PS3 (Sony Playstation 3)

δωρεαν αμα εισαι γραμμενος στο playstation plus

Φτου ρε, και πήρα το μπάτμαν πριν κανά μήνα. Έλεος. Θα τιμήσω το limbo αν και το έχω λιώσει στο πισί.

κανα walkthrough για το limbo εχουμε?

εχω κολλησει!!!

Kαλο λυγισμα κορμιου και εισαι ενταξει

:cold::stuck_out_tongue:

δωρεαν στο plus
αυτο το μηνα

τα

mortal kombat
bioshock 2
και
guardians of middle earth

8O8O8O

Ρε μαγκες για βοηθηστε λιγο επαιζα online call of duty modern warfare2 και επειδη το ιντερνετ γαμιοτανε σε καποια φαση κολλησε το playstation για κανα πενταλεπτο εβγαλα το cd και εκανε επανεκκινηση μονο του υστερα.Το θεμα ειναι οτι απο εκεινη την στιγμη οταν βαζω το cd και παει να ξεκινησει το παιχνιδι δεν το διαβαζει και με πεταει εξω.Δοκιμασα αλλα cd και τα παιζει κανονικα.Τι στο διαολο εγινε ρε πουστη μου;;;

αυτο το παθαινω και εγω καμια φορα οταν παιζω online mk9
κολλαει το play station και αναγκαζομαι να το κλεισω οπως ειναι και να το ξανανοιξω
καμια φορα δεν μου διαβαζει και το cd του mk9 και καθομαι και το βγαζω και το ξαναβαζω μεχρι να το διαβασει:blow:
καλα για το MGS4 δεν το συζηταω καν δεν νιωθει καστανο εδω και κατι μηνες:?
δεν εχω ιδεα τι μπορει να φταει:-k

Καταλαβα.Ευχαριστω ρε razor.Ελπιζω να φτιαξει η μαλακια γιατι εχω ξενερωσει

woooow…
καλα αν και δεν το μπορω και πολυ το play η microsoft πρέπει να κάνει(ή να μη κανει) πολλα για να με κρατήσει και στην επόμενη γενια

Σημερα πηγα και πηρα το call of duty black ops και ξενερωσα με την ζωη μου.Κλασεις ανωτερο το modern warfare 2

hittman absolution
catherine
και αλλο ενα που δεν θυμαμαι το ονομα αυτο το μηνα στο plus

εχει παιξει κανεις το catherine?

Σαφέστατα.Δεν είναι και άσχημο αλλά δεν δείχνει και πολλά.

εεε κατσε ρε dude τι δεν δείχνει και πολλα φρι γκεμς σου δίνει και χιτμαν που ειναι γαματο το αλλο μονο ακουστα το ξερω…
τι να πουμε και εμεις που εχουμε χβοχ και μονο κατι εκπτωσεις κανουν που και που!!! :?

ΑΑΑΑ ντε καταλαμπα σορι

προφανως εννουσε οτι δεν δειχνει και πολλα ακαταλληλα
καθως το παιχνιδι εχει ενα ερωτικο υποβαθρο

Ερώτηση…
Υπάρχει τρόπος να κατεβούν παιχνίδια κατευθείαν στην κονσόλα χωρίς “πληρωμή”…? :stuck_out_tongue:
Κι αν ναι,ποιά είναι η διαδικασία?Πρέπει να μπει κάποιο τσιπακι?Πρέπει να γίνει κάποιο “σπάσιμο-ξεκλείδωμα” στη συσκευή?

Απο οτι μου εχουν πει και χωρις να ειμαι ο tech master οποτε δε μπορω να μιλησουμε με τεχνολογικους ορους, σπασιμο/τσιπαρισμα μπορει να γινει, απλα το θεμα ειναι πως κανουν συνεχως κατι updates/modifications στο συστημα του ps3 οι τυπαδες της Σονυ ανα χρονο/2 χρονια οποτε το bottom line ειναι πως μπορεις να παιξεις “σπασμενα” παιχνιδια μονο καποιων συγκεκριμενων χρονων π.χ 2011-2013.

βασικα μεσω usb(αφηνοντας το συνδεμενο) πατσαρει το firmware της κονσολας
οποτε τοτε μπορεις να παιξεις παιχνιδια
αλλα οταν γινεται update στο firmware τοτε παπαλα
συν του οτι ξεχνας το online gaming

Εχει παρει κανεις χειριστηριο για το Ps3 που να μην ειναι sony για να μου πει τις εντυπωσεις του ;

τελευταια εχει αρχισει και κολλαει
κανει freeze δηλαδη ξαφνικα
και ο μονος τροπος να ξεκολλησει ειναι να κανω restart πατωντας το on/off απο την κονσολα

και οταν ξεκιναει
μου βγαζει μηνυμα
οτι δεν εκλεισε κανονικα
και χρειαζεται να κανει κατι σαν checkdisk

παιζει να εχει παθει καμια ζημια?
λογω ζεστης?
virus?
υπαρχει τροπος να το ελεγξεις?

Στο κανει συχνα;;;Εμενα μου το εχει κανει κανα δυο φορες οταν επαιζα πολλες ωρες