοιάζει ακόμα πιο πολύ σε primordial.

Γενικά, κατανοητό να θέλει κανείς διαφοροποιημένο σετλιστ, αλλά τα λάηβ τους είναι πόλεμος διάολε. Και ακριβώς τα ίδια να παίξουν θα γουστάρω, αν το κάνουν με τέτοια ψυχή (ο nemtheanga δλδ)

Primordial ειναι απο τις μπαντες που πραγματικα δεν με ενδιαφερει καθολου το σετ (παιχτε το Lain ομως γαμωτο).

Επισης, ΜΑΕΛ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑ!

Με βλεπω να ψηνω να σκασω και Θεσσαλονικη, Ουλβερ ετοιμασου!

Tragedy’s Birth δε παίζουν καθόλου;;;:-s

ενα heathen tribes, δε ζηταω τιποτα αλλο ο καημενος. ενα heathen tribes να δακρυσω και να αφησω το κουφαρι μου στο καγκελο

ενταξει δεν νομιζω πως ζητας πολλα. απο τα πιο συχνα τραγουδια στις συναυλιες τους. και δικο μου αγαπημενο επισης

Ειμαι ο μονος δλδ που δεν ψηνεται να ξαναπαει για τριτη φορα??

μάλλον ναι :stuck_out_tongue:

καλά κάτσε να βγει το τικετ. που αν είναι πάνω από 20ε θα δεις πόσοι θα πάμε τελικά.

…λογικά 20 με 25, προπώληση-ταμείο θά’ναι:):!:

λογικά με πάνω από 17-19ε δε τους έχουμε δει… ο διοργανωτής θα πρέπει να σκεφτεί πόσοι και πόσες φορές τους έχουν δει με κάτω από 20ε αν θέλει να έχει καλή προσέλευση.

Εχετε δει ποτε συναυλια με κατω απο 20 ευρω στο Fuzz? Παιζει και ο χωρος ρολο.

Rotting Christ.

Εχετε δει ποτε συναυλια ξενης μπαντας με κατω απο 20 ευρω στο Fuzz? Παιζει και η χωρα ρολο.

18 ευρω ακουσα τα 300 πρωτα? Τρεχουμεεεε…

Ανακοινώθηκε επίσημα;

…αυτά είναι…σούπερ η τιμή για τα πρώτα 300…για τα υπόλοιπα?:):!:

τα υπολοιπα λεει προπωληση/ταμειο: 22e