Radiohead vs muse

Άλλο το αδιάφορα, άλλο το gay (aka ενοχλητικά για τα γούστα μου) φωνητικά. Μεγάλη διαφορά

Εμ κοίτα ενοχλητικά δεν θα τα έλεγα αλλα gay και αδιάφορα θα τα έλεγα…:stuck_out_tongue:
Βασικά πάιζουμε με τις λέξεις αλλά τέλοσπαντων.

ωραιοι και οι muse αλλα…the bends,OK computer :bow2: [SIZE=“6”]RADIOHEAD[/SIZE] :smiley:

porcupine tree

τρωνε και τους μεν και τους δε για πρωινο

δειτε και αυτο να δειτε ενα καλλιτεχνη πυου εχει επηρεασει και τους ρουχου και τους μιουζ

http://www.youtube.com/watch?v=Aynb-9dKMl8&feature=related

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHMAΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝ!!!

μαρσ βόλτα όχι? :roll:

Aυτοί τρώνε όλο το υπόλοιπο φόρουμ.:-s

Όλο το Forum το τρώνε οι Tool. Αυτοί απλά βοηθάνε.

και οι πινκ φλόυντ. Που είναι οι πατεράδες όλων μας.
(Μπαμπάκο Γουώτερς θα μου αφήσεις καμιά βίλα κληρονομιά?)

Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι νηστικοί?? Αδικία, γίναμε τρίτος κόσμος.

όχι ρε. είναι σαν το ΠΑΣΟΚ.
Τρώνε όλοι τους, αλλά αφήνουν κοκκαλάκι στο τέλος. Μη μου στεναχωριέσαι.
Μόνο πρόσεχε ποιές μπάντες ψηφίζεις στα πολλς και όλο και κάπου θα βολευτείς! :stuck_out_tongue:

Εντάξει τότε. Υπάρχει σίγουρο Poll: Porcupine Tree VS Tool. Με αυτό βολεύεσαι στη χειρότερη περίπτωση ξυσταρχιδιστής στο IKA. Τα άλλα Polls απέφυγε τα, είναι ύπουλα και κομμουνάδικα.

Πολύ καλοί και οι Muse…αλλά εννοείται Radiohead μεταξύ των 2…

Καλα εσυ σε ποιο τοπικ μπηκες;; :x

Γιατί μου ξαναδώθηκε η ευκαιρία να ψηφίσω και ΠΑΛΙ τους Radiohead??

Και γιατί βλέπω ότι έχουν ψηφίσει μόνο 3 άτομα??
που πήγαν οι υπόλοιπες ψήφοι??:?

Μάλλον η πλειοψηφία άλλαξε γνώμη και ψηφίζουν πλέον Mars Volta και Porcupine Tree…:stuck_out_tongue:

Radiohead…
Οι Muse δεν μπόρεσαν να μου κινήσουν ποτέ το ενδιαφέρον…

poly dyskoli epilogi!!!
ap tin mia i muse me ta 2 prwta cd pou ine na ta akous kathe mera…
ap tin alli i radiohead me tin katapliktiki foni tou yorke kai tis cdares the bends, ok computer kai kid A
tha lega omws muse giati panta prospathoun to kati diaforetiko kai apo apopsi mousiki ine pio periploki kai mindtrip!!!

Εγώ δε τους ξέρω αυτούς τους porkioupain tea, οπότε ψηφίζω (ξανά) Radiohead. Απλά τα πράγματα. Το Ok Computer είναι η μεγαλύτερη στιγμή των Radiohead και τέτοια δεν έχουν οι Muse, άρα κερδίζουν οι ραδιοκέφαλοι.

Προς savealekos

Ακούγοντας το “In Rainbows” των Radiohead, αναρωτιέμαι τι έχουν κάνει οι Muse που σε κάνει να λες πως αυτοί έχουν κάνει “το κάτι το διαφορετικό”. H αλλαγή πορείας που έκαναν οι Radiohead στις μουσικές τους αναζητήσεις τα τελευταία χρόνια είναι τεράστια και σίγουρα πετυχημένη…

otan ennow to kati diaforetiko dn ennow stis mousikes anazitiseis twn radiohead kai se oli tin mousiki katastasi tous giati tha tan san na tous vrizw mia kai itan prwtoporoi se polla pragmata… apla thelw na pw oti oi muse eferan tin klasiki mousiki na syndeetai me tin rock kai fernontas tin se pagkosmia epityxia enw i radiohead oso na nai (periodous pablo honey milame) sta prwta xronia dn epezan toso me tin fwtia oso i muse (an kai meta to kanan kai me epityxia :))