Queens Of The Stone Age

Θα προτοτιπίσω και θα πω, με μεγάλη διαφορά Era Vulgariiiiiissss (L)

Songs For The Deaf!

Θελει και ερωτημα?

Η κορυφαια τους στιγμη με το καλυτερο τους line up(homme,oliveri,lanegan,grohl).Κριμα που η συνεχεια δεν ηταν εξισου ενδιαφερουσα(χωρις αυτο να σημαινει πως ηταν κακη).

Songs for the deaf…Tα εχει όλα και συμφέρει…(Τα millionaire και no one knows είναι ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ…)

Song for the dead είναι το κορυφαίο κομμάτι του δίσκου :!:

Παιδιά το songs for the deaf είναι από αυτούς τους δίσκους που όλα τα τραγούδια είναι ένα κι ένα. Δεν έχει νόημα να επιλέγουμε

Ακριβώς. Δεν τίθεται συζήτηση, Songs For The Deaf. Μετά έρχεται το Lullabies To Paralyze.

Σωστός. Μετά το Lullabies to paralyze το Rated R.

Που χάθηκε ο bluezlick? ΚΑΝΕΝΑ! :lol:

Εγω το αναποδο θα ελεγα,αλλα οκ.respect

Και το hangin tree με τον μεγα mark lanegan στα φωνητικα.Στο live ηταν κανεις?εγω ημουν και μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλοι.

Άκουσα κι εγώ τα καλύτερα για το live (και μετανιώνω που δεν πήγα). Ήταν και σε καλό μέρος, ήταν να έρθει και ο Lanegan…

Ισχυει αυτο που λες και κριμα που δεν εγινε.Παντως ειδαμε και eagles of death metal εστω και χωρις τον homme(μια συμπαθεστατη γυναικεια παρουσια τον αντικατεστησε).

Ήταν κάπου γι’ αποτοξίνωση :Ρ
Συμπαθέστατη γυναίκεια παρουσία (όπως το βλέπω εγώ) γύρω από την Homme κατάσταση είναι μάλλον η Natasha Shneider:

no one knows

first it giveth

the sky is fallin

hangin tree

Ειχα παει και εγω. Ειχα μεγαλες προσδοκιες, αλλα δεν ηταν αυτο που περιμενα τελικα, αλλα και παλι ηταν καλο live. Λιγος κοσμος ρε γμτ…

Δυστυχως η Natasha Shneider πεθανε πριν απο κανα μηνα περιπου απο καρκινο:(

Ναι ρε γαμωτο κριμα και μου τρεχανε τα σαλια οταν την εβλεπα στο dvd.R.I.P

Πλάκα κανεις! 8O Τώρα το μαθαίνω. Και έλεγα “γιατί δεν παίζει πια στους QOTSA” κι άλλα τέτοια :?
Κρίμα… R.I.P.

Δεν πρόκειται να πρωτοτυπήσω… Songs for the deaf…

Songs for the Deaf καλύτερος δίσκος των queens of the stone age για μένα,με σχετική άνεση.