Promote your songs

Φανταζομαι να σου εχω πει ποσο σε αγαπαω…:oops: :oops: :oops: :oops:

Οχι αληθεια το ελεγα ομως…:wink:

To gamaei kai dernei είναι αυτό που λέει ο τίτλος του… Well Done, πάρα πολύ καλή δουλειά!!! :smiley:

Ακουσα το γαμαει και δερνει και ειναι πολυ ωραιο τραγουδι.Μπραβο ρε συ! =D>

Child in time!!!

Προσεχως και με φωνητικα εξεχουσας μορφης του φορουμ 8) :wink:

Eντιτ.
Λοιπον το διορθωσα εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο και βγηκε αυτο.
Forever

http://rapidshare.com/files/93931128/roads_final.mp3.html

Roads απο Portishead με φωνητικα.
Μαντεψτε ποια τραγουδαει και θελω αντικειμενικες γνωμες :slight_smile:

αυτή είναι η φωνάρα καινούρια τραγουδίστρια που βρήκατε?:?
ινστρουμένταλ ε

tolkki εντάξει το κομμάτι συμπαθητικό χαλαρό άκουσμα, κακό δεν το λες με τίποτα. Αλλά η τραγουδιάρα είναι λίγο… χμ… ατάλαντη για να το θέσω ευγενικά. Βρείτε καμία πραγματική τραγουδίστρια ή αλλιώς ινστρουμένταλ που είπε και ο rudofl.

Keep the good work!

Ενταξει,εγω παντως το βρισκω συμπαθητικο…δε μπορουμε να βγαλουμε συμπερασμα για τη φωνη καποιου απο ενα κομματι…γλυκια χροια.ηθελε λιγο παραπανω feeling…:wink:

Kαι λιγότερο φάλτσο.:wink:

ρε αλητη μιλα καλυτερα !!!

Όταν θα τραγουδίσει και αυτή καλύτερα… :lol:

Σιγα ρε δεν ειναι και η Εφη Θωδη.
Στην αρχη οντως τρεμει λιγο η φωνη κ εχει καποια φαλτσα,αλλα απο ενα σημειο κ μετα στρωνει μια χαρα.
Εμενα με αρεσε.

Portishead - Roads

1)Η φωνή ταιριάζει τέλεια με το τραγούδι αλλά όπως είπαν και άλλοι σε κάποια σημεία ξεφεύγει. Και ούτε το “Layne Staley” <<ξεφέυγει>> εννοώ, ούτε το “David Byron”.2)Σε μερικά σημεία ειδικά πριν μπουν τα φωνητικά ακούγεται σα να έχει παράσιτα.Υποθέτω είναι demo ε?

Στην αρχη η φωνη ξεφευγει σε σημειο να νομιζω οτι παθανε κατι τα ηχεια μου.
Μετα στρωνει αρκετα. Σαν χροια μ’αρεσει.

Eγω μαντεψα ποια τραγουδαει…ναι αυτη ειναι.8)

http://www.myspace.com/exoristaastra

2 νέα κομμάτια ανεβάσαμε, “Δέντρα” και “Για κάποια νοσταλγία” , ενώ έχουμε και μια επανηχογράφηση του “Οι ποιητές νεκροί τραγουδάνε”

Enjoy! :stereo:

P.S. Η ποιότητα δεν είναι και η καλύτερη, πρόκειται για πρόχειρες ηχογραφήσεις.

Πολυ ενδιαφέροντα τα τραγούδια! Αλλά ρε Bill, επειγόντως βρείτε ένα τραγουδιστή και να μείνει ο ξάδερφος στις κιθάρες μόνο. Επειγόντως.

Ναι, το γνωρίζουμε αυτό. Ντάξει, κάτι θα κάνουμε, το έχουμε στα άμμεσα σχέδια μας.