PRO EVO vs FIFA

με πορωσατε και εβαλα το πσ1 πριν λιγο και επαιξα το φιφα 2001…νταξει…προ κ μλκιες. :stuck_out_tongue:

το 2001 γαμουσε γιατι ειχε ελληνικες περιγραφες8)

επαιξα φιφα μεχρι και ο τερματοφυλακας με τακουνακι εδινε την μπαλα. Ειδικα σε καποια φαση 5 πασες στην αμυνα με τακουνακια και κολπα. Αυτος ειναι ο ρεαλισμος ;

Εγώ πάντως που το έπαιξα το demo, μια χαρά ρεαλιστικότατο μου φάνηκε σε όλα.

Δεν σου εκαναν τακουνακια στην αμυνα ; Εμενα μονο ετσι εδιναν πασα οταν επαιζες με τη μια

μπορει εμεις να πατουσαμε κατι λαθος

Όχι, δεν παρατήρησα καν κάτι τέτοιο σε όσα ματς έπαιξα.

pro evolution μεγαλη αγαπη εδω και πολλα χρονια!!!

PRO EVO
απο το πρωτο που βγηκε

Δεν ξερω τι γινοταν στο φιφα απο το 2004 που το παρατησα μεχρι κ το 2010,αλλα το προ μπροστα στο φιφα 11 πραγματικα δεν επιανε ΜΙΑ…ΜΙΑ ομως!!
Εχει μερικες μερες που δοκιμασα κ το φιφα 12 σε demo version με 6 ομαδες κ ανοιχτο μονο το exhibition mode(δινανε κ demo του στην ΔΕΘ) κ η βελτιωση ειναι τρομερη σε σχεση με το προηγουμενο.Υπαρχει μεχρι κ impact engine για συγκρουσεις ακομα κ των παιχτων που ειναι μακρια απο την μπαλα!!
Προτιμουσα κ εγω το προ απο το 2006 κ μετα, αλλα πλεον εχει καταντησει μια μαλακια κ μιση.Τελειες σεντρες απο οποιοδηποτε σημειο κ οποιονδηποτε παικτη, μεχρι κ μεσα απο τον παικτη παιρνουσε ο επιθετικος ορισμενες φορες…Οσοι απαξιωνετε το ΦΙΦΑ απλα δωστε του μια ευκαιρια.Ετσι εγινε κ με μενα κ με κερδισε απο τοτε!

με κλειστα ματια PRO
αυτη η φαση απλα δεν υπαρχει ομως απο το demo του PRO 12


:lol: :lol: :lol:

Fifa γιατί φέρνει ωραίες αναμνήσεις…

χαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχ

Ο αλλος κλοτσαει το δοκαρι.

Λολ κόντεψε να σπάσει το πόδι του :stuck_out_tongue:

μπα το ντεμο του φιφα ειχε πιο θεαματικα http://youtu.be/oMsCf2l7WHc

κρίμα που δεν σε ξέρω να κάνω ενα, τέρμα ανάρμοστο υπαινιγμό…

lol!!

ναι ο Messi αφηνει την τελευταια του πνοη με καταπληκτικο τροπο!!!

Το passing game που απαιτεί το προ '11 μου αρκεί για θεωρώ ότι ακόμα είναι πάνω από το ΦΙΦΑ σε επίπεδο gameplay.

Τα έχετε παίξει και τα δύο ήδη; :-s

Γενικά πάντως προτιμώ FIFA.

Τι passing game είναι αυτό; Εδώ και 3 χρόνια το passing game του Φίφα, είναι καταπληκτικό και το αντίστοιχο του Προ ούτε να πλησιάζει δεν το βλέπω…