Radio Moscow live in Athens 13/2/2010..!

Tώρα που διάβασα και την συνέντευξη τους στον Μάνδρακα και πως θα αφιερώσουν την συναυλία τους στην Αθήνα στους Socrates φτιάχτηκα άσχημα και είναι βέβαιο πως θα έρθω! :smiley:

Thanx :slight_smile:

εδώ η συνέντευξη:
http://rocking.gr/article7017.php

ε γαμω τα διαστρεμματα μου που δε θα ερθω…

Enjoy…

Radio Moscow Roadburn 2009

Radio Moscow - “Mistreating Queen” Music Video

Down & Out - The Gambler

Down & Out - American Bandit

1000mods - Boor

…AND DON’T MISS THEM TOMMOROW :wink:

Επειδή τελικά αύριο δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ αλλά έχω πάρει e-ticket… Όποιος θέλει να του το προωθήσω, ας μου στείλει pm. Μην πάει τζάμπα, ας το χαρεί κάποιος άλλος…

Σπουδαίο live χθες, τι να πρωτοπεί κανείς;
Ωραία μπάντα, με ενέργεια και ενθουσιασμό, για να κατέβόυν από την σκηνή ο κιθαρίστας και ο μανιακός ντράμμερ στο τέλος όπου τζάμαραν για πάνω από μισή ώρα με τον κιθαρίστα από τους 1000 mods χρειάστηκε να παρέμβουν οι άνθρωποι του Αν και να αρχίσουν να ανάβουν φώτα!
Μακάρι να τους ξαναδούμε σύντομα και ας μην το γένμισαν το Αν (ας όψεται το τριήμερο και οι απόκριες :roll:)

τι ηταν αυτο χθες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!γαμηστερο live τι μπανταρα οι radio moscow δεν υπαρχουν απλα!!!1000 mods και down n out μας ζεσταναν για τα καλα μεχρι να ανεβουν οι πιτσιρικαδες και να μας καψουν τελειως.Μια απο τις καλυτερες συναυλιες που εχω παει μεχρι τωρα.

Το πρώτο τους άλμπουμ είναι φανταστικό, το δεύτερο απλά ένα καλό δεύτερο άλμπουμ, αλλά live οι τύποι είναι εκπληκτικοί. Αυθεντικό rock από άλλες εποχές. Σχεδόν δυόμιση ώρες με κομματάρες και μια μπάντα να τα δίνει όλα. Με λίγα λόγια άψογοι και με δύο σπασμένες χορδές, τα απανωτά σολίδια, τα τζαμμαρίσματα και το drum solo, οι Radio Moscow έκαναν αυτό για το οποίο έγιναν γνωστοί από το πρώτο τους άλμπουμ. Έσπειραν απλά. Μπράβο στην CTS.

τρεις…

Εγω τους ειδα live Λάρισα, αν και δεν μαζεψαμε πολυ κοσμο ήταν υπέροχοι!!! όπως και ο συγκρότημα που έπαιξε πριν απο τους Radio Moscow εδω Λάρισα, οι Stradler που παιζουν hard rock/metal