Queens Of The Stone Age @ AthensRocks, 27/07/2024

Ναι <3 Μια από τις αγαπήμενες φωτογραφίες που έχω βγάλει, λίγο πριν το My God Is The Sun, μεγάλο αλάνι

4 Likes

τους είδα πέρσι Λισαβόνα. δυστυχώς έπαιξαν μόνο 65 λεπτά. πατάνε κάτω παααρα πολλές μπάντες στα λάηβ. από το πρώτο ακόρντο

3 Likes

Με ενα πολυ δυνατο (ισαξιο) ονομα, το συζητάμε.
Ξεφυγε ο Λώρης.

Ποια χρονιά είναι αυτό; Σε ποιο φεστιβάλ;

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑYTA EINAI.
Eπιτελους κατι δυνατο ανακοινωθηκε (μετα απο Παλπ).

6 Likes
3 Likes

Not my cup of tea αλλά τι 80 ευρώ ρε :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Αυτά είναι, από τις συναυλίες τής χρόνιας :fire::fire::fire:

2 Likes

To περιέναμε από Release με τίμιο 50αρικάκι, μας ήρθε από Νανά και σαπιο παρκιγκ οακα (βλεπε ghost) με 80… Δυστυχώς όπως έχει δείξει το Athens Rocks, δύσκολο να μει ένα τίμιο support. Tι να πω μακάρι να βλαουν τίποτα Royal Blood αλλά που τετοια τύχη. Απο ελληνικά, πονταρω Μοds…

νομίζω πως το κασέ είναι απαγορευτικό για 50€ εισιτήριο. το θέμα είναι η διοργάνωση και ο χώρος που είναι σάπιος. το μόνο θετικό η εύκολη μετακίνηση.

μακάρι πάντως να το καταφέρουν και να τον μετατρέψουν σε ωραίο χώρο και να είναι συνολικά ευχάριστη η εμπείρια. (και επίσης να σταματήσουν να παίρνουν τα καπάκια από τα νερά…) αν θυμάμαι καλά είναι μεγαλύτερος από πλατεία νερού.

Αρετά μικροτερος θα έλεγα, οριοθέτηση με κοντεινερς, ελλάχιστες βρωμικές χημικές, προφανώς σαπουνι ουτε για δείγμα και μπύρα κατά 1 ευρώ ακριβότερη

με βάση το google maps. δεν ξέρω πόσο αξιόπιστη είναι και η μέτρηση που κάνω. τώρα το πως θα διαμορφωθεί είναι υπό συζήτηση

Shut up and take my money.

1 Like

Δεν νομίζω να γίνει εκεί. Αυτό θα χρησιμοποιηθεί πρώτη φορά για την συναυλίες των Rammstein και Korn. Τα 2 προηγουμενα Athens Rocks έγιναν σε ένα κακόμοιρο μικρό παρκινγκ πανω αριστερά. Κοντά στην αγορα

και οι Rammstein Athens Rocks δεν είναι; ή τελοσπάντων η High Priority. υποθέτω έναν χώρο θα φτιάξουν και θα τον χρησιμοποιήσουν. δεν υπάρχει λόγως για κάτι άλλο. και ο Lenny εκεί θα είναι. ίσως βγω και λάθος όμως

Queen σκέτο θα φέρει ποτέ κανένας ?

Η δευτέρα παρουσία.

9 Likes

Πάντως αυτό είναι συναυλία Queen το 2012 στο Κίεβο από την πρώτη παρουσία.

A kind of tragic θες να πεις :grey_exclamation:

No Freddie no Queen, ας τους ονόμαζαν κι αυτούς αλλιώς τα σκαμπό μου μέσα σήμερα

4 Likes

⚠️Όσοι ενδιαφέρονται για hard copy εισιτήρια για AthensRocks 2024: Queens of the Stone Age plus more acts tba μπορούν πλέον να βρουν διάθεσιμα στα κάτωθι καταστήματα:

📌Monsterville (Αγίας Ειρήνης 13, Μοναστηράκι, τηλ.: 21 0364 8180)

📌 Metal Era (Εμμανουήλ Μπενάκη 22, Αθήνα, τηλ.: 21 0330 4133)

3 Likes