R.I.P Michael Jackson

τώρα να ρωτήσω γιατί σβήστηκε το ποστ μου? μη μου πείτε ότι ήταν οφτοπικ μόνο, θα γελάσω.

λέμε ότι όλα τα σάητς αναφέρουνε ριπόρτο από το τμζ.
έρχεσαι και μας λες “σιγά μην κάνει φάρσα και το reuters” και μας πετάς λινκ reuters που στην τρίτη σειρά γράφει tmz reported…
μετά (μέσα στα υπόλοιπα) μας κοτσάρεις το λινκ του tmz και λες σε μένα ότι δεν παρακολουθώ τι γράφεται στο θρεντ?

σόρρυ κιόλας που σπάστηκα με τη φώτο του mj απ το thriller την ώρα που μιλάμε για το θάνατο του.

τέσπα, δεν ασχολούμαι άλλο, σβήστε κι αυτό ξέρω γω :).

btw, υπάρχει θρεντι για τον mj και τα τραγούδια του, δείτε τον τίτλο και νιώστε.

Το ποστ σου σβήστηκε επειδή εδώ δεν είναι χώρος για διαξιφισμούς. Όπως σβήστηκαν και τα υπόλοιπα εκτός θέματος ποστ. Μπέρδεψες αυτό που είπε ο fake, κακώς σου την είπε και κείνος μετά. Ας μπει ένα τέλος, οκ?

και μην ξεχνάμε αυτό το σεξι βίντεο

ρε φιλε νιωσε λιγο!το reuters θα εβαζε κατι στη σελιδα του χωρις να το εχει επιβεβαιωσει?
τη φωτο ειπαμε γιατι την εβαλα εσυ δεν κοιταγες το τοπικ.

ελα ας οργανωθουμε λιγο :-k

Off topic, ελπίζω να είναι μούφα γιατί δε θα το αντέξω.
http://www.manolith.com/2009/06/25/jeff-goldblum-too-another-rumored-death/

btw, υπάρχει θρεντι για τον mj και τα τραγούδια του, δείτε τον τίτλο και νιώστε.

Btw, dude, αν δε σου αρέσει που ποστάρουμε λινκς με τραγούδια του MJ (και) σε αυτό το θρεντ, σόρρυ, αλλά αυτό είναι ο φόρος τιμής μας. Απο τα τραγούδια του τον θυμόμαστε. Καλύτερα να ποστάρουμε τα βίντεο του εδώ παρά να τσακωνόμαστε, ε?

@ κορπσετ, το In The Closet είναι ύμνος…

έλλανορ, την παλεύεις?

έσβησες ένα απ τα 4-5 ποστς που είχαν πνεύμα “διαξιφισμού”
γράφουν όλοι - κι εσύ μαζί τους - για τη μουσική του μ.τζάκσον εδώ και αρκετά ποστς σε ένα θρεντ που αφορά τον θάνατό του και δεν πέφτει σύρμα έστω να πάτε στο μακλιτζάξον

και τέλος, δεν παρεξήγησα ούτε μπέρδεψα αυτό που είπε ο φέηκ. αυτή η εικόνα δεν ταιριάζει σε ένα θέμα που μιλάμε για θάνατο, ΑΠΛΑ.

αν μπει κ διαβάσει κανείς το θρεντ στις τελευταίες σελίδες χωρίς να δει τίτλο, θα νομίζει ότι χαιρόμαστε για τις προσεχείς συναυλίες…

άντε καληνύχτα.

εδιτ για λολαρισμα

το reuters θα εβαζε κατι στη σελιδα του χωρις να το εχει επιβεβαιωσει?

και η επιβεβαίωση.

Michael Jackson, who took to the stage as a child star and set the world dancing to exuberant rhythms for decades, died on Thursday, TMZ website reported. He was 50.

There was no official confirmation of the reported death and spokespersons for Jackson could not be reached for comment.

“We’ve just learned Michael Jackson has died,” TMZ said.

narcoleptic

Off topic, ελπίζω να είναι μούφα γιατί δε θα το αντέξω.
http://www.manolith.com/2009/06/25/j...rumored-death/

jeff goldblum?
ελπιζω να μην ειναι…

Την απάντηση μου για το αν θεωρώ πρέπον να ποστάρουμε βίντεο του MJ εδώ στην έδωσα στο πάνω ποστ. Και ΟΛΑ τα άσχετα με το θέμα ποστ έχουν σβηστεί (ίσως δε τα πρόλαβες όλα πριν σβηστούν).

Όσο αφορά την εικόνα, προσωπικά δε με ενόχλησε, ο MJ ΗΤΑΝ ο thriller στην τελική, αλλά αν πιστεύεις οτι δεν ταιριάζει τη σβήνουμε και αυτή.

dude την πινεις?

Αξιότιμε Μπλίντιγκ,

«The king is dead, long live the king» είναι η φράση που αποτυπώνει το αξίωμα ότι ο θρόνος δεν μένει ποτέ άδειος. Προέκυψε στο μεσαίωνα και νομικά σημαίνει ότι μόλις πεθάνει ένας βασιλιάς, ο διάδοχός του γίνεται αμέσως ο νέος βασιλιάς. Εν προκειμένω, διάδοχος δεν υπάρχει και πιστεύω ότι ο θρόνος μένει άδειος ? όπως αλώστε ήταν αρκετά χρόνια τώρα…

+100 αν και αλλος ειναι ο κινγκ και αλλος ο πρινς σωστα?

να δειτε που το αμερικανο σταρ συστεμ θα μας πλασαρει ως διαδοχο τον τιμπερλεικ

κανε και κανενα edit εισαι στα 2, οσες και οι κοτσανες που πετας

να κοπεί παρακαλώ το σπαμάρισμα. Λύστε τις διαφορές σας με πμ και πολιτισμένα και όχι σε λάθος τόπικς.

Βλέπω πως ο Ελανορ διέγραψε πολλά και το νόημα που είναι “ας επιστρέψουμε στο θέμα” δε το έπιασαν όλοι. Τελευταία προειδοποίηση. Τα επόμενα ποστς να αφορούν το θάνατο του Michael Jackson, ενός από τους 5 καλλιτέχνες με τις μεγαλύτερες πωλήσεις στην ιστορία. Ευχαριστώ

Πάω να συνεχίσω τη θέαση των παιδικών μου αναμνήσεων στο youtube.

Αντιο ΑΡΧΟΝΤΑ!Θα εισαι παντα στη σκεψη μου!Θα σε εβλεπα συντομα, στις 18 ιουλιου αλλα…κριμα,ησουν εισαι και θα εισαι ο ΜΟΥΣΙΚΟΣ που με εκανε να αγορασω τον πρωτο δισκο μου στα 5 μου…δεν ξερω τι να πω…ΘΑ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΜΑΙΚΛ!

Αντιο Michael Jackson. Rest in peace. =(

δεν περίμενα να συγκινηθώ τόσο… απ’τη στιγμή που είδα το ποστ του Isis, εδώ και 3 ώρες, ακούω Jackson

όπως κι αν ήταν μεγαλωμένος αυτός ο άνθρωπος, ό,τι κι αν ήταν… ιδιόμορφο άτομο, περιπτωσάρα και δε νομίζω να ξεχαστεί ποτέ

παρ’όλα αυτά συμφωνώ με τον Παναγιώτη: μουσικά μας άφησε το '91 :wink:

RIP :frowning:

Ισως το αγαπημενο μου κομματι απο ολα τα ειδη μουσικης ever ειναι του Μακλιτζακσονος, μιλαω για το Beat It, και παρολο που λιγο πολυ ολοι περιμεναμε ενα τελος συντομα με την καταστροφη της υγειας του, η αληθεια ειναι οτι ξαφνιαστηκα. R.I.P. :frowning: