Prodigy - 13 Σεπτεμβρίου ,Θεσσαλονίκη (ΠΑΛΑΙ ΝΤΕ ΣΠΟΡ)

καλα και θα φατε μια πορτα ομαδικως στο τελος…

Ναι όπως έγινε και τη προηγούμενη φορά στο παλατάκι… ΔΕΝ

:lol: :lol: :lol:

δεν παίζει να μην γίνει ντου ρε… τίμια πράματα…

φφφ δηλαδης μόνο εμείς οι μαλάκες οι Αθηναίοι θα χουμε πλερωσει ε … :frowning:

[SPOILER]ναι ανεβαίνουμε και για εκδρομή , όχι μόνο για το live :wink:[/SPOILER]

Στα ψαγμενα συγκροτηματα πανε 80 ατομα…
Στα εμπορικα πανε ολοι με ντου…

Συναυλιακος παραδεισος η Ελλαδα :roll::roll::roll::roll:

Για να μη ξεχνιομαστε,για οσους μιλανε υποτιμητικα μιλαμε για τους ΦΕΤΙΝΟΥΣ headliners του download.Και εδω μιλαμε για το αν θα εχει κοσμο… :!::!::!:

εγώ πάντως το πήρα το τικετ… απλά περιμένω το ντου…

όσο για το αν θα γεμίσει ή όχι είναι λογικό να μην φουλάρει… 5η φορά μέσα σε 2 χρόνια έρχονται ελλάδα… και 28 ευρώ δεν είναι λίγα για κάποιον που τους έχει δει ξανά…
Αν το παλαι γεμάτο θα χε 7000-7500 τώρα αν φτάσει τα 5000 εγώ θα μαι ικανοποιημένος…

Εντάξει, το παραπαώνω κομμάτι τα λέει όλα! Εγω πιστευω οτι θα έχει γυρω στις 8000! Αν ανοιξουν οι πυλες και γινει ΝΤΟΥΥ θα μπουν όλοι οι καμμενοι μέσα!

αυτό το brake a leg που λένε … :frowning:

πουλάω 3 εισιτήρια των 28 ( παίζουν και καλύτερες τιμές, pm me)

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1405487&postcount=1

Λοιπόν, κρατα το ενα για εμένα (Θεσσαλονίκη), και θα σε ενημερωσω σημερα βραδυ-αυριο πρωι αν θα το αγοράσω! Σε περιπτωση που βρεις αλλο ατομο που να ενδιαφέρετε απο Αθηνα, μην διστασεις να το δωσεις! :smiley:

έγινε μάγκα μου, απλά όσο πιο νωρίς ξέρεις τόσο καλύτερο για να κανονίσουμε :wink:

θενξ α λοτ

Καλα ας μην ανοιξουν την κεντρικη πορτα(που ετσι και αλλιως ποτε δεν ανοιγει κανονικα οταν εχει παιχνιδια)και θα δουμε πως θα κανουν ντου απο τα τουρνικε και τις 20 μετρες σκαλες που ακολουθουν μαλλον μερικοι δεν εχουν περασει ουτε εξω απο το παλαι:lol:

και γω ως αριανος που πηγαινω στο παλε να ξερετε οτι με τα τουρνικε και ετσι οπως το εχουν κανει το παλε δυσκολα μπαινεις με με ντου…

Φίλτατοι, να σας θυμησω οτι το event το διοργανωνει η Didi? Λογικα θα ανοιξουν την κεντρικη πυλη απο κατω για να μπουμε στην αρένα και αντε να εχει και αλλες 3 θυρες απο τα δεξια και αλλες 3 απο τα αριστερα για να προσελθει ο κοσμος στις κερκιδες! Ετσι οπως το κοβω, άνετα γινεται ΝΤΟΥ!

ρε ΠΑΟΚ είσαι

:thumbdown: :stuck_out_tongue:

ΛΑΗΒΑΡΑ!
ΕΞΑΕΡΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ, Η ΜΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΕΣΤΗΣΕ 40 ΛΕΠΤΑ! ΥΠΗΡΧΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΥΛΙΚΕΙΟ ΓΙΑ 5000 ΚΟΣΜΟ! ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΝΤΟΥ! ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΑΗΒ ΓΑΜΗΣΕΕΕΕΕ! ΠΑΙΞΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ( ΠΑΡΑΛΕΨΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ WARRIOR’S DANCE), ΠΑΙΞΑΝΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ (JETFIGHTER)!
ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!

[SIZE=“3”]Και η setlist:[/SIZE]

[ol]
[li]World’s on fire
[/li][li]Breathe
[/li][li]Jetfighter
[/li][li]Omen
[/li][li]Poison
[/li][li]Thunder Dub
[/li][li]Dogbite
[/li][li]Voodoo People
[/li][li]Firestarter
[/li][li](action riff)
[/li][li]Run with the wolves
[/li][li]Spitfire/Spitfast
[/li][li]Omen Reprise
[/li][li]Invaders must Die
[/li][li]Diesel Power
[/li][li]Smack my Bitch Up
[/li]
[SIZE=“3”]Encore:[/SIZE]

[li]Take me to the Hospital
[/li][li]AWOL
[/li][li]Their Law
[/li][li]Out of Space
[/li][/ol]

Η διοργανωση αλλη μια φορα για κλαμματα ! Στο Νταχαου δεν νομιζω να εκανε ποτε περισσοτερη ζεστη…εναν εξαερισμο τον σιστο μου δηλαδη να ειχαν ! Ο ηχος τραγικοτατος σε πολλα μερη του λαιβ αλλα οι Prodigy ηταν και μαμω !

Πρωτον ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ στησιμο εφοσον μαλιστα δεν υπηρχε σαπορτ πριν δεν γινεται η ωρα εναρξης να ειναι 21 30 και να βγαινουν οι prodigy στις 22 κ 10

δευτερον ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ γιατι δεν κανατε το Live σε ανοιχτο χωρο?χειμωνας δεν ειναι…ανετα γινοταν σε θεατρο δασους-γης κλπ

φαγαμε ενα απιστευτο ντουμανι η θερμοκρασια μεσα ηταν 40+ και υγρασια 200% απιστευτη δυσφορια και καλα να ηθελες να περασεις δεν γινοταν
ολοι πρεπει να χασαν καμια 10αρια κιλα ιδρωτα χωρις να κουνηθουν καν

ο κοσμος…εχω κραξει και γενικα δεν γουσταρω τον τελειως κυριλε κοσμο που παει με τα κινητα και κοιταει με βλεμμα σαν να τον σκoτωσες αν τυχει και ακουμπησεις πανω του
μ’άρεσει το κοπανιμα
ΑΛΛΑ εδω υπηρχε ασχημο κοπανιμα…ΚΑΡΑΒΛΑΧΟΙ να φορατε τις γαμ…μενες σας μπλουζες δεν χρειαζεται να σκουπιζεται στον κοσμο τριγυρω τον ιδρωτα σας και οταν πεφτει πανω σου καποιος χωρις μπλουζα με την ιδρωτιλα που εχει γλιστραει και ειναι επικυνδινο για την φαση αυτη
επισης ΜΑΛΑΚΕΣ τους αγκωνες τους εχουμε κατω οχι στο υψος της πλατης για να δινουμε αγκωνιες στις μαπες των αλλων

στα αλλα…
ο ΗΧΟΣ…τραγικος μιλαμε σαν να ειχαν βαλει ενα μεγαλο κασσετοφωνο σε μια γωνια και ακουγες απο εκει μονο πρωτη φορα παω σε συναυλια και νιωθω λες και ακουω ηχο mono τραγικος με ερασιτεχνικος

το συγκροτημα ειχε την γενικα καλη διαθεση που εχει παντα και στο τελος καναν και μια εκπληξη παιζοντας και το out of space Που δεν το πολυπαιζουν σε αυτην την περιοδεια και δεν πρεπει να υπηρχε και στο σετλιστ
παντως ανετα θα μπορουσαν να παιξουν αλλη 2-3 τραγουδια γιατι ο κοσμος τραβουσε αλλα ειναι απο τα γκρουπ π ειναι λιγο τυποποιημενα στον τομεα αυτο
βγηκαν 22 15 τελειωσε 23 45 1 30 συνολο

παντως σε κλειστο χωρο δεν θα ξαναπηγαινα να δω τους prodigy περισσοτερο ταλαιπωρια ηταν παρα διασκεδαση

salon κάνε ένα τσεκλιστ με dos and donts για το πως πρεπει να συμπεριφέρεται ο κόσμος στα live :stuck_out_tongue: