Primordial 22/11 Αθηνα, 23/11 Σαλονικα

Μαλλον θα τιμησω.

…γαμωτηγαμωτηγαμωτηγαμωτηγαμωτη…

Σε νησί πάλι (μετά 3 χρόνια Αθήνα) για επαγγ.λόγους κ γαμ***** κανονικά.

Λεφτά δεν παίζει για πήγαινέλα είτε καράβι είτε αιρπλέιν -πανάκριβα πλέον…
1 φορά τους είδα. Θέλω πάλι. Αλλά…

γαμ***** κανονικά,λέμε… :frowning:

Καλή τιμή και μια χαρά είναι που παραμένει στα 18? μέχρι μέσα Νοεμβρίου, αλλά εγώ ακόμα το σκέφτομαι για το Fuzz. Δεν τον πάω καθόλου αυτόν τον χώρο.

…είναι λίγο περίεργος χώρος για Primordial, πέρα απ΄τον σχεδόν πάντα μέτριο ήχο, πάντως δεν με χαλάει…θα δούμε κιόλας, ή μάλλον θα ακούσουμε:):!:

Θα τιμήσουμε.
Αν και αυτο που με απασχολεί προσωπικά δεν είναι τόσο η ηχητική του Fuzz αλλα ότι είναι μάλλον πολύ μεγάλος χώρος για αυτό το λάιβ…φοβαμαι θα πάιζουμε μπαλα με κλειστό εξώστη

…είναι φθηνό το εισιτήριο, είναι καλό το σαπόρτ, αγαπάμε Primordial, οπότε θά’χει αρκετούς και πιστεύω ότι θά’ναι μισογεμάτο:):!:

πήραμε εισιτήριο…θα τιμήσουμε ξανά!

Εγω το περίεργος χωρος δεν θα το συσχέτιζα με τον ήχο, αλλα με την δυνατότητα άμεσης επαφής του συγκροτήματος με το κοινό, που ειναι κατι παραπανω απο σημαντικο για τους συγκεκριμενους. Για ήχο 2 φορες που τους ειδα στο ΑΝ δεν ειχα παραπονα και ηταν απιστευτη φαση σαν συνολικη εμπειρία. Ουτως ή αλλως δεν νομιζω οτι οι Primordial φημίζονται για τον φοβερο τους ήχο στα live…

Πιστεύω παντως οτι ο χωρος θα αλλαξει… Δεν μπορουν να τον γεμισουν (ισως ουτε κατα το ημισυ).

Με την προσέλευση που είχαν στο περσινό live στο An, πιστεύω πως το Κύτταρο θα ήταν ιδανικό, μιας και το An πλέον δεν τους χωράει, αλλά το Fuzz παραείναι μεγάλο για το κοινό τους. Τους έχω δει σε όλα τα live τους στην Αθήνα, εκτός από το πρώτο, και νομίζω πως μεγάλες σκηνές σαν του Fuzz δεν τους ταιριάζουν.

…εντάξει είμαι μαζόχας#-o…έχω δει 7-8 φορές την σαχλαμάρα ‘‘Rock Of Ages’’…έχω κάνει κιάλλα αλλά δεν είναι της παρούσης…και ΞΑΝΑ πήρα:-s εισιτήριο απ΄το Πάμπλικ με την γνωστή φωτοτυπία, λίγο καλύτερη απ’αυτή για τους Fates Warning…ΑΛΛΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ…πάντως λέει νά΄μαι εκεί μισή ώρα νωρίτερα για να την ανταλλάξω με κανονικό εισιτήριο
…συμφωνώ για το Κύταρο
:):!:

Και απο το viva.gr που πηρα το δικο μου ετσι λεει. Οτι ταμειο θα παρουμε το εισητηριο… Ελπιζω να μην μας κοψουν απλα μια αποδειξη…

Κυτταρο παντως δεν εχει τπτ κανονισμενο για 19/11 !!!

Οπως και να εχει θα τα σπασουμε, οποτε τα αλλα μαλλον ειναι περιττα

Ελπίζω να γεμίσει ο χώρος γιατί αυτή η μπάντα, αν και πολλά τραγου΄δια τους μοιάζουν με τραβάνε πάντα και τα ακούω στη σειρά.

…γεμίσει δεν γεμίσει, το πιθανότερο…μια χαρά θα περάσουμε:):!:

Άκυρο.

Τι θα πει άκυρο;;;;;;;

αυτό που πετάτε ένα “άκυρο” έτσι ξερά, χωρίς ένα λινκ, κάτι, σόρυ κιόλας αλλά είναι τέρμα ηλίθιο.

Η φάση τώρα είναι ότι θα εννοεί ότι δε θα 'ρθει ο ίδιος και θα πέσουν τα καντηλέρια του αιώνα, πρόσεξε.

ή μπορει απλα να ηθελε να πει κατι και να μπερδεψε τα θρεντς

Ή, ακόμα καλύτερα, ήθελε να κάνει ένα ποστ σε άλλο θρεντ, αλλά το έκανε εδώ και πρόλαβε να κάνει edit πριν περάσουν τα 10 λεπτά, μετά τα οποία εμφανίζεται η ένδειξη “edited” από κάτω. :smiley:

Έδιτ: Έλα ρε άνγμαρ σύντροφε :!:

Tι ώρα λέτε να βγούν οι Primordial την Παρασκευή; Κατά τις 23.15-23.30;; Οι πόρτες ανοίγουν 21.00 και υπάρχουν 3 support μπάντες.