Queens Of The Stone Age

ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!! :x

δεν εχω κανονισει τιποτα ακομη, απλα ελπιζω:papas:

πσ: οτι ειπε και ο aris

Nαι να τους φέρουν για να είμαστε εμείς και εμείς πάλι. Δυστυχώς στο Λονδίνο παίζουν μια εβδομάδα πριν πάω για Rush,

μεγαλη εκπληξη η σημερινη! εχω κλεισει για εξπλοζιονς ιν δι σκαι για 19 μαιου λονδινο και μου ανακοινωνουν 17 κοτσα ευτυχως δεν ειχα κλεισει ακομα εισιτηρια αεροπορικα… βαλανε και μπλακ χαρτ προσεσιον 18 και θα κανουμε ωραια βδομαδουλα λονδινο :stuck_out_tongue:

παρτ’ αλλιώς!

Μόνοι τους με ψήνουν τρελά, να ξαναζήσουμε στιγμές 2005 στο G-fest…

Μονο εγω δεν την ειχα ευχαριστηθει εκεινη τη συναυλια τελικα?:-k

αν και τα’χουμε ξαναπεί, ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.

Toυλαχιστον διακρινω ειλικρινεια:!:

The tour is to promote the reissue of the band’s seminal eponymous 1998 debut

μπας και ησουν αρρωστος ?

ηταν και γαμω τις συναυλιες , τρομερο σετλιστ κ απιστευτο encore (i think i lost my headache / someone’s in the wolf)

σορρυ αλλα μαλλον εσυ αρμενιζες στραβα

ξ εσυ αρμενιζες στραβα αγουκε

[B]http://www.youtube.com/watch?v=W3NmhG_7_6c

[SPOILER][B][SIZE=“3”]χυσια και σπερμα παντου λεμε[/SIZE][/B][/SPOILER]

και οποιος πει αρπαχτη κλπ κλ ειναι βλακας
(απλα ο κοσμος επιασε τους κοτσα με μια 5ετια καθυστερηση κ οταν ειχε βγει αυτο τους ακουγαν 300 νοματαιοι)

αλλα οκ μαθημενα τα βουνα απο τα χιονια :wink:

θα κλάψω…
θελω να τους δω λεμε!!!

τελικα ισως τα καταφερω για παρισι! θα ξερω περισσοτερα μεχρυ τελος βδομαδας :slight_smile:

τελικα δεν 8α παω ολλανδια:(

αν ενδιαφερεται κανεις για τικετ για croningen ,πειτε

Αν είχες για Στρασβούργο…

και εγω εκεινες τις μερες θα μαι παρισι για εχπλοσιονς ιν δι σκαι αλλιως μπορει και να το ψηνα το ταξιδακι… αν και απ οτι ειδα και καλοκαιρι θα ναι στη γυρα… :slight_smile:

Δηλαδη παιζει να 'ναι στη γυρα και για μας;;; 8O :-k

μεχρυ τωρα εχει ανακοινωσει
22/6 Glastonbury, England
23/6 Azkena Rock, Bilbao
30/6 Rock Werchter, Belgium
01/7 Main Square Arras, France
02/7 Eurockeness Belfort, France
03/7 Sankt Gallen Open Air, Switzerland

αρα μπορει να σκασει και καπου πιο κοντα :roll:

οχι φετος! δεν εχουμε αλλα λεφτα!! απο Σεπτεμβρη βλεπουμε… :stuck_out_tongue:

Τι κόλλημα αυτό με τους QOTSA τελευταία :? :? Δεν περνάει μέρα που δε θα ακούσω έστω ένα κομμάτι τους. Είναι και σε περιοδεία, αλλά δεν το βλέπω να έρχονται από τα μέρη μας. Αλλά αν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό θα πάει το βουνό στο Μωάμεθ :roll::roll:

Τι αλμπουμάρα αυτό το “Songs for the deaf”. Πραγματικά πρέπει να είσαι κουφός για να μην καταλάβεις ότι πρόκειται για αριστούργημα. Και ακολουθεί, μαρκάροντας σκληρά, το “Lullabies to Paralyze”. Πρέπει να ομολογήσω ότι τα άλλα άλμπουμ τους δεν τα έχω λιώσει γιατί όπως είπαμε έχω κολλήσει με το “Songs for the deaf”, αλλά δε μπορεί, θα γίνει και αυτό.

Medication, Everybody knows that you are insane, Tangle up in plaid, In my head, Little Sister, Make it wit chu, Avon, Mexicola, No one Knows, First it giveth, A song for the dead, Go with the flow, Gonna leave you, Mosquito song
:bow2::bow2::bow2:

O Homme είναι μεγάλος μουσικός και το αποδεικνύει και με την πορεία τους στους Kyuss και με τους Qotsa και με τους Them Crooked